Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vurt Ktoś chyba wypił przy piątku
2
@blakkudium Nie znam, ale bierzemy
2
@Gaucho Laporta już rok temu sobie wszystkie te transfery zaplanował, co za gość
1
@kundee I tak zawyża średnią na La Rambli
2
Pytanie nie brzmi kogo jeszcze kupimy, pytanie brzmi kogo nie kupimy
1
@Tymoon19 Olmo, nie ma wątpliwości
2
@MessiForeverTheBest Ja rozumiem, że wyśmiewanie Grabary jest popularne, ale szanujmy się, ten Wolfsburg to by spadł nawet z Joanem Garcia na bramce
7
Nieważne jakie transfery zrobimy to Real ma Mbappe, po jego przyjściu już nic nie wygramy w tej lidze
4
Ale fajny ten transfer Gordona, Barca zadowolona, kibice Barcy zadowoleni, kibice Realu zadowoleni, kibice Newcastle zadowoleni, wszyscy się cieszą
2
@Arden Kiwior, Bastoni, Dumfries, B. Silva i Haaland na rezerwowego napastnika, jak szaleć to szaleć
3
Pepa już nie ma w City, Laporta niech coś podziala zeby dostali te wszystkie kary i bierzemy Haalanda jeszcze, co się mamy ograniczac
0
Pamietam jak wszyscy się smiali z angielskich klubow jeszcze niedawno, a tu moga wszystkie europejskie puchary wygrac
0
Nie jestem fanem tego Gordona, ale prawda jest taka, że gość do nas przychodzi i robi lepsze liczby niż najlepszy na świecie Vinicius
0
@BorzyKrzys A tu jeszcze Diuna 3
0
@kuz Etta Eyong to już dawno nieważne, teraz tylko Carlos Espi
0
@dzefrej234 No trochę niepełny ten skład, przeciez kupujemy jeszcze Kiwiora, Bastoniego, Dumfriesa i B. Silvę
1
@blakkudium Dobry trener
2
Dobra, kupujemy jeszcze tego Alvareza, bierzemy za darmo Bernardo Silvę i gramy tylko pomocą i atakiem. Nie będzie obrony = nie będzie czerwonej kartki obrońcy, LM jest nasza
0
Zrobimy kilka transferów i na koniec okienka znowu będzie problem z rejestracją?
4
Jakieś żarty z tym Gordonem, za 80 mln moglibyśmy kupić na lewe skrzydło Pietuszewskiego, Kamińskiego i Grosickiego, Flick antypolak
3
@kundee Według moich źródeł Gordonowi bardzo zależy na transferze do Barcelony i sam wykłada te 80 mln z własnych pieniędzy
0
@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Flick potajemnie steruje Luisem de la Fuente, to nie przypadek, że nie powołano żadnego piłkarza Realu
0
@kanver_ Nie?
0
@kanver_ Wartość rynkowa Lewego spadła u nas, czyli sobie nie radził?
Co za głupi argument xDD
0
@misterio "Lewy nastrzelał tyle goli tylko dlatego, że gra w farmerskiej Bundeslidze, przyjdzie do La Ligi i sobie nie poradzi"
Kiwior grał w czołowym klubie najbardziej wymagającej ligi na świecie i dawał radę, jedyny problem był taki, że trafił na jeden z lepszych na świecie duetów obrońców
2
Poł La Rambli przeciwna przyjściu Kiwiora do nas, bo to nie ten poziom i sobie u nas nie poradzi.
Ostatnio takie rzeczy to czytałem 4 lata temu jak przychodził Lewandowski
1
Tak widzę, ze Wolfsburgowi nie wystarczył sam spadek, musieli sobie też herb zniszczyć
4
Fati wraca i będzie rezerwowym lewym skrzydłowym, wykupujemy Rashforda za te 30 mln i gramy nim na środku ataku, tyle z ofensywnym transferów w tym okienku :D
1
Nie wiem na ile prawidziwe te plotki, ale ja bym tego Kiwiora u nas widział, obskoczy kilka pozycji, szybki, piłki się nie boi.
Tylko że Porto trochę na niego wydało, za mniej niż 40 mln chyba go nie puszczą
1
@Comentateiro Alaves ostatnio też nam chyba bramek mnóstwo nastrzelało