2

@Vurt Ktoś chyba wypił przy piątku

2

@blakkudium Nie znam, ale bierzemy

2

@Gaucho Laporta już rok temu sobie wszystkie te transfery zaplanował, co za gość

1

@kundee I tak zawyża średnią na La Rambli

2

Pytanie nie brzmi kogo jeszcze kupimy, pytanie brzmi kogo nie kupimy

1

@Tymoon19 Olmo, nie ma wątpliwości

2

@MessiForeverTheBest Ja rozumiem, że wyśmiewanie Grabary jest popularne, ale szanujmy się, ten Wolfsburg to by spadł nawet z Joanem Garcia na bramce

7

Nieważne jakie transfery zrobimy to Real ma Mbappe, po jego przyjściu już nic nie wygramy w tej lidze

4

Ale fajny ten transfer Gordona, Barca zadowolona, kibice Barcy zadowoleni, kibice Realu zadowoleni, kibice Newcastle zadowoleni, wszyscy się cieszą

2

@Arden Kiwior, Bastoni, Dumfries, B. Silva i Haaland na rezerwowego napastnika, jak szaleć to szaleć

3

Pepa już nie ma w City, Laporta niech coś podziala zeby dostali te wszystkie kary i bierzemy Haalanda jeszcze, co się mamy ograniczac

0

Pamietam jak wszyscy się smiali z angielskich klubow jeszcze niedawno, a tu moga wszystkie europejskie puchary wygrac

0

Nie jestem fanem tego Gordona, ale prawda jest taka, że gość do nas przychodzi i robi lepsze liczby niż najlepszy na świecie Vinicius

0

@BorzyKrzys A tu jeszcze Diuna 3

0

@kuz Etta Eyong to już dawno nieważne, teraz tylko Carlos Espi

0

@dzefrej234 No trochę niepełny ten skład, przeciez kupujemy jeszcze Kiwiora, Bastoniego, Dumfriesa i B. Silvę

1

@blakkudium Dobry trener

2

Dobra, kupujemy jeszcze tego Alvareza, bierzemy za darmo Bernardo Silvę i gramy tylko pomocą i atakiem. Nie będzie obrony = nie będzie czerwonej kartki obrońcy, LM jest nasza

0

Zrobimy kilka transferów i na koniec okienka znowu będzie problem z rejestracją?

4

Jakieś żarty z tym Gordonem, za 80 mln moglibyśmy kupić na lewe skrzydło Pietuszewskiego, Kamińskiego i Grosickiego, Flick antypolak

3

@kundee Według moich źródeł Gordonowi bardzo zależy na transferze do Barcelony i sam wykłada te 80 mln z własnych pieniędzy

0

@Destroyer_of_Worlds Moim zdaniem Flick potajemnie steruje Luisem de la Fuente, to nie przypadek, że nie powołano żadnego piłkarza Realu

0

@kanver_ Nie?

0

@kanver_ Wartość rynkowa Lewego spadła u nas, czyli sobie nie radził?

Co za głupi argument xDD

0

@misterio "Lewy nastrzelał tyle goli tylko dlatego, że gra w farmerskiej Bundeslidze, przyjdzie do La Ligi i sobie nie poradzi"

Kiwior grał w czołowym klubie najbardziej wymagającej ligi na świecie i dawał radę, jedyny problem był taki, że trafił na jeden z lepszych na świecie duetów obrońców

2

Poł La Rambli przeciwna przyjściu Kiwiora do nas, bo to nie ten poziom i sobie u nas nie poradzi.

Ostatnio takie rzeczy to czytałem 4 lata temu jak przychodził Lewandowski

1

Tak widzę, ze Wolfsburgowi nie wystarczył sam spadek, musieli sobie też herb zniszczyć

4

Fati wraca i będzie rezerwowym lewym skrzydłowym, wykupujemy Rashforda za te 30 mln i gramy nim na środku ataku, tyle z ofensywnym transferów w tym okienku :D

1

Nie wiem na ile prawidziwe te plotki, ale ja bym tego Kiwiora u nas widział, obskoczy kilka pozycji, szybki, piłki się nie boi.

Tylko że Porto trochę na niego wydało, za mniej niż 40 mln chyba go nie puszczą

1

@Comentateiro Alaves ostatnio też nam chyba bramek mnóstwo nastrzelało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?