5

@Michael24 A źle napisał?

4

Polacy nie chcą być ksenofobami ani rasistami, dali wygrać Ukrainie, dają wygrać Nigerii

1

Ukraina jest wyżej w rankingu, Nigeria jest wyżej w rankingu, to po prostu są lepsze zespoły od nas i tyle

0

Ciekawostka, dzisiaj reprezentacja Polski gra mecz

3

@Elprofesorxx filmy tylko z pirackich źródeł

5

Jak Pep chce być najlepszym trenerem w historii to musi przejąć naszą reprezentacje i wygrać Euro 2028

0

Oskar Wójcicki, przyszłość polskiej piłki

11

Ale mecze reprezentacji Polski > mecze Barcelony i nie zapraszam do dyskusji.

Przynajmniej nie wiem co się stanie w meczu, nieważne jaki przeciwnik. A Barcelona gra z jakimś średniakiem pokroju Realu Madryt i wiadomo że wygramy

3

Nie ma to jak polska gościnność

0

Trzeba pogrozić zamknięciem lotniska w Rzeszowie, inaczej nie wygramy

2

I tak gramy ładniej niż Arsenal

2

@MessiForeverTheBest I to dla obu zespołów

3

Spoko ten wczorajszy LM, ale to dzisiaj dopiero będzie prawdziwy futbol

1

Jeśli Paryż płonie bo PSG wygrało LM to co tam się będzie działo jak Francja wygra mundial?

1

Czy tylko ja codziennie zerkam przypadkiem w zegarek o 21:37? Papjeż nie dostaje mi spokoju

8

Gratulacje dla Kyliana Mbappe za druga z rzędu wygraną Ligę Mistrzów przez jego poprzedni klub

3

Nie wiem czy gorszy jest sędzia czy komentator, który go chwali

0

Kiwior by czegoś takiego nie zrobił, karma Arsenal

3

Arteta zdejmuj już tego Odegaarda i Havertza, czas na Timbera i Calafiorego

18

Najlepszy finał LM w tym roku i nawet nie ma sensu dyskutować

2

@Rupert_Haubica Nieco większe szanse że nie zaśniemy w trakcie meczu

0

22% posiadania xDD

2

I teraz autobus przez 85 minut, prosimy

1

Świetna ta godzina meczu, dobrze, że nie o 21

1

Mam nadzieję że dzisiaj zobaczymy prawdziwy futbol i Arsenal wygra 1:0 po golu z rzutu rożnego

0

Nie mogę się już doczekać meczu z Atletico w nastepnym sezonie

0

A skąd my w ogóle wiemy że dzisiaj prezentacja Gordona? Może szwagry porywają właśnie Alvareza z Madrytu. I dlatego tyle czekamy, a Atletico płaczę w social mediach

2

A co jeśli to Florentino Perez dorabia jako gość od sociali Atletico?

0

Zacięta walka o tytuł najgorszego klubu w Madrycie

2

Mam nadzieję, że ta cała Sara od nas odpowie i wklei zdjęcie piłkarzy Atletico ze wszystkimi wygranymi trofeami w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?