Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Michael24 A źle napisał?
4
Polacy nie chcą być ksenofobami ani rasistami, dali wygrać Ukrainie, dają wygrać Nigerii
1
Ukraina jest wyżej w rankingu, Nigeria jest wyżej w rankingu, to po prostu są lepsze zespoły od nas i tyle
0
Ciekawostka, dzisiaj reprezentacja Polski gra mecz
3
@Elprofesorxx filmy tylko z pirackich źródeł
5
Jak Pep chce być najlepszym trenerem w historii to musi przejąć naszą reprezentacje i wygrać Euro 2028
0
Oskar Wójcicki, przyszłość polskiej piłki
11
Ale mecze reprezentacji Polski > mecze Barcelony i nie zapraszam do dyskusji.
Przynajmniej nie wiem co się stanie w meczu, nieważne jaki przeciwnik. A Barcelona gra z jakimś średniakiem pokroju Realu Madryt i wiadomo że wygramy
3
Nie ma to jak polska gościnność
0
Trzeba pogrozić zamknięciem lotniska w Rzeszowie, inaczej nie wygramy
2
I tak gramy ładniej niż Arsenal
2
@MessiForeverTheBest I to dla obu zespołów
3
Spoko ten wczorajszy LM, ale to dzisiaj dopiero będzie prawdziwy futbol
1
Jeśli Paryż płonie bo PSG wygrało LM to co tam się będzie działo jak Francja wygra mundial?
1
Czy tylko ja codziennie zerkam przypadkiem w zegarek o 21:37? Papjeż nie dostaje mi spokoju
8
Gratulacje dla Kyliana Mbappe za druga z rzędu wygraną Ligę Mistrzów przez jego poprzedni klub
3
Nie wiem czy gorszy jest sędzia czy komentator, który go chwali
0
Kiwior by czegoś takiego nie zrobił, karma Arsenal
3
Arteta zdejmuj już tego Odegaarda i Havertza, czas na Timbera i Calafiorego
18
Najlepszy finał LM w tym roku i nawet nie ma sensu dyskutować
2
@Rupert_Haubica Nieco większe szanse że nie zaśniemy w trakcie meczu
0
22% posiadania xDD
2
I teraz autobus przez 85 minut, prosimy
1
Świetna ta godzina meczu, dobrze, że nie o 21
1
Mam nadzieję że dzisiaj zobaczymy prawdziwy futbol i Arsenal wygra 1:0 po golu z rzutu rożnego
0
Nie mogę się już doczekać meczu z Atletico w nastepnym sezonie
0
A skąd my w ogóle wiemy że dzisiaj prezentacja Gordona? Może szwagry porywają właśnie Alvareza z Madrytu. I dlatego tyle czekamy, a Atletico płaczę w social mediach
2
A co jeśli to Florentino Perez dorabia jako gość od sociali Atletico?
0
Zacięta walka o tytuł najgorszego klubu w Madrycie
2
Mam nadzieję, że ta cała Sara od nas odpowie i wklei zdjęcie piłkarzy Atletico ze wszystkimi wygranymi trofeami w tym sezonie