0

Nie zapominajmy, że Lewy jest za słaby, grał tylko w Niemczech, w Barcelonie sobie nie poradzi

0

Coś czuję, że Celtic jeszcze to przepchnie w ostatniej akcji

0

Lewy do Lecha i wreszcie Liga Mistrzów wraca do Polski

0

@Szczygiel06 albo zagramy bez 9, nie takie rzeczy się robiło :D

5

Gramy pod spadek Espanyolu dzisiaj

2

Mallorce zostały 2 mecze: z Levante i Oviedo.

A gdyby tak Muriqi jeszcze wyprzedził dyktatora?

2

@Bernard777 Bo Chevalier jest beznadziejny, a Safonow jest tylko słaby :D

11

Mistrzostwo przegrane z taką grą, gratulacje dla Realu

2

Szkoda, że nie można nigdzie postawić na 1 udany drybling Szczęsnego, jak dla mnie pewniak

9

@Wojtek Szczęsny wyrazy współczucia

4

@Ramon_Villaverde Pójdzie do Arabii, zarobi 90 mln, posadzi na ławce Benzemę i może jeszcze pozbawi mistrzostwa Ronaldo, same plusy :D

1

Szczęsny był tak aktywny na paradzie, bo uznał, że jak Flick to zobaczy to uzna, że Wojtek będzie zbyt zmęczony, żeby go wystawić dzisiaj w meczu.

Niezła zagrywka ze strony Szczęsnego

3

Perez gada głupoty, Real nie został okradziony z 18 punktów, tylko z 28, to chyba oczywiste

0

Oby Perez został prezesem Realu Madryt jak najdłużej... Widać, że wiek już robi swoje, kto wie, może kilka lat i Real dołączy do "upadłych" klubów jak Man Utd czy Milan

33

Florentino chciał po prostu powiedzieć, że to skandal, że dostali tylko 14 karnych, skoro zagrali 35 spotkań w lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale trochę smutno się robi jak się pomyśli że za 6 dni prawdopodobnie Lewy będzie żegnany przez kibiców na Camp Nou

22

Zobaczyłbym sobie takiego Lewego i Szczęsnego pijących Żubrówkę w czerwcu 2027 na paradzie po wygranej LM

9

Po Szczęsnym można się było trochę spodziewać, ale co dzisiaj Lewy luz miał to nie mam pytań

18

Ta parada jest lepsza od wczorajszego El Clasico xD

3

@July_6_BcN Właściwie Katalończyków w Hiszpanii nazywają czasem Los Polacos, pasuje

0

@Popitek12 Mbappe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN a w tym kontekście, myślałem, że coś przegapiłem

0

@July_6_BcN Olmo mówi po polsku?

6

Niesamowitym człowiekiem jest Wojciech Szczęsny

2

Już możemy sobie odpuścić te 100 punktów w sezonie, ale z Betisem mam nadzieję, że wygramy, 19 zwyciestw u siebie, w roku w ktorym wracamy na Cam Nou, idealnie

0

Dro Fernandez dzisiaj 2 mistrzostwa zdobył

2

@Danny Gaucho Joao Cancelo to PSG! Here we go!

2

@Encore szkoda ze nie zostal na dluzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?