Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zapominajmy, że Lewy jest za słaby, grał tylko w Niemczech, w Barcelonie sobie nie poradzi
0
Coś czuję, że Celtic jeszcze to przepchnie w ostatniej akcji
0
Lewy do Lecha i wreszcie Liga Mistrzów wraca do Polski
0
@Szczygiel06 albo zagramy bez 9, nie takie rzeczy się robiło :D
5
Gramy pod spadek Espanyolu dzisiaj
2
Mallorce zostały 2 mecze: z Levante i Oviedo.
A gdyby tak Muriqi jeszcze wyprzedził dyktatora?
2
@Bernard777 Bo Chevalier jest beznadziejny, a Safonow jest tylko słaby :D
11
Mistrzostwo przegrane z taką grą, gratulacje dla Realu
2
Szkoda, że nie można nigdzie postawić na 1 udany drybling Szczęsnego, jak dla mnie pewniak
9
@Wojtek Szczęsny wyrazy współczucia
4
@Ramon_Villaverde Pójdzie do Arabii, zarobi 90 mln, posadzi na ławce Benzemę i może jeszcze pozbawi mistrzostwa Ronaldo, same plusy :D
1
Szczęsny był tak aktywny na paradzie, bo uznał, że jak Flick to zobaczy to uzna, że Wojtek będzie zbyt zmęczony, żeby go wystawić dzisiaj w meczu.
Niezła zagrywka ze strony Szczęsnego
3
Perez gada głupoty, Real nie został okradziony z 18 punktów, tylko z 28, to chyba oczywiste
0
Oby Perez został prezesem Realu Madryt jak najdłużej... Widać, że wiek już robi swoje, kto wie, może kilka lat i Real dołączy do "upadłych" klubów jak Man Utd czy Milan
33
Florentino chciał po prostu powiedzieć, że to skandal, że dostali tylko 14 karnych, skoro zagrali 35 spotkań w lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale trochę smutno się robi jak się pomyśli że za 6 dni prawdopodobnie Lewy będzie żegnany przez kibiców na Camp Nou
22
Zobaczyłbym sobie takiego Lewego i Szczęsnego pijących Żubrówkę w czerwcu 2027 na paradzie po wygranej LM
9
Po Szczęsnym można się było trochę spodziewać, ale co dzisiaj Lewy luz miał to nie mam pytań
18
Ta parada jest lepsza od wczorajszego El Clasico xD
3
@July_6_BcN Właściwie Katalończyków w Hiszpanii nazywają czasem Los Polacos, pasuje
0
@Popitek12 Mbappe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN a w tym kontekście, myślałem, że coś przegapiłem
0
@July_6_BcN Olmo mówi po polsku?
6
Niesamowitym człowiekiem jest Wojciech Szczęsny
2
Już możemy sobie odpuścić te 100 punktów w sezonie, ale z Betisem mam nadzieję, że wygramy, 19 zwyciestw u siebie, w roku w ktorym wracamy na Cam Nou, idealnie
0
Dro Fernandez dzisiaj 2 mistrzostwa zdobył
2
@Danny Gaucho Joao Cancelo to PSG! Here we go!
2
@Encore szkoda ze nie zostal na dluzej