1

Inna sprawa - niby mało istotna, ale istotna w szerszej perspektywie - sędzia. To nie są złe zawody w jego wykonaniu, ale niezrozumiałe jest dla mnie, jak można pozwalać na tyle taktycznych przewinień bez ani jednej żółtej kartki. Wiadomo, że Huesca jakoś musi se radzić i nie mam do nich najmniejszych pretensji, ale sędzia powinien być obojętny na poziomy obu zespołów i z notoryczne faule karać zawodników właśnie po to, żeby ograniczyć ciągłe granie-faul. Niestety, ten arbiter pozwala gospodarzom na zbyt wiele, moim zdaniem, przez co nam jest jeszcze trudniej złapać jakikolwiek rytm.

5

Zrozumiałe zmiany. Niech Puig ma 66 dobrych minut w swoim debiucie, niż 66 dobrych i 30 nijakich. Potencjalnie. Do tego wysyła Alenii sygnał "wierzę w Ciebie, nie spieprz tego". Dembele też sensownie, w końcu pierwszy mecz po kontuzji - trzeba ostrożnie żeby na najważniejsze spotkania mógł wybiegać 90, czy 120 minut.

6

3-4? Będzie miał 22-23 lata, jeśli naprawdę ma być z niego światowej klasy pomocnik (na co ma papiery), to w tym wieku powinien już być podstawowym zawodnikiem od co najmniej roku. Jeśli faktycznie 3-4 zajęłoby wprowadzanie go do pierwszej jedenastki, to zmarnowalibyśmy chłopaka, taki mi się wydaje.

0

Serca z kamienia to jedna z najlepszych historii w grach komputerowych, w jakie osobiście grałem. Ciężko to przebić, Krew i wino jest super, ale warto podejść do tego dodatku jako do dlc bazującego na gameplayu bardziej niż na historii, moim zdaniem.

0

Hehe, dobry komentarz :D Ja dodam tylko, że zawsze jest Cristiano Ronaldo w Juvev, więc mają o czym mówić.

0

BO TO PERSPEKTYWA JEST! xD

0

Też bym chciał zobaczyć taki skład w tym meczu, w razie czego kogoś się wpuści w przerwie.

0

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Moje magiczne wytłumaczenie jest takie, że gra co mecz od początku sezonu, z Villareal zagrał 73 minuty, a z Atletico 90. Więc tak, nie był wypoczęty.

1

Jestem szczerze dumny z naszej drużyny. Wygraliśmy na trudnym terenie z bardzo niewygodnym i WYPOCZĘTYM rywalem. Podczas gdy gracze United regenerowali siły i myśleli wyłącznie o spotkaniu z nami, myśmy walczyli z głównym kandydatem do tytułu. Do tego to United grało u siebie. Dzisiaj widać było po nas duże zmęczenie - proste błędy w przyjęciu piłki, utraty koncentracji, niewytrzymywanie pressingu rywala - klasyczne przykłady zmęczenia. Na szczęście przewaga w lidze w końcu pozwala nam oszczędzać kluczowych zawodników na mecze LM.

1

Skład AS-a 4-4-2 dość defensywny, ale - choć sam się dziwię, że to mówię - jest chyba najlepszym wariantem na Old Trafford. Bo pozwala jednocześnie powstrzymać boki, jak i zagęścić środek pola. W tym sezonie Valverde ma nosa do taktyk z niewygodnymi rywalami i bardzo możliwe, że to wyczekiwanie United okaże się owocne. Nie ukrywam, takie zachowawcze podejście od razu nasuwa skojarzenia z feralną Romą, ale tam jednak przede wszystkim zadecydowała zbytnia pewność siebie i totalne rozluźnienie zawodników. Nie wierzę, że w tym sezonie pozwolą sobie na coś takiego. Nie po zeszłorocznym blamażu i nie przeciwko United.

0

Bez Kane'a to Totki mają małą szansę na przejście City.

0

Dla dobra tegoż użytkownika mam nadzieję, że polonistka się jednak nie wysypie.

0

Wszystko zależy od intensywności tego spotkania. Dobrze, jakby wszedł chociaż na parę minut, ale jeśli będzie ostro to lepiej niech przesiedzi ten mecz i złapie minuy z Huescą.

4

To prawda! Przecież on nigdy nie zdejmuje koszulki. Geniusz :D

0

Gdyby po prostu przedłużył kontrakt to spoko. Normalka. Ale ten filmik to był taki akt w stylu "Książę Griezmann pokazuje Światu swoje rozterki." A że taki film nie powstaje w jeden dzień, to znaczy, że bardziej zależało mu na wyreżyserowanym cyrku niż podjęciu zdrowej dla siebie decyzji. I luz, że tak wybrał - nic złego w tym nie ma, ale mamy prawo nie chcieć takiego pajaca w Barcelonie. A już na pewno mamy prawo kręcić z gościa bekę.

1

Może nagra sequel do swojego filmu?

0

7 kolejek do końca, a przewaga 11,5 punktowa, więc 3 zwycięstwa i remis zapewniają nam mistrza oficjalnie (10 punktów).

2

https://www.fullmatchesandshows.com/ Bardzo dobra strona, bo szybko wrzucają pełne zapisy spotkań nie podając przy tym wyniku (chyba, że rozwiniesz odpowiednią zakładkę), więc można sobie obejrzeć spotkanie po jego zakończeniu i nie mieć spojlerów :D

0

I teraz naprawdę możemy skupić główne siły na LM. Zobaczymy, czy wyciągnięto wnioski z zeszłego sezonu. Do pierwszego meczu podejdziemy bardziej zmęczeni, niż rywale, ale na szczęście gramy na wyjeździe. Trzeba będzie przede wszystkim strzelić jakąś bramkę i na pełnym wigorze ograć ich u siebie. Jak najbardziej możemy to zrobić, VeB!

39

Ale się cieszę, że dowaliliśmy Los Colchoneros! Naprawdę mam nadzieję, że Simeone niedługo odejdzie, oglądanie ich gry to cierpienie, a przez ich wyrachowanie i chamską grę zawsze trzeba się z nimi męczyć. Wyjątkowo smakuje to zwycięstwo (prawdopodobnie!).

3

Mówiłeś i miałeś całkowitą rację :D

4

Hahahahaha, nie no nie mogę xD Jak ja go uwielbiam!

0

Oni zostali mentalnie na początku XXI wieku angielskiej piłki mam wrażenie, :P I nie za bardzo chcą pójść z duchem czasu.

0

Eksperci z brytyjskiego Eleven rozpaczają nad czerwoną dla Costy. "Rozumiem i nie mam pretensji do sędziego, ale odnoszę wrażenie, że nie wziął pod uwagę wszystkich zmiennych. Mecz miał świetne tempo i dobry rytm, a Costa dawał temu spotkaniu to co najlepsze i niestety czerwona kartka zachwiała nam ten cudowny mecz. Będzie nam brakowało Costy, który nęka Francuza (Lengleta)." Z tego co pamiętam to jedyne czym wyróżnił się Diego Costa to chamskie wejście w naszego obrońcę i czerwona. No, faktycznie - jest za czym tęsknić. Co za głupki xD

0

Wiesz jak jest - "bo za Guardioli to by już było 4:0, a Atletico to by nie powąchało piłki, EV niszczy Barcelonę, nic nie ugramy z United tak grając, sezon do d*** bo nie mamy szans na tryplet." Standard w wykonaniu trenerów z fcbarca.com :P Dlatego chyba lepiej posłuchać kibiców, którzy piszą, że gramy naprawdę spoko i trzeba to podtrzymać w 2 połowie.

0

Jak dobrze, że u rywali gra taki Costa i zawsze może coś odwalić :P

16

A na ManU pewnie wróci Dembele i tyle z gry Malcoma w pierwszym składzie. Lubię Valverde z wielu powodów, natomiast tego jak traktuje Malcoma nie jestem w stanie zrozumieć i pojąć żadną miarą.

0

Zwłaszcza w LM.

0

Siemanko :D

0

A, no to ewidentnie się zgadzamy. To prawda, sobie wyrządza w tym momencie największą szkodę, kto wie - może zdecyduje się na operację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?