0

@tatonik Chłopak w jego wieku nie powinien być numerem 4. Dobrze, że idzie do Shalke, gdzie zapewne pogra więcej niż u nas. Myślę, że w klubie takim jak Barca idealnym rozwiązaniem jest duet doświadczenie+młodość, 3 stoper - pół na pół, również bardzo dobry, rotowany regularnie i 4 stoper - piłkarz 32+, a'la Mathieu, Vermaelen (bez urazów), Garay, Kompany, etc.

0

@Katalonbar Mistrzowie negocjacji xD

0

Osobiście uważam, że objęcie przez Xaviego posady trenera obecnie byłoby fatalną decyzją każdej ze stron. Choć niewątpliwie może być w przyszłości wielkim trenerem, być może nawet na poziomie Pepa czy Kloppa, to na chwilę obecną zupełnie nie zna Europy pod kątem trenerskim. Nie trenował nawet młodzieżówki.

I tak, Guardiola też nie miał bogatego CV obejmując nas, ale wg mnie obejmował Barcę w lepszym momencie - Xavi i Iniesta w primie, Messi w młodym wieku, wiele talentów w szkółce. Ale przede wszystkim dostał wolną rękę w podejmowaniu decyzji.

No i właśnie - lepiej, żeby Xavi, Puyol czy inne legendy wróciły do klubu z kimś innym niż Bartek za sterami. On nie da Hernandezowi swobody w odstawianiu przesyconych nazwisk od składu.

2

Pochettino wielokrotnie mówił, że nie poprowadzi Barcelony przez szacunek dla Espanyolu.

28

Szanuję wypowiedź o przejściu do Realu. Powiedział szczerze jak jest - dużo bardziej wolę takie podejście, niż puste teksty w stylu "nigdy w życiu" i transfer 4 lata później.

0

@TheMazixX Zależy co ma ten facet. Jeśli same tablice rejestracyjne, a nie Twoje imię i nazwisko, to może przyjść na mamę. Jeśli ma Twoje imię i nazwisko, najpewniej przyjdzie na Ciebie.

0

@TheMazixX teraz tak, chodzi mi o to, żeby wypełniać odpowiednie dokumenty po stłuczce.

1

@TheMazixX Czas nie działa na jego korzyść, raczej nic Ci nie grozi. Na przyszłość pamiętaj, że nawet jak Twoja wina, to najlepiej od razu wypełnić odpowiedni formularz i mieć to z głowy. Okej, potrącą z Twojego ubezpieczenia, a Tobie pewnie zmaleją zniżki, ale cóż - masz pewność, że na nic Cię nie naciągnie, a za błędy się niestety płaci. Raz na jakiś czas może trafić się uczciwy facet, który Cię nie będzie chciał naciągać, ale po co ryzykować? Anyway - myślę, że będzie git, nie martw się na zapas. 3 tygodnie to długi okres czasu, jeśli zamierza udowodnić jakimś szwagrem, że to Ty spowodowałeś, to wg mnie nikt logicznie myślący tego nie kupi.

0

@TheNekro94 znaczna część, czy najbardziej widoczna część? Znam wielu islamistów, którzy nie zgadzają się z elementami swojej religii tak jak wielu chrześcijan nie zgadza się z celibatem księży czy określaniem homoseksualistów sodomitami. To jest bardzo niebezpieczny grunt, szufladkowanie grupy tylko dlatego, że jej część coś robi. Warto też pamiętać, że USA ma tendencję do narzucania krajom swojego światopoglądu. To też ich wojska od lat stacjonują na Bliskim Wschodzie, nie odwrotnie.

4

Masakra, jak on się stoczył. W Atletico, a wcześniej w Galatasaray, był naprawdę świetny. U nas też miał momenty bardzo błyskotliwe. Mimo to transfer do nas bardziej wszystkim zaszkodził niż pomógł.

0

@kolagadawid Bo Xavi to jeszcze trenerski młokos, który nie trenował nawet młodzieżówki w Europie.

2

Oh, jak dobrze, że DNA Barcelony jest tak silne i nie zachwiane, że nawet najmniejszego odstępstwa od niego nie zaakceptują. Tak, jestem cyniczny, bo rzygać mi się chce od patrzenia na grającą Barcelonę.

0

Jak dla mnie możemy w tym sezonie nic nie wygrać, jeśli przypieczętuje to pewne konkretne zmiany w klubie. Niestety Bartomeu jeszcze rok za sterami, ale może presja sezonem bez trofeów wymusi na nim jakieś poważniejsze ruchy.

1

Mam nadzieję, że nie sprowadzą żadnego pomocnika. Mamy ich mnóstwo, a warto dać szansę młodym. Odejście Rakiety i Vidala po prostu zostawi miejsce Alenii i Puigowi. Lautaro idealny dla nas i na nim chyba warto się skupić najbardziej. Jest jeszcze kwestia PO - ani Kimmich, ani Trent nie są do wyciągnięcia wg mnie. Tutaj trochę nie wiem co zrobić.

0

Wesołych, super film, Redakcjo! Dzięki za to, ile nam dajecie :D

0

@itmustbejoke Gdyby grał tam gdzie powinien, czyli w centrum pomocy, to by dawał tyle samo. Ale moim zdaniem de Jong w ogóle musi sobie myśleć, że trafił do jakiejś podróby Barcelony, która nie potrafi grać w piłkę.

0

Generyczny wywiad piłkarza nr. 5378.

0

Wypożyczenie? Jak go chcą to niech płacą. Mam nadzieję, że na to nie pójdziemy, chociaż znając ten zarząd to jeszcze Interowi za to wypożyczenie dopłacą

0

@SnieguPlock może używasz jakiegoś vpn? Jeśli tak, to go zdezaktywuj.

5

@AlvaroHanso Może do tego, że nie da się patrzeć na grę Barcelony? Dla mnie rekordy, statystyki, a nawet trofea są dodatkiem do tego, że odpalę sobie mecz na 90 minut i będę się nim emocjonował. Już to wielokrotnie pisałem i wiem, że nie tylko ja tak uważam -gdyby futbol ograniczał się do cyferek, to nie płacilibyśmy za to, żeby go oglądać, a sprawdzalibyśmy sobie livescore.

11

@Maker0 Myślę, że gdyby Guardiola dostał w swoje ręce obecny środek pola to zmontowałby coś a'la de Jong-Arthur-Alena/Puig i rządziliby w Europie. Z kolei Valverde dostając Iniestę, Xaviego i Busquetsa, grałby Keitą i Songiem, którzy odgrywaliby do najbliższego.

0

@ściah wkradła się Wam literówka przy opisie Pique - "koledy" zamiast "koledzy"

5

Roberto spec od Klasyków :D Dobrze, że gra.

16

@IronSanHybrid ja bym zabronił gry do końca życia profesjonalnej. Nienawidzę takich bezmyślnych akcji.

0

Zgadzam się, przy VAR-ze nie ma już wymówek i uważam, że krytyka sędziego jest wskazana, ponieważ przy dwóch DOKŁADNIE takich samych faulach podyktował odmienne decyzje. Oczywiście, to nie był nasz najlepszy mecz i nie tylko przez sędziego mamy taki wynik, ale mimo wszystko - krytyka jest po prostu słuszna.

8

Totki. Fajnie byłoby zagrać przeciwko Mou znowu. Dodatkowe emocje.

0

@FDJ Ogólnie się z Tobą zgadzam - przy transferach rzadko mamy dobry PR, a bywały okienka, kiedy wszystkie kluby traktowały naszych negocjatorów, jak chorych na ospę wietrzną i nikogo nie mogliśmy kupić. Problem w tym, że transfer Neymara za 222 mln wcale nie był takim dobrym interesem i akurat tego transferu nie dało się zamaskować pod szyldem "to teraz wzmocnimy skład". Ceny momentalnie poszybowały w górę i nagle okazało się, że za te pieniądze nie kupimy więcej niż dwóch zawodników o zbliżonej klasie, a na tym poziomie lepszych piłkarsko od Neymara po prostu nie było.

Swoją drogą tak patrzę na te klauzule i z wyłączeniem dosłownie kilku piłkarzy, to gdyby ktoś tak je powpłacał to byłby sztosik :P

0

Ekstra! Czekam, super będzie posłuchać o Barcy na YT

0

@Pawel1980 Wina zarządu w głównej mierze, a potem Valverde. No i pewnie trochę tego, że geniusz Messiego usypia wielu piłkarzy i ich poczucie odpowiedzialności za wydarzenia boiskowe.

4

@Pawel1980 Fatum wzięło się stąd, że po odejściu Neya nie przyszedł ani jeden nominalny lewoskrzydłowy. Dembele, Coutinho i Griezmann to tak naprawdę trzy różne pozycje, ale żaden z nich nie czuje się na LS naturalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?