Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz ok 90' wpadnie coś z dupy i plan wykonany xD
realikowi trzeba pomóc, wczoraj i dziś czerwo z ,,dupy"
1
@Gaucho pod realik, norma
1
@Kgorecki2500 BF1 najlepszy w historii serii.
2
@Lionel_Messi10 przereklamowany tak jak i ich historia przekłamana, skandal goni skandal.
6
@APTAPT Realowi kartkę? weź bądź poważny.
1
@Kgorecki2500 świetnie gra się w multi, uwielbiam podbój, chciaż brakuje kilku większych map.
1
@Kubsoleon tak, na luzie.
0
@cules100pro oraz sędziowie....
0
@Senstin nwm tego.
7
Pedri w Laliga ma tyle samo goli co Toni Kroos
2
@BezglutenowyPedri nie, dobrze wykonał swoją pracę przed El Classico (o to chodziło)
4
@mekston i on miałby nie grać na MŚ? Proszę ja was :)
0
@Kibicodlat5 hmmm zamiast Kounde dałbym Erica
1
@blakkudium grają z zespołem co po 5 kolejkach ma 1pkt :)
0
@Dankho94isback nawet w te głośne nazwisko nie chce mi się wierzyć. Serio
0
@Dankho94isback prawda, nasza obrona jest do zmiany, potrzebny transfer ŚO +PO.
0
@Dankho94isback Eric bardzo się rozwinął, jest szybki i silny, dziś jako jeden z nielicznych szybko wracał i przy sytuacji Portu (sam na sam) wrócił i nieco przeszkodził napastnikowi zdobyć bramkę na 2:1.
0
@Dankho94isback dlaczego?
3
Patrząc na formę Coubarsiego to podstawowymi obrońcami powinni być Eric-Christensen
4
@blakkudium przypadek? nie sądzę, wsio ustawione pod realik.
0
@MirusAmisz weź to tak udowodnij po prostu :)))
0
@Azglahal Kounde dobry mecz? bardzo przeciętny by nie powiedzieć ,,słaby"
0
@4drian0 skąd mogą mieć pewność do kogo był skierowany? xDD
27
i tyle madrycioku z Twojej drukarni pod realik xDDD
1
@kanver_ druga połowa to przedsmak tego co mielismy z Sevillą i mamy teraz z Gironą.... Tym bardziej, że z PSG dużo kluczowych piłkarzy nie grało..
1
@ZwyklyKibicBarcy04 wg. mnie kontuzja była udawana.
4
@Kapitan9 skąd pewność, że każdy byłby za kwotę 20-30?
3
@blakkudium wieku nie oszukasz..
1
@blakkudium Jak już to bardziej bym stawiał na PO zmiennik/rywal do walki o skład z Kounde (a E. Garcia wrócił na Nominalną swoją pozycję)
1
@blakkudium niestety, zapewne tak będzie. Na te 9 co nam się podobają trzeba wyłożyć +/- 150mlne