6

podwójne standardy


0

@MeMyselfAndI realik przede wszystkim.

1

@Bilon87 gwałtem przez duże G

0

@MeMyselfAndI ale składem sędziowskim imponuje aż za bardzo.

0

@Gaucho szczeniak, zachowanie bardzo podobne.

4

@TR3YWAY w 100% prawda. Dlatego możliwe, że następny mecz będzie taki finał SPH w styczniu i będziemy wyglądać zupełnie inaczej, lepiej teraz takie wahania formy niż wiosną.

1

@Filipem oraz decyzji sędziowskiej, bo ten gol na 2:1....

0

@MichuZ44 De Jong też nie zagrał aż tak źle jak i Araujo po wejściu.

0

@Eto'o9 R10 może być tak, że nie wygramy bez Pedriego, Elche jest wysoko w tabeli.

0

@Domin7777 po błędzie sędziego, oki byli lepszym zespołem ale to sędzia zaliczył kluczowego gola którego nie powinno być.

1

@norbi77 zgadzam się, taki widok mi w głowie został jak De Jong dosłownie nie miał z kim grać w meczu.... on zasuwał a reszta stała jak słupy

0

@VeB 1899 tak i to często ale najłatwiej wsio zwalić na holendra.

0

@VeB 1899 a ktoś się De Jongowi pokazuje do gry? większość stoi i C**j wie na co liczy..

0

@MeMyselfAndI prawda jest bolesna, niestety.

0

@CurryTheGoat30 na wiosnę panie :) My teraz mamy gorszy moment a i tak z nami wygrali dzięki sędziemu.

0

@Dieselzor a Yamine miał rację, realik dziś znowu ukradł (dzięki sędziemu zwycięstwo)

0

@norbi77 nie no, rozgrywał, pomagał coś drużynie, dziś szczerze prócz Szczęsnego to kogo byś pochwalił?

1

Yamal nie zagrał wybitnego meczu ale też nie grał tak źle jak tu niektórzy piszą, to podanie do Kounde to iście poezja piłkarska a co Francuz odwalił to nie mam pytań. Kounde w tym sezonie to taki rozkojarzony gość.

5

Jasne, że nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo ale fakt jest taki, że realik wygrał dzięki sędziemu (gol na 2:1), czyli standard potrzymany.

1

@norbi77 myślę, że Perez dogadał się z ArchivoVAR

1

@BARCA1899Messi Soto Grado na misji, każdy z nas to wie. (inaczej realik nie potrafi)

0

@Sergio_Devils oni w porównaniu do nas to mają ławkę i sędziego.

0

Drukarnia idzie, wsio się zgadza, żołnierzyk realiku jak 12sty zawodnik.

1

@Ramos9248 ja wręcz przeciwnie patrząc na ilość kontuzji oraz sędziego.

0

@Dankho94isback myślę, że to część planu Flicka- wpuścić Araujo pod koniec na 9

0

@buglikos wróci po kolejnej przerwie reprezentacyjnej.

0

@pero1983 ja czuję kiepski mecz ala ten z Sevillą :/

0

@lukmrz to był ,,tylko" Olimpiacos

0

@lukmrz nie mamy ławki

2

@kuz to jest jawna ustawka pod realik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?