0

@Coutinho007 E nie mów bo akurat Ernest regularnie robi konkretne zmiany

0

@Kamilos84 Hehe

0

@Katalończyk 99 Kierunek ”Dobra zmiana”, jupiiii

0

@michaleu Trza było jej laske schować. Bez urazy :P

0

@Ratamahatta PiS przekupi każde pokolenie ^^

0

@BOSSS85 I najgorzej że takiemu nie przemówisz, chocbyś sypał milionem argumentów i merytorycznych monologów to na tyle zradykalizowane myślenie nie pozwoli tego do siebie dopuścić. Mojego ojca przez 5 lat starałem się przekonać że PiS i PO to jedna i ta sama banda, po 5 latach cudem przejrzał na oczy. Dopiero jak jego znajomy z samorządu PO przeszedł do PiSu. Przykre że ludzie dają się tak manipulować i wierzą w każde słowo które wciśnie im TVP lub TVN.

0

@msmsms Zadłużanie i podnoszenie podatków, ot cała filozofia ^^

1

@LioMessi10 Liczę ze jednak się uda ^^

0

@inFamous Wyjaśnił TVPiS i Kurskiego, napewno znajdziesz gdziesz w necie

0

@MarFan Tak, akurat Platforma ma dużo za uszami jeśli chodzi o wyprzedawanie naszego kraju :)

0

@katalonczyk987 Nawet jeśli nie byłoby deficytu to Pis żeby rozdawać dalej, będzie sięgał wyborcom do kieszeni podwyższając podatki i opłaty. Nie oglądaj tyle TVP kolego, nie jest tak pięknie jak się wydaje, gdyby było cała Polska głosowałaby na PiS.

1

Hah dobrze Kukiz krótko ich tam trzymaj

0

Korwin jak zwykle się nie pierdzieli haha

2

@LioMessi10 Życzę udanego urlopu :P

5

Gratuluję wstępnie koledze który postawił 5 koła na bodajże ponad 6 dla Konfederacji ^^

0

@tbas 13 póki co

11

Koooonfederacja pięknie!!!!!!

23

Apeluję o ciszę sędziowską dla pana Lahoza

0

@kamilop Nie przesadzaj to nie byle kawiarnia

0

@Hosh Jaki kraj taka demokracja

0

@skubi99 @Grzesior667 Napewno nie na Voldemorta @Transu96 Stałem nad nimi mówiłem co mają zaznaczać, moi mali niewolnicy :P

1

@Suzu o 21 będą już całkiem miarodajne wyniki, a na oficjalke trzeba jeszcze będzie poczekać chwilę

0

Namówiłem 2 znajomych po 18 lat na głosowanie, nie wiedzieli wogóle co to jest parlament musiałem z nimi do komisji podjechać instruować, ale zawsze te 2 głosy więcej ^^

0

@matirix20 Nie a tak serio to daj że Polska wygra i Lewy strzeli chociaż jedna bramę, żeby Ci było razniej stawiam z Tobą :P

0

@matirix20 Czyli standardzik Polska win hattrick maszyny

0

@Seneka :O Właśnie Kung Fu kolego jest typowo pod ulicę, tzn walkę z kilkoma kozakami naraz, nie trzeba być Brucem wystarczy parę lat konsekwentnie poćwiczyć. Musiałbyś widzieć jak z kolegą w dwójkę poradziliśmy sobie z 6cioma cwaniakami naraz, do dziś mi się mordka uśmiecha ^^ Oczywiście jak trafisz na kozaków równych sobie to nie ma tak łatwo, ale warto umieć się przeciwstawić kilku osob, ulica to nie zawsze 1 vs 1

1

@Grzesior667 Kalistenika mało tego że buduje fajną sylwetkę to jest bardzo funkcjonalna, to fundament do wspomnianych przez Ciebie właśnie sztuk walki. Osobiście polecam Kung Fu ^^

4

@Grzesior667 Rzeczywiście jak jesteś dokokszony sterydami ponad swój naturalny poziom biologiczny to masz spore ograniczenie ruchowe, nikt nie każe Ci być wielkim kafarem. Nie od dziś wiadomo ze im większe mięśnie tym większa siła ukierunkowana na ciężar na jakim się ćwiczyło. Oczywiście siłę można wyćwiczyć również stymulując układ nerwowy ale nie nie osiągniesz takiej siły jaką byłbyś w stanie przy większej ilości włókien mięśniowych. Druga rzecz stawy najbardziej się niszczą gdy nie są używane, a później narażanie na duży ciężar bądź gwałtowne ruchy ponad twoją mobilność w stawie. Jeśli odpowiednio ćwiczysz twoje stawy będą sprawne nawet po 70tce. Najlepiej jednak w mojej opinii łączyć kalistenike z ciężarami, ale to zależy jakie kto ma cele treningowe ^^

9

@Grzesior667 "Siłownia oprócz niszczenia stawów nic nie daje" xD O takie bejty nic nie robiłem

0

@l0Messini No tak wiadomo kto wygra, ale wiele rzeczy jest niepewnych, np czy dana partia przekroczy próg wyborczy, czy ta mocniejsza nie zdobędzie jakimś cudem większości konstytucyjnej, po za tym dużo ludzi obstawiało wybory u buka ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?