2

Czemu to nie weszło ahh

2

@Yanek Za jakieś 3 lata Bican będzie już na 3 miejscu

0

@Kubix93 Dobry baicik szanuję

5

@Kapitan hawk Oby już na stałe, ale raczej to jeszcze nie ten dzień

0

@bartoszekkk Jak dla mnie wyjdzie Dembe, Griezz i Messi

0

I cyk Messi brameczka

1

Dawać Ansu za gryzonia

2

@LuisSalvano Dzisiaj nie ma nic genialnego, pamiętajmy że Messiego oceniamy w innej skali i jak na niego jest to po prostu przeciętny mecz ;)

0

@DaPi Ostatnio, dlatego mówię że musi odzyskać formę po przerwie :)

0

@neymarjr_143 Co się ma dziać zaczął się bawić jak za starych lat, dobrze musi odzyskać formę w dryblingu

0

@lambard Ja bym Vidala za Busquetsa wcisnął

4

@SHIBA Komarzyca ssie dopóki nie będzie pełna hmm kogoś mi to przypomina.. A no tak, mój stary wlewający w siebie 10 browarów dziennie, gdzie on to mieści

1

@Kapitan hawk Przejmujesz im biznes?

17

Tebas: To trzeba usiąść na spokojnie..

3

@Tom0VeB Podobne do ścierwojada haha

0

@BigShaq Dembele jest zły na nauczyciela i nie przyjdzie

5

Komentarz usunięty

3

@Rewolucja123 Mam nadzieję że niektórzy zakuwali i zdadzą egzamin w następna sobotę

0

@Adamski69 Co ja właśnie zobaczyłem hah, ależ ten PiS nienawidzi Konfederacji

1

@Barwindg Byłem mistrzem bombermana, nikt nie miał podjazdu, dawaj na solo

0

@TheNekro94 Wiadomo :)

2

@Mesi12 To samo zrobiłem wczoraj i zamierzam oglądać częściej, takiego kabaretu nigdzie nie znajdziesz idzie się pośmiać przynajmniej

8

@Arkon Odrazu mówię że to autentyk. Moja kuzynka dowiedziała się wczoraj że jest w ciąży. Wielce zdziwiona bo jak można zajść w ciążę po 2 latach regularnego bzykania się bez zabezpieczeń i nie zważania na dni płodne. Na moje pytanie czy nie próbowali z gumkami odpowiedziała mi "To tak jakbyś jadł loda w papierku". Dodam że kuzynka w moim wieku, czyli 23 lata.. 23 pieprzone lata i myślała ze dzieci przynosi chyba kur** bocian.. Wina rodziców? Być może tak, ale problem leży w tym że coraz częściej małolaty po 14, 15 lat są chętne by spróbować o co chodzi z tymi całymi pieszczotami, co to jest ten cały seks, a rodzice jak widać na przykładzie mojej kuzynki nie zawsze są chętni podejmowania tego tematu z dzieckiem, tym bardziej jeszcze małoletnim ( akurat moja kuzynka to abstrakcja w czystej postaci). Jestem za wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkole, niech to nie będzie tematem tabu skoro w praktyce i tak już nie jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@-barca4ever- Nie, ale pewnie znajdą się onaniści

0

0

@Qlewer Bican poza zasięgiem? ale chyba Suareza :P Ronaldo z Messim spokojnie w 5 lat go dogonią o ile nie zaprzestaną grać

0

@msmsms Dziwisz się? Oglądnij kiedyś przez cały dzień TVP albo TVP Info, po takiej dawce manipulacji sam zagłosujesz na PiS :D Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć, jeśli usłyszą w TV że jest zajebiscie to będą radykalnie bronić tego choćby nie wiem co, przykre że tak dużo ludzi nie potrafi zachować obiektywizmu zwłaszcza że coraz częściej trąbi się o tym że media należą do polityków. Nawet nie trzeba tego usłyszeć nigdzie, wystarczy trochę uruchomić myślenie..

0

@Jacull Nie będzie to łatwe, ale warto powalczyć w razie okazji

0

@kenneth99 No cóż w dłuższej perspektywie Neymar i tak wniósłby dużo dobrego, a kontuzje byłyby nieuniknione, ale mimo wszystko dobrze że go nie sprowadziliśmy, a na jego miejsce mamy dobrze rokującego Ansu ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?