Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czemu to nie weszło ahh
2
@Yanek Za jakieś 3 lata Bican będzie już na 3 miejscu
0
@Kubix93 Dobry baicik szanuję
5
@Kapitan hawk Oby już na stałe, ale raczej to jeszcze nie ten dzień
0
@bartoszekkk Jak dla mnie wyjdzie Dembe, Griezz i Messi
0
I cyk Messi brameczka
1
Dawać Ansu za gryzonia
2
@LuisSalvano Dzisiaj nie ma nic genialnego, pamiętajmy że Messiego oceniamy w innej skali i jak na niego jest to po prostu przeciętny mecz ;)
0
@DaPi Ostatnio, dlatego mówię że musi odzyskać formę po przerwie :)
0
@neymarjr_143 Co się ma dziać zaczął się bawić jak za starych lat, dobrze musi odzyskać formę w dryblingu
0
@lambard Ja bym Vidala za Busquetsa wcisnął
4
@SHIBA Komarzyca ssie dopóki nie będzie pełna hmm kogoś mi to przypomina.. A no tak, mój stary wlewający w siebie 10 browarów dziennie, gdzie on to mieści
1
@Kapitan hawk Przejmujesz im biznes?
17
Tebas: To trzeba usiąść na spokojnie..
3
@Tom0VeB Podobne do ścierwojada haha
0
@BigShaq Dembele jest zły na nauczyciela i nie przyjdzie
5
Komentarz usunięty
3
@Rewolucja123 Mam nadzieję że niektórzy zakuwali i zdadzą egzamin w następna sobotę
0
@Adamski69 Co ja właśnie zobaczyłem hah, ależ ten PiS nienawidzi Konfederacji
1
@Barwindg Byłem mistrzem bombermana, nikt nie miał podjazdu, dawaj na solo
0
@TheNekro94 Wiadomo :)
2
@Mesi12 To samo zrobiłem wczoraj i zamierzam oglądać częściej, takiego kabaretu nigdzie nie znajdziesz idzie się pośmiać przynajmniej
8
@Arkon Odrazu mówię że to autentyk. Moja kuzynka dowiedziała się wczoraj że jest w ciąży. Wielce zdziwiona bo jak można zajść w ciążę po 2 latach regularnego bzykania się bez zabezpieczeń i nie zważania na dni płodne. Na moje pytanie czy nie próbowali z gumkami odpowiedziała mi "To tak jakbyś jadł loda w papierku". Dodam że kuzynka w moim wieku, czyli 23 lata.. 23 pieprzone lata i myślała ze dzieci przynosi chyba kur** bocian.. Wina rodziców? Być może tak, ale problem leży w tym że coraz częściej małolaty po 14, 15 lat są chętne by spróbować o co chodzi z tymi całymi pieszczotami, co to jest ten cały seks, a rodzice jak widać na przykładzie mojej kuzynki nie zawsze są chętni podejmowania tego tematu z dzieckiem, tym bardziej jeszcze małoletnim ( akurat moja kuzynka to abstrakcja w czystej postaci). Jestem za wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkole, niech to nie będzie tematem tabu skoro w praktyce i tak już nie jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@-barca4ever- Nie, ale pewnie znajdą się onaniści
0
@NeroTFP xD
0
@Qlewer Bican poza zasięgiem? ale chyba Suareza :P Ronaldo z Messim spokojnie w 5 lat go dogonią o ile nie zaprzestaną grać
0
@msmsms Dziwisz się? Oglądnij kiedyś przez cały dzień TVP albo TVP Info, po takiej dawce manipulacji sam zagłosujesz na PiS :D Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć, jeśli usłyszą w TV że jest zajebiscie to będą radykalnie bronić tego choćby nie wiem co, przykre że tak dużo ludzi nie potrafi zachować obiektywizmu zwłaszcza że coraz częściej trąbi się o tym że media należą do polityków. Nawet nie trzeba tego usłyszeć nigdzie, wystarczy trochę uruchomić myślenie..
0
@Jacull Nie będzie to łatwe, ale warto powalczyć w razie okazji
0
@kenneth99 No cóż w dłuższej perspektywie Neymar i tak wniósłby dużo dobrego, a kontuzje byłyby nieuniknione, ale mimo wszystko dobrze że go nie sprowadziliśmy, a na jego miejsce mamy dobrze rokującego Ansu ^^