Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe Na tej stronie napewno ^^
0
@TheNekro94 Nie tyle słaby co ile można :P
4
@sztrupcak Tak nie myślę o niczym innym, na tyle że zapomniałem, że laska leży u mnie cała roznegliżowana, dzięki za przypomnienie idę cześć
1
@banann16 Święta tuż tuż, ja już kupiłem choinkę.. zapachową do samochodu co prawda, ale jednak choinkę.
0
@HueHueszki Ja czekam do świąt
5
@Chwytliwy Może kiedyś się tak uda że Player i FCBarca zjawią się jednocześnie, narazie to mam podejrzenia o multikonto
0
@Lord_Vader W sumie i tak kogoś szuka więc.. Przemyślę i dam znać
1
@Lord_Vader Zapomnij, nie będę alfonsem własnej babki
2
@Kapitan hawk Człowiek statystyka, szanuję. I jeszcze szpieg to już wogóle ^^
0
@msmsms Podobnie ma moja babcia, z tym że ma 65 lat, wygląda na 40, myśli że ma 3 dychy a zachowuje się jak dwudziestka ^^
0
@Evrile Musisz przejść test zaufania, najlepiej zgłoś się do @Transu96 on szkoli świeżaków, tylko mu nie podpadnij bo skończysz w kopalni
0
@Evrile W życiu.. Tylko wolność
1
@SeeleyBooth Nareszcie będzie robota somsiad, szykuj gumowe rękawice i kijeczki ^^
50
O fajnie otwieracie nam sklep na stronie, dzięki moderacja ^^
0
@chudym Zostało nas niewielu, możesz dołączyć do mojego obozu, mam jeszcze jakieś zapasy żywności.. No i whisky oczywiście
0
@Borneo Ja jestem za, ale nie będzie łatwo go ściągnąć w obliczu innych zainteresowanych, projekt sportowy mamy, pieniążki też, miejmy nadzieje że Real nie jest jego wymarzonym klubem od dzieciaka
19
@Tom0VeB Jesteś tu na polskich zasadach więc je respektuj, pozdro elo
16
@Borneo Wszystko pięknie brzmi, ale dodaj do tego fakt że Real też myśli w podobny sposób i niewiadomo czy sam Kylian nie wolałby dla nich grać
0
@DonAndresFCB Niefajnie się śpi na takim zimnie, nawet jak nagrzejesz wcześniej auto to po paru godzinach się oziębi
1
@rafal314 Miałem ciekawą akcje właśnie zimą kiedyś. Po 16 godzinach roboty wracałem do domu zmęczony jak nigdy, godzina 12 w nocy i po drodze zajechałem na taką miejscówkę zapalić fajkę jeszcze. Fotel rozłożony, silnik na chodzie, grzanie włączone,23 stopnie w autku, pełen relaks no i.. przysnęło mi się xD Gdyby nie policjant który mnie obudził 3 godziny później pukając w szybę pewnie spałbym do rana. To była najdziwniejsza pobudka w życiu, facet myślał że coś piłem oczywiście, jakże wielkie było jego zdziwienie gdy na alkomacie wyszło 0.0, a ja się tłumaczyłem zmęczeniem :D. Myślę że o ile nie szkoda Ci paliwa i masz sprawną wentylację to śmiało możesz taką nocke sobie zrobić ;)
0
@Katalonbar Jak dla mnie przez 2 miechy mogłaby trwać
4
@głardiola Zdaję sobie z tego sprawe, mimo wszystko liczę że wejdą do sejmu. Jeśli każdy chcący oddać na nich głos, pomyśli w ten sam sposób jak Ty to rzeczywiście nic z tego nie będzie :)
2
@Sabrina_spellman A jeśli Konstytucyjny to ja również
1
@Rewolucja123 Player przynajmniej jakoś wygląda, a ten tak szaro nijako jak na stypie
2
@tombard W jakimś stopniu tak, gdybym nie wierzył to bym w niedzielę został w domu :) Po za tym co mi szkoda, Ci jeszcze nie mieli swojej szansy.
18
Dobra przekonałem sie do tej Konfederacji, mimo że światopoglądowo jestem za Lewicą to przy PiSie u władzy i tak nic się nie zmieni jeśli chodzi o podejście do kościoła i pewnych spraw, natomiast Konfederacja ma ciekawe pomysły gospodarcze i przedsiębiorcze, które mogą przejść, a na tym również mi zależy.
0
@gumaz Rząd zatrudnił moderację do pilnowania ciszy na Rambli
1
@Kapitan hawk A miało być tak pięknie, teraz będę głodował :(
0
@Kapitan hawk Czy ja wiem czy taka dominacja, przez pierwszą część połowy rzeczywiście, ale Anglicy się wzięli w garść i działają coś. Anglia wygra doświadczeniem moim zdaniem
0
@Chwytliwy Żeby każdy wiedział że Dembele jest świadomy swoich błędów