Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Nano22 Raz się przegrywa, raz się przegrywa.
0
@semafor Uznałem, że trzeba trochę odejść od tematu wczorajszego meczu.
4
1920 - 2020. ZNÓW ICH MAMY U BRAM!
Sto lat temu Naród Polski obronił Ojczyznę, Europę a może i świat przez zalewem Bolszewii. To nie byli tylko ludzie (ot, tak, w ogóle), to była ludobójcza ideologia, przyjmowana przez ludzi z: nienawiści, niewiedzy, chęci panowania, zysku itp. (niepotrzebne skreślić, potrzebne dodać).
Przez setki lat odpieraliśmy najazdy barbarzyńców ze wschodu, będąc autentycznym przedmurzem chrześcijaństwa, w najlepszym znaczeniu tego słowa. Krwawiliśmy strasznie, co pokolenie składając straszliwą ofiarę, tracąc elity, ludność, terytoria oraz dobra materialne. To cud, że to wszystko jakoś przeżyliśmy. Ale stale składana ofiara krwi zrobiła swoje... Ratując innych, cały świat, poświęcaliśmy siebie.
Po 123 latach niewoli niemiecko-rosyjskiej (Austriacy dla Polski też byli Niemcami!) państwo polskie zaczęło się odradzać. I nadszedł kolejny cios: inwazja ze wschodu. Bolszewicy mieli swą forpocztę w Polsce - nie tylko partie i organizacje komunistyczne, ale też Bund, znaczne odłamy socjalistów, część mniejszości, wszelkiej maści "pożytecznych idiotów" itp. Warto przejrzeć składy osobowe i polityczne Rewkomów (Rewolucyjnych Komitetów), które w 1920 r. były szykowane jako aparat okupacyjny. Jak również struktury władz bolszewickich, ilu tam było POP-ów ("Pełniących Obowiązki Polaków").
Zwycięska bitwa warszawska dała zachodowi luksus pokoju, odbudowy i bogacenia się po I w. św. U nas ta wojna została przedłużona aż do Pokoju Ryskiego w marcu 1921 r. Ponieśliśmy ogromne straty w ludziach i dobrach materialnych. I RP nie została odbudowana, w konsekwencji ogromne połacie na wschodzie zostały ludobójczo zdepolonizowane.
I jeśli dziś są wokół nas następcy ideowi i polityczni (a może nie tylko) ówczesnych zdrajców, to sami również są zdrajcami. To nie tylko ludzie, to istniejące i coraz bardziej agresywne ideologie, których symbolem jest pomnik Karola Marksa postawiony w Trewirze w maju 2018 r. To symbol dzisiejszej UE. A Marks, Engels, Lenin, Stalin, Mao-Tse-Tung, Pol Pot et consortes to i ludzie, i ideologia...
Nie pomogą zdrajcom sprawy polskiej: frazesy, mundurki, emblematy, wisiorki, wielokolorowe szmaty, "wzniosłe" hasła. Po owocach ich poznacie, zatem - rozpoznawajcie. Każdy, kto patrzy z utęsknieniem na Wschód, na sowchoźnika Baćkę Łukaszenkę, KaGieBistę Putina - jako na obrońców ludzkości i wzór do podporządkowania się im; na taki Zachód: neo(?)marksistów i tęczystów, jest dla nas pośrednim i bezpośrednim zagrożeniem, śmiertelnym niebezpieczeństwem.
Marks - to socjopata a nie łagodny "filozof humanista", Żyd - antysemita, piewca ludobójstwa jako narzędzia rozwiązywania ideologicznych "problemów", łączy w nienawiści do tradycyjnego świata wartości Wschód i Zachód, choć pozornie może mieć różne oblicza.
Takiego Marksa znacie? Poznawajcie, póki wiedza jest dostępna:
”Wyziewy piekielne pochodzą z mego mózgu
I napełniają go aż ja staję się szalony
Aż moje serce staje się zupełnie zmienione..."
Bolszewika (wschodniego, zachodniego, czy rodzimego): GOŃ, GOŃ, GOŃ!
Leszek Żebrowski.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/117697538_3392531684131392_8139814378847792651_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=acBk7zzKi6IAX9n8egd&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=7&oh=a30aa1a8d6a3038d8de93c8dea5f0b5f&oe=5F5CF5EB
1
Barcelona myślała po prostu,że Bayern będzie na początku z nią rozmawiał!! A oni od razu strzelili :(
0
@ObiektywnyKibic121 Kogo proponujesz w takim razie?
1
Demencja starcza?
0
@ngif Może gdyby zaczął od początku z nowymi graczami to coś by z tego było. Ma charyzmę i jaja by posadzić na ławce gwiazdeczki.
2
Enrique to byłoby marzenie obok rewolucji w zarządzie i składzie.
0
@buddy Suarez jako rezerwowa 9 może grać. Wciąż jest groźny i potrafi coś wykombinować. Co do pozostałych zgadzam się w 100 procentach.
0
@koksik2700 Jakoś mam za słabe nerwy na oglądanie gwałtów XD
2
@Gomess Ja nie odejdę.Ale nie będę się angażował emocjonalnie w sprawy sportowe dopóki nie podejmie się działań by zakończyć te kompromitacje jakie nas spotykają.
1
@koksik2700 Nie nie chcę XD
3
Nie umiem wyrazić tego co czuję. Nie chcę pluć piłkarzom w twarz, kazać im boso wracać do Barcelony (Bartomeu to inna sprawa) ale czuje pustkę. Nawet nie smutek.Pustkę.
2
Za Barcelonę nigdy nie będzie mi wstyd. Barcelona to społeczność,klub, styl życia. Mi jest wstyd za ludzi,którzy to niszczą. Dopóki to się nie zmieni to nie będę oglądał meczów.
Nigdy nie wyrzeknę się tego co kocham. A kocham Barcelonę nad życie. Dużo mi w życiu dał ten klub, dała ta społeczność. I to powoduje jeszcze większy ból.
1
Mam przykre wrażenie,że skończymy..BA skończyliśmy jak Milan. Jestem w rozsypce.
0
Zawsze Barca będzie w moim sercu ale dopóki nie zrobią wietrzenia szatni i nie zatrudnią trenera z prawdziwego zdarzenie to nie oglądam meczów.
1
To jest nieprawdopodobnie przykre. Czym się staliśmy? Marzy mi się powrót Enrique i poważne wietrzenie szatni. O odejściu Bartka nie wspomnę.
0
Z dwie jeszcze wpakują...
5
Nie oglądam drugiej połowy. To jak oglądanie gwałtu na ukochanej.
0
@HueHueszki Powinienem mieć dziewczynę ale nie umiem zagadać. Tracę piłkę w newralgicznych miejscach.
2
Seta Suareza przy 1:1, słupek Messiego i jego akcja gdzie powinien z laczka a nie klupnąć tę piłkę. Niewykorzystane okazje się mszczą.
Bayern nie gra wybitnie.My jesteśmy tragiczni.
0
2:0 będzie dla Bayernu zasłużone. Będziemy mieli jakieś okazje, lecz Bayern wygra zasłużenie.
1
@WisniaKala 2:0 dla Bayernu.
0
@semafor Gdy się pojawiłem, znów wypełniłem klub.
0
Kocham Barcelonę lecz myślę realistycznie. Nie wyeliminujemy ich. Jesteśmy na ten moment za słabi.
1
Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie tak brzydki, a życie na nim tak złe, jak to nam się często zdaje. Jest ono tylko twarde dla zniewieściałych próżniaków i bezlitosne dla nie rozumiejących ducha czasu.
Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka"
8
No gdzie ta dekomunizacja? Żono-mąż (mężo-żona?) Roberta Biedronia, niejaki Krzysztof Śmiszek publicznie gloryfikuje komunistycznych zbrodniarzy w służbie Josifa Dżugaszwili Stalina - tzw. Dąbrowszczaków, których ten ober-Sowiet wysłał do Hiszpanii, aby nabrali doświadczeń w walce z zakonnicami, księżmi i w ogóle z tradycyjnym społeczeństwem. Dąbrowszczacy to wierchuszka tzw. Polski Ludowej, to wysocy oficerowie Urzędów Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, centralnego aparatu partyjnego i państwowego... Czyli sowieckiego aparatu władzy w Polsce okupowanej przez ZSSR.
Wśród nich był również Stefan Kilanowicz vel Grzegorz Korczyński, pogromca Żydów na taką skalę, że nawet w jego własnych szeregach robiło to wrażenie. W 1945 r. Korczyński postulował, aby na ziemiach polskich ponownie uruchomić krematoria! Został wiceministrem bezpieki i generałem tego resortu.
Czyli są do dziś w Polsce ludzie, którzy de facto opowiadają się po stronie Stalina, NKWD i komunistycznego ludobójstwa. "Patriotyzm!" "Wolność!" - wykrzykuje Krzysztof Śmiszek na tt. To nie jest śmiszne, to jest wprost straszne - oddawać cześć zbrodniarzom!
Z profilu Pana Leszka Żebrowskiego. Sam Gomułka był oburzony pomysłami Pana Korczyńskiego.
0
Nie widzę jutro nas w meczu z Bayernem. Po prostu tego nie widzę. Optymizm panujący w niemałej części la rambli jest według mnie myśleniem życzeniowym.
0
@kamilkrycha Cudownie :)
0
@Triv44 Fakt. Ale chciałem być miły :)