Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Od Messiego wszyscy krytykujący trzy w bok... Za dużo zrobił. Smutno mi ale rozumiem to,że chce odejść z tego cyrku. Nie ma co porównywać go z Del piero. Kryzys sportowy to jedno. Ale w naszym klubie dzieje się więcej.
5
26 sierpnia 1943 roku, pod Ożarowem żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych (NSZ) ️pod dowództwem wachmistrza Tomasza Wójcika ps."Tarzan” zlikwidowali gen. por. Kurta Rennera , dowódcę 174 Dywizji Rezerwowej Wehrmachtu stacjonującej w Lublinie.
Był to najwyższy rangą oficer Niemiecki zabity przez polskie podziemie w czasie II wojny światowej na terytorium Polski.
2
Mój smutek będzie niewyobrażalny. Nikt nie jest ponad klubem wiadomo. Lecz Messi przyciągał swoją magią,golami,asystami. Dał nam więcej niż można sobie wyobrazić. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy kończy on karierę poza Barcą.Nie umiem. Nie chcę ale na to się zanosi.
Pewna epoka się kończy, może będzie to lepsze dla klubu i wyjdziemy na tym z czasem dobrze ale nie potrafię tego przełknąć. Po prostu nie potrafię. Oddaje hołd legendzie i mam nadzieję, że klub zrobi to jak należy.
...
0
@FC1899Barca Okuratnie.
0
Jak wywalą tak Luisito to powinni ten zarząd na taczkach wywieźć.Rakitić,Busquets,Vidal,Pique,Dembele,Umtiti do sprzedania. On powinien zostać.
1
@Encore Cios doskonały.
8
@Kamilos84 Jeśli chcemy mówić o pogrzebie to tak.
0
Pisałem,że Sasza wygra to nikt mnie nie słuchał :D
0
Ale SASZA jednak !
0
Whyte znów mnie zaskakuje.
0
@Kusco15 Kto wie. Może teraz mu się uda? :D
0
W studiu Tvp opinie podzielone. Jest to super zestawienie. Młodość,siła,agresja Łajdaka kontra doświadczenie,kombinacje i inteligencja ringowa Saszy.
Team Sasza.
1
@Kuczek Tak. Ale Whyte też leżał z AJ,Rivasem,Parkerem. A rusek też umie przyłożyć. Mogę się pomylić ale jeśli Whyte miał problemy z Chisorą to z Saszą też będzie miał. Povetkin to 2 półki wyżej od Chisory.
1
@Kuczek Wietrzę wygraną Povetkina. Chyba,że Whyte zrobił od ostatniej walki niesamowity postęp techniczny i postęp w pracy nóg.
0
Do fanów boksu. Tylko ja wietrzę wygraną Povetkina jutro?
0
@MensculinVeB Donosicielstwo jak najbardziej. Ale przy np. mobbingu - widziałbyś albo dotyczyłby Ciebie. Poszedłbyś do szefa? Czy od razu wypowiedzenie?
0
@Napinka Fakt dużo ich.
2
Jakie są zachowania/czyny ludzkie,których najbardziej nie trawicie? Nie chodzi mi o kwestie światopoglądowe.
Dla mnie są to:
1.Pedofilia
2.Złodziejstwo
3.Mobbing w pracy.
0
Co do meczu z Bayernem po raz ostatni. Niby człowiek wiedział ale trochę się łudził.
0
@Kamiloza91 Jest tak szczery i prawdziwy, że w sumie nie wiadomo jak się do niego odnieść, odpowiedzieć mu.
1
Dziki w punkt po raz kolejny.
0
@elmayakos Aleś mądry. Prawie jak Dr House.
0
Jest tu ktoś studiujący medycynę,który zna się na problemach z kręgosłupem ? Jak co to priv.
0
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117610122_10157545668411931_3336457145949746135_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=UjKjhuogwqMAX-1U4LU&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=59bf43e5b299c37972681decaee0021f&oe=5F61A941
Właśnie !
1
@masq Niech naród się obudzi. We Francji by płonęły samochody w takiej sytuacji. A nie mówię o tym co by było, gdyby żyli w takich warunkach jak my.
0
@Brosik W dobie kryzysu nasz sejm na czele z rządem przegłosował ogromne podwyżki dla rządu, głowy państwa i podwyżki subwencji partyjnych.
0
Gdyby takie coś jak nasz rząd zrobił rząd Francji płonęłaby cała Francja. Nasz naród jest jednak tak upodlony,bez elit,obojętny. Boli mnie to jako patriotę.
97
Opozycja nie ma już prawa się tak nazywać. Szacunek dla Konfederacji,która jako jedyna w całości głosowała przeciwko tym bezczelnym podwyżkom w czasie kryzysu.
0
Co się odjaniepawla :O
2
Sterling XDDDDDDDDDDDDDDDDD