MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to było logiczne że Iniesta nie zagra od początku. W końcu wraca po długiej i ciężkiej kontuzji
0
A co ty myślisz że na każdej konferencji będzie mówił co zrobili źle co muszą, poprawić albo co nowego muszą wprowadzić żeby lepiej ich gra wyglądała?? On będzie tak mówił cały czas, a wszystkie błędy będzie analizował i poprawiał z drużyną.
1
Dokładnie!! Warto przypomnieć jak było po przegranym meczu z realem sociedad każdy chciał zwolnienia Luisa, a co potem pokazał to chyba nie muszę mówić.
0
Masakra!!!!!!!! Słabszy okres Barcy a ty już od razu chcesz wymieniać trenera. Żałosne. To jest chyba logiczne że się nie będzie wygrywać wszystkich meczy i grało się z wielkim stylem. Typowy małolat/sezonowiec.
0
W 3 sytuacji Agüero ma rękę przy ciele przez co nie powiększyła powierzchni ciała. Jedyne obiekcje można mięć do tej sytuacji to takie że przez rękę piłka zmieniła tor lotu. Tak czy siak bramka słusznie uznana.
0
Arda nie zagra bo jest kontuzjowany. Tak samo nie wiadomo czy Rafa dostanie zielone światło
0
Co raz co gorsze sędziowanie. Co mecz to zawsze sędzia jest w centrum uwagi Masakra... nie rozumiem tylko Valenci która skarży się tylko na sędziego bo przez niego stracili możliwość wygranej ale chyba zapomnieli że w 1 połowie powinni dostać 2 ewidentne czerwone kartki za brutalne faule... ale i tak nie zmienia to faktu że sędzia zj**ał cały mecz i pokrzywdzone są oby dwie drużyny.
1
Mają zbyt duży respekt hahaha. Valencia może się cieszyć i dziękować temu sędziemu że już po 1 połowie nie grali w 9.
13
Zapomnieli napisać o sytuacji w której zawodnik Sportingu z premedytacją uderzył łokciem Arde.
9
Barca wygrywając z Realem 4:0 pokazała że bez Messiego też potrafią grać. I mam nadzieję że będą grać tak jak wtedy z Realem. :)
0
Iniesta jest po miesięcznej kontuzji, więc całe spotkanie to dla niego jeszcze za dużo.
2
7 września Brazylia gra z Kolumbia
0
No niestety :( , ale zobaczymy kto się lepiej spisze Bravo czy ter Stegen.
0
Claudio Bravo znowu zawita na Camp Nou szybciej niż myślałem. :)
0
Munir w tym meczu był niewidoczny tylko ostatnie 10 minut coś pokazał, ale patrząc na jego występy w poprzednich meczach to zgadzam się z tobą.
1
Tylko że Adres nie mógł podnieść pucharu bo nie był powołany na ten mecz.
23
Jaka kompromitacja. Bravo ma 33 lata więc 20-25mln to jest dużo, gdyby był przed 30 to co innego.
0
Na canal + sport. Na tvp leci olimpiada. :)
2
Specjalnie w Madrycie żeby chociaż przez chwile mógł tam postać :D bo każdy wie gdzie jest jego miejsce. :)
0
Ja was ludzie nie rozumiem. Barca wygrywa wszystko to chwalicie Enrique, a jak przychodzi słabszy okres to zaraz wyzywacie go. Zachowujecie się jak jakieś cebule. Prawdziwy kibic wspiera drużynę w każdych sytuacjach, a nie tylko wtedy kiedy wygrywają. SEZONOWCY!!!! Visca el Barca!!!!