MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ferran czy to ty?
0
@Ryoumen Tylko że z Fatim był taki problem że był leniwy i ciężko było coś zrobić
1
oj tu chyba faul bedzie
2
No kurde tej mordy to nie powinni przed 22 pokazywać
4
Czyli ten Jota Jordi który był na weselu ze szwagrami faktycznie miał dobre info
0
@Spider_Man a z kolana czasem nie dostał blisko szyi?
4
@MrRipley no co chcą się pośmiać po prostu
8
to lecimy po 4 bramke i po rekord
4
I teraz wyobraźcie sobie że do tej piłki dobiega Ferran i wali prosto w bramkarza albo w słupek
1
@tribo Powiedział już że to jego ostatni mundial
1
@malypuzon Alvarez tak samo po kontuzji
1
@Hawajczyk Problemem też jest u niego charakter. Wszystko musi być pod niego i tak jak on tego chce bo inaczej wali fochy i dlatego przez to rozwala szatnie.
2
Chłop chyba fanem Ferrana jest patrząc na ten strzał
0
@MESSI3010 Niemcy problemu nie mieli bo Rudiger grzał ławę. Wszedł jak wynik był już rozstrzygnięty
3
No i mamy gwiazdę z La Ligi na Varze. Ciekawe co w tym meczu wyczaruje
6
Normalnie wyśpiewany hymn USA bez darcia ryja. Aż jestem w szoku
1
@Kgorecki2500 to będzie gra typu dead by daylight
3
@heniusss po akcji z mekambe na lini Real - PSG nie ma opcji plus 150mln co wydaje się smieszne za takiego zawodnika tym bardziej jesli sie patrzy na kwoty ktore wydaja inne druzyny
0
@Sulimo żeby było więcej drużyn które będą się biły o 3 miejsce w lidze
3
@jacobFCB
1
@trolownik Jest przekonujący bo będzie służył jako uzupełnienie składu. Ten sezon wyraźnie pokazał jaką mieliśmy ubogą głębie składu więc jak ktoś miał kontuzje albo była potrzebna rotacja to był problem
10
@2026Canaletes A skąd wiesz jak wyglądały negocjacje i że ta kwota była pierwsza którą rzucił Deco? Byłeś obecny podczas tych negocjacji?
To że nie było miesięcznej sagi transferowej z milionami informacji gdzie informacje zmieniały się z każdą godziną nie oznacza że negocjacje nie trwały już od dłuższego czasu.
4
@Faro Trzeba było czekać na trenera który potrafił go wykorzystać.
1
oho Messi zszedł do bazy. Oby nic poważnego
4
@PatrychoO No nie powiem oczy się pocą od takich filmików.
0
@Zoker Akurat z Tomem to nie prawda bo on tak naprawde w tym roku ma Odyseje i spider-mana a tak to za dużo nie gra. Jego ostatni film to Uncharted z 2022 roku jak sie nie myle i jedynie w jakims serialu zagrał
0
@WiecekFCB Tylko że oprócz straty punktów przez Barcelona to Real musi wygrać swoje mecze a patrząc na ich grę to ciężko uwierzyć że nie stracą punktów
0
oho Balde wchodzi. No to kibice na trybunach bądźcie gotowi bo Balde zaraz wam będzie piłki podawał
0
jakby ktoś chcial pooglądać Maxa
https://www.twitch.tv/verstappensimracing
1
@malypuzon poniewaz glebia naszego składu jest bardzo wąska i co najwazniejsze w lidze walczymy o zwyciestwo ktorego jeszcze sobie nie zapewnilismy. Gdybysmy dzisiaj przegrali to by przewaga wynosila 6 punktow + czeka nas mecz z Realem wiec ta przewaga wcale nie jest tak ogromna jakby sie wydawalo