1

@Bartula jakie 3 godziny. Okienko kończy się 1.09 23.59

0

@VamosVamos W poprzednim meczu średnia wieku drużyny wynosiła jeśli się nie mylę 22,9 lata no to faktycznie sami emerycie w drużynie

0

@masq Jakiś mały sens ma. Alba słaby fizycznie do tego słaba psycha na ważne mecze, a Balde jest młody, ma jeszcze braki w swojej grze i do tego jeszcze kontuzje które mogą się przytrafić.

1

@kuz To prawda ale w tej sytuacji mimo wszystko był chyba faul. Co nie zmienia faktu że takie błędy jak ta z dzisiaj i ta de Jonga z poprzedniego meczu nie mogą się zdarzać

0

@Pitinho Trzeba było w końcu ukrócić Tebasa :P

1

@Emhyr Niby tak. Tylko że Xavi mówił że chciał żeby Nico został ale on sam poprosił o odejście do Valenci

5

@MarcinVeB10 Bilva*

1

@SkilledHydra16 Już to widzę jak Depay chce zostać zmiennikiem i to jeszcze przed mundialem

1

@MrPGG -Szaman, Nazario, Pjanić/Dest, Depay, Auba +PO, LO, Bilva

0

@Emhyr Szykuje formę na mundial. Po mundialu wróci pewnie do gry do jakiej nas przyzwyczaił w ostatnich sezonach. Do tego zaczną się akcje typu urodziny siostry :D

8

@Messi1992 To nie tyle Perez wyciąga tyle tylko to United jest takie zdesperowane żeby kogoś kupić. Za chwile dadzą jakąś ogromną sumę za Antonego

0

@dawo17 A może po prostu Auba nie chce być zmiennikiem tylko grać regularnie i dlatego on chce odejść a nie że to tylko Barca chce go sprzedać

0

@masa11 Nie było bo Raphinia był na spalonym

0

@HypeR Torre na pewno bo został kupiony do Barcy Athletic

1

@Robert1603 tak tak Balde. Alba wypada przez kontuzje i w ważnych męcząc np w LM gra świeżak który ma zerowe doświadczenie na najwyższym poziomie. Genialny pomysł.

0

@OnlyCules Myślę że nawet na szpicy to Lewy, Auba, Fati, Depay

1

@Emhyr Strasznie dziwne. Wczoraj po 23 Romero mówi że dużo będzie się działo podjarany. A po officjalce dźwigni informacje że boją się o rejestracje zawodników.
Więc trochę to się nie klei, zwłaszcza że dobrze znamy Alemanego i wiemy że on doskonale wie co robić i ma wszystko zawsze zaplanowane. Dla mnie osobiście to jest cisza przed burzą.

1

@malicinho Żeby Pique pełnił jego role to musi być zdrowy. A w tym u Pique jest bardzo ciężko co wybitnie pokazał zeszły sezon i sytuacja z tourne gdzie po kilku treningach dostał znowu jakiś uraz

0

Skoro to mówi Laporta to wiadomo od razu że fake i Kounde przychodzi do nas xd

0

@Arczek2001 jutro wylatuje do Miami

0

@tristan87 On kuleje czy tak po prostu dziwnie idzie?

1

@Deviler Gdyby była ładna słoneczka pogoda to dużo lepiej by wyszło.
Ten wiatr zepsuł cały klimat

1

@Vamosdembouz za jakieś 40min

1

@PatrychoO Dokładnie. W dodatku na Facebooku nie ma żadnej officjalki oprócz tykającego zegara.

2

@Cwaniak4 Neymar też był z drużyną na tourne

3

0

@Gall Z tego co się orientuje to po uruchomieniu dźwigni finansowych ta zasada przestaje istnieć więc całą kwotę z tego transferu będzie można przeznaczyć na innego zawodnika

6

@GeneralXavi We wrześniu LN z Holandią i Walią

1

@Messibestplayerintheworld i Fati, Garcia, Araujo, Dest, Ferran

0

@Jestjakjest A stąd że interesuje się nim nie tylko Barca i wątpię w to że chciałby dalej się marnować w drużynie która pewnie znowu będzie walczyła o utrzymanie w PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?