MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mcsarna Tylko planowaniem zajmuje się zarząd, a od walczenia o puchary zajmuje się Xavi wraz z całym sztabek
0
@Emhyr Ciekawe czy to jemu ego tak wywaliło czy bardziej ojcu
0
@misteriosoVEB Nie wymienił ich bo on mówimy tu o środku obrony. Roberto i Alba nie grają na środku, a Alsonso grał głownie dlatego że Eric spisywał się fatalnie
0
@Kuba_1 Ale pytanie czy on chce być tym zawodnikiem do rotacji i ile chce zarabiać
1
@FCB24 Krytykowanie a oskarżanie kogoś bez żadnego dowodu i to w prasie gdzie to wszystko idzie na cały świat to dwie różne rzeczy
1
@sonek ponoć będzie darmowym ulepszeniem do CSGO. Tak jest napisane na stronie cs
0
@Bobo25 Ale Pedri po prostu nie zdążył się wyleczyć na klasyk. Więc to że trenował mimo że mieli wolne nic nie zmienia
1
@Fake69 Pedri po prostu nie zdążył wyleczyć kontuzji a Dembele się nawróciła. Więc to dwie różne sytuacje
4
@Kz1234 Nie ma żadnej kontrowersji. Prawidłowo nie uznana bramka Bilbao
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 Mimo wszystko dla mnie to są dwie inne sytuacje. Na tym filmiku Lautaro był odrobine spóźniony przy próbie przejęcia piłki i nadział się na bramkarza, a wczoraj Wan Bissaka bezmyślnie wjechał na sankach w nogi Alby blokując delikatnie piłę.
5
@Encore a kogo oni nie chcieli?
2
@pt9 O Bernardo pisał jedynie że jest nieszczęśliwy w City i ze chciałby odejść zaznaczając że to wcale nie oznacza że przyjdzie do Barcy
1
@Bezhistorii Nic poważnego i ma być ponoć gotowy do gry w następnym meczu.
1
@BARCA1899Messi Tylko że Busi wszedł w 60min więc wątpię że de Jong był aż tak zmęczony że potrzebował zmiany
2
@Abominacja Poza zasięgiem, serio?! Tiki taka?! K**wa jaki ty chłopie mecz oglądałeś
1
@Janiama de Jong
1
@barcanawieki de Jong, Lewy, Fati, Dembele
1
@Kgorecki2500 mecz został przerwany w 80 minucie. Więc max 13 minut z doliczonym czasem
0
@Kondziubarca Takie słowa akurat nie wiele znaczą. Wielu jest piłkarzy co mówią jedno a potem i tak robią drugie i np. Auba
3
@takisobiektos Granie w Barcelonie i pójście za kasą nie idzie w parze xd
1
@Oskar00 kontuzja niestety
1
@Lionel_Messi10 Jeśli chodzi o Bellerina to była informacja że wszystko jest załatwione i podpisanie odbyło się elektronicznie
4
@tbas Wystarczy że do 23.59 klub dostarczy odpowiednie dokumenty do ligi
0
@masq Pomocnik. Wątpię żeby ściągali rezerwowego napastnika z pensją 6mln netto
1
Skoro ktoś kto będzie zarabiał 6 mln netto to w takim razie to musi być jakiś pomocnik, bo na pewno nie ściągaliby jakiegoś rezerwowego napastnika z taką pensją, a boki obrony już są obsadzone.
1
@Bartula jakie 3 godziny. Okienko kończy się 1.09 23.59
0
@VamosVamos W poprzednim meczu średnia wieku drużyny wynosiła jeśli się nie mylę 22,9 lata no to faktycznie sami emerycie w drużynie
0
@masq Jakiś mały sens ma. Alba słaby fizycznie do tego słaba psycha na ważne mecze, a Balde jest młody, ma jeszcze braki w swojej grze i do tego jeszcze kontuzje które mogą się przytrafić.
1
@kuz To prawda ale w tej sytuacji mimo wszystko był chyba faul. Co nie zmienia faktu że takie błędy jak ta z dzisiaj i ta de Jonga z poprzedniego meczu nie mogą się zdarzać