4

@barcelonaLM za Szpaka Jury tez go olało natomiast publiczność dała mu 3 miejsce to od dawna konkurs polityczny

0

Ja jestem jak najbardziej za tylko ze w to nie wierze bo są przeszkody nie do pokonania takie jak:
*brak pieniędzy na pozyskanie Messiego i płacenia jego gaży nawet jak za darmo przyjdzie to coś trzeba mu zapłacić.
* Tabas- przeszkoda nie do pokonania
* nawet brat Leo powiedział że nie wróci, ojciec tez Leo na to wskazywał więc tu tez jest wszystko przekreślone.
*Laporta który go nie chce
* no i na końcu czy sam Leo będzie chciał iść do klubu gdzie nie ma kasy i są ostatnimi czasy problemy ze sprawą Negeiry tu tez trzeba dać znak zapytania. CR7 wybrał kase i polazł do Arabów mimo że w wywiadach mówił że na pewno nie wybierze kasy jak wiadomo życie pokazało drugą stronę medalu. Możliwe że z Leo będzie podobnie.
Reasumując odejście Leo powinno być w 100% szczere i powinny być wszystkie strony zadowolone natomiast nie było godne zapamiętania. Leo odchodząc próbował zredukować swoją gaże ale nic to by nie dało bo poniżej nawet dolnego progu klubu by nie było stać a poniżej pewnego pułapu nie można niestety zejść. Odejście po częsci z przymusu smutne ale prawdziwe niestety :( Czy chciałbym żeby Leo wrócił? Tak ale czy wróci? Obstawiam że nie. Bo po 1 są przeszkody zwane Tabasem których w żaden sposób sie nie ominie i mimo chęci on powie nie i tyle będzie. Serce mi mówi że tak rozum niestety że nie i akurat w tej sytuacji trzeba posłuchać rozumu który do tego w najbardziej logiczne do tego podszedł.

2

@FC4BARCA przynajmniej czasu nie zmarnujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

0% szans na to że zagra a to dlatego że:
po pierwsze klubu nie stać
po drugie Tabas a on na to nie pozwoli
po trzecie spina z Laportą
po czwarte nawet brat Leo potwierdziłże nie zagra
Już widzę jak Leo za friko gra w Barcy już to widzę....

5

Czy wam też sie wydaje że Haland biega jakby był lekko " upośledzony ". Naprawde specyficzny ma ten swój bieg.



Co o tym myślicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon

2

ktoś tu jeszcze pamięta o najlepszym piłkarzu w historii Barcelony? :D
O Douglasie? :D

0

@Bezhistorii tak jak piszesz

0

@P33ck @Bezhistorii 4 gole w lidze Arabskiej ^^

0

Widzieliście popis CZristiano? :P

3

on tu juz nie wróci radze się z tym pogodzić

0

myślicie że de Jong, Pedri, Gavi ma szanse wskoczyć na tro Iniesta, Xavi, Busi czy jednak za wysokie progi ? Jestem ciekaw waszych opinii

1

Ronaldinho vs Zidanevs Beckham kto był lepszy w prime?
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon

1

Eto vs Rooney vs Drogba vs van Persie vs Suarez?
od najlepszego prime jaka kolejność
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon

0

@Kengo kogo byś wziął za darmo jak nie ma kasy?

0

@tbas nie ma kasy to na co oczekujesz?

0

@kondzix2115 a Kunde?

0

@Ptasior wcześniej Polska dała jeszcze T72 Ukrainie więc mają więcej jak policzy się jeszcze te to całkiem sensowna ilość wozów

7

Fernando Santos o grze Polaków NA MUNDIALU. Wybuchnął ŚMIECHEM
Obstawiam że będą memy :D


co o tym sądzicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon @Janiama

0

Suarez vs Lewy vs Zlatan vs Ronaldo Nazario
jaka kolejność od najlepszego w prime?
@Barca_Big_Moment @LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon @Janiama

0

chciałbym ale on tu nie wróci pewne to jest

0

@VamosRakieta bimber ^^

0

jak myślicie dobre połączenie na obiad u mnie?
Kotlet+ surówka+ mizeria+ wódka 0,5l do obiadku solo :D

1

@MarcelNJ11 przynajmniej za jego kadencji wyszli z grupy nie to co poprzednicy

1

@Romario87 tzw eiksir daje +10 do witalności ^^

0

Cafu vs Alves który lepszy w prime?

0

Rooney vs Aguero vs Zlatan
jak myślicie jaka kolejność od najlepszego w prime? :D

2

Ogółem bardzo polecam serial Chwała bardzo dobry dla wszystkich kinomaniaków :D

0

@Culers bardzo dobry serial właśnie skończyłem czekam na nowe odcinki jakoś w marcu mają być

1

@norbi77 trzeba spytać o opinię @lucas/catalan :D

0

@GadulkiGembulki_FCB panie chcą równouprawnienia to mają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?