0

@SelloutCrowd z ligą wątpie zobaczysz jak nasi zajechani będą po tym meczu a jeszcze pare ciężkich meczy mamy. Mam mieszane uczucia na mecz z Realem. Ligi nie będzmy tez tacy pewni

3

a ja powiem tak jestem dumny i tak z tego mimo że prawdopodobnie odpadniemy. Co to zrobił z tej ekipy to nie mam pytań. Chce się ich oglądać po prostu. Człowiek ma chęci oglądać mecze. On jest w mega trudnej sytuacji gdzie z grupki przeciętnych piłkarzy, juniorów i dziadka Lewego potrafił stworzyć zespół grający przyjemnie dla oka. Co prawda tylko sie cieszyć i być dumnym z takiego trenera. No trudno widocznie się nie uda ale i tak dumny jestem.
Po prostu są za duże dysproporcje jakości pomiędzy ławką a pierwszym zespołem i to też trzeba wziąć za uwagę. No chłop skleił drużynę z tego co miał praktycznie bez kasy. Bądźmy naprawdę z niego dumni. Widocznie nie można na więcej liczyć bez kasy ciężko walczyć juniorami i paroma grajkami. Naprawdę doceńmy co trener zrobił.

0

ah ta genialna gra Leosia na małej przestrzeni. Normalnie palce lizać. Czysta poezja to oglądać było przez te wszystkie lata.

0

który z zawodników ma według was jeszcze większą szanse sie rozwinąć pod okiem Flicka z dwójki:
Fermin vs Ferran

1

@Sulimo w końcu liga mistrzów z nazewnictwa pasuje a nie jakaś grupowa była :D

0

@masa11 Guardiola w szatni wylewu dostanie xd

0

@Robert_Kubica ale i tak znajdą się tacy że powiedzą że w repce nic nie gra a ze tam ma dziadów którzy prosto mu piłki podać nie umieją to inna sprawa

0

@kamiVeB nie mógł tego zepsuć skoro niewiele grał haha

0

@JoeSatriani ale asyste zrobił

0

obowiązkowe nawet się nie zastanawiać :)

0

@Greenalley oby bo w Barcy niezwykle trudno znaleźć ultra uzdolnionego napastnika

0

od najlepszego do najgorszego w prime:
Cech, Buffon, Neuer, Kahn, ter Stegen, Courtouis, Kahn, Cassillas, Valdes

0

@Dfd222 szkoda ze napastnika nie mamy jakiegoś mega utalentowanego żeby Robercika zastąpić w przyszłości :)

0

Czy Casado może być nowym Busim jak myślicie?

0

Jak to było Lewandowski jest problemem tej kadry :D

0

czy ma ktos link do generatora składów piłkarskich darmowego bo coś nie moge znaleźć go

0

Neuer vs Kahn
Który lepszy w prime a który całościowo?
Obaj są legendami Bayernu
Kahn na pewno bardziej charakterny :D

1

@BezglutenowyPedri no ale żeby wszystko działało musi byc i zdrowie i psychika. Nie daj Boże poważna kontuzja to tez wpłynie na psychikę. Oby tego nie miał ale nie można pompować za bardzo balona od tak młodego gracza . Po 2-3 sezonach można coś więcej powiedzieć :D Ja mu tez oczywiście kibicuję z całej siły żebym się mylił ale jestem w tym ciut ostrożniejszy :)

3

@BezglutenowyPedri nie ma póki co sie za bardzo podniecać Fati też miał być nowym Messim. Zobaczymy czy psychika w kolejnych sezonach również będzie na poziomie bo to też klucz a nie tylko umiejętności :)

0

@Kgorecki2500 a ja proponuje Marcinka Najmana ostatnio na basie szpanuje :D

0

Od najlepszego do najgorszego w Prime :
Zidane Kroos Modrić Iniesta Xavi Beckham Pirlo

21

Widać że chłopak twardy jak chce grać to sie szanuje może rozmawiał z Puyolem jak być walecznym i oddawać serducho na murawie :)

0

Jak oceniacie grę Fermina Lopeza od początku sezonu?

0

a tak było gadane że Kimmich na 00% będzie w składzie Barcy w przyszłym sezonie już nawet do składów był dawany na przyszły sezon XD Ah te plotki i plotunie

1

@Faro @Lucyfffer @TheNekro94 @Culer9002 ale bramkarz się pięknie poskładał od strzała z kolana XD

0

@Pawel13sz szkoda że nasi tak nie potrafią mi taki scenariusz pasuje...

0

@TaleOfUs dzisiaj szalał

0

@TheNekro94 czyżby znów płakał?

0

@Borneo nawet pieniądze nie dają gwarancji ratunku życie to jednak życie :(

0

jak myślicie Husaria Probierza podoła? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?