- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
20
No i bardzo ładnie.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Barca1992
1
@Kondziubarca Cztery kraje (Polskę liczę) to trochę mało. Tu potrzeba ponad 100 wozów, żeby cokolwiek miało to znaczyć
5
@Ptasior Jeszcze Wielka Brytania i Francja.
1
@Kondziubarca Wielka Brytania swoje Challengery, a Francja na razie jakieś lekkie, chociaż niby mówi się też o Leclercach. No nic, każda pomoc dobra, ale ta koalicja w sprawie Leopardów na razie wygląda średnio optymistycznie. Mogłyby się Niemcy ogarnąć, ale widocznie mają inne interesy niż wygrana Ukrainy.
1
@Kondziubarca jeszcze niech Niemcy, Czechy, Grecja i Kanada się zgodzą i będzie super :)
2
@Ptasior Leclerki także. Nie tylko ATXy ;)
1
@Ptasior nie ezapominajmy że usa dały wozy bojowe i inne rzeczy francja i Anglia, Norwegia , swoje czołgi dały już maroko t 72.A estonia całą altylerie,coś tam się dzieje.Niemcy mają dać te czołgi,które grają wroga w ćwiczeniach i jak sprawdzą, które wersje są kompletne z serwisem pewnie dadzą inne raport już kończą.W tej sprawie bo co di ilości to wiedzą.Zapewne jeszcze inne kraje
0
@Borneo No oczywiście. W porównaniu do zeszłego roku to ten sprzęt idzie na pewno bardziej konkretny i jego ilość też jest zdecydowanie większa
0
@Ptasior wcześniej Polska dała jeszcze T72 Ukrainie więc mają więcej jak policzy się jeszcze te to całkiem sensowna ilość wozów
0
@Ptasior też po ruskiej stronie są straty nieodwracalne dzis stracili 4 helikoptery i 2 samoloty.Niedługo stracą okolo 600 pilotów.Szkolenie trwa 5 lat straty są nieodwracalne bo ta wojna skończy się wcześniejna razie jest daleko ale jak stracą 4 tys czołgów to będzie to widoczna strata dla nich więc trzeba na to patrzyć.
0
@Ptasior i co z tego że dostarcza a kto będzie nimi jeździć nie nauczą się obsługi w parę dni