0

@Dembouz1899 a ja uwazam, ze przedluzy kontrakt z PSG

3

@Kessie te Mercedesy V classy przerabiane sa w Turcji, w firmie ertex design, obczajcie sobie na insta. Ogarnialem takie mesie dla Zahy i Wan-Bissaki

0

@Deviler moze to w koncu czas dla City?

2

@liberoFCB no faktycznie, super deal. Dembele nastrzelal przez ten czas 40 bramek dla Barcy, a Neymar 118 dla PSG

0

@draxidox jak ktos ogladal The Champions na BR Football to tak Lewego widza niestety na swiecie, tanczacego tiktokera robiacego zolwiki

1

@Pawel13sz i Lewy razem z nim

1

@kamyk_23 kolega Gwyn dobrze i fajnie opisal, warto auto odswiezyc, kolor odzyje. Przy ceramice czy wosku auto mniej sie brudzi, krople deszczu sie odbijaja. Warto tez zrobic ceramike na szybe, zaraz poszukam i podelse Ci link jaki preparat mozesz zakupic i sam w garazu zalozyc na szybe, prosta robota

4

@kamyk_23 warto bardzo. Warto rowniez okleic folia PPF jezeli samochod nalezy do gamy premium. Akurat sie tym zajmuje, robilem auta dla Johna Terrego, Lamparda, Rubena Nevesa, Zahy...

0

@Medium przecietna ta zona...

0

@Lionel_Messi10 a Fabrizio Romano wczoraj na swoim insta story podawal cytat z kolejnego wywiadu Messiego jak bardzo zadowolony jest z zycia w Paryzu i aklimatyzacji, jak rowniez o dalszej wspolpracy

0

@Emhyr prawdziwy crack

0

@insp1re nie, jeden tik toker w ataku wystarczy

0

@lionelmessigoat a gdzie mu bedzie lepiej?

12

@Lionel_Messi10 Faro chyba zapomnial juz o mistrzostwach swiata...

0

@barcanawieki a kto to CR7?

1

@Roobo jasne, ostatnio bylo glosno o nim, kibice spalili jego koszulke na znak uwielbienia :D wygoogluj

0

Bellerin i Trynkiewicz po bramce dzis dla Sportingu

0

@daniel32778 ostatnio bez Lewego jak pauzowal druzyna radzila sobie bardzo dobrze, jego powrot za wiele nie wniosl. Bardziej martwi, ze Pedri kontuzjowany czy Dembele

1

@Don Lucas w koncu przestanie ich ograniczac ten drewniak, tylko sie cieszyc
Edit: a i nie bedzie wydzieral sie jak na Fatiego po meczu ManU

0

@FioletoweOczy na starosc to i Zlatan terminator obnizyl loty i kontuzje lapie czesciej

0

@Criss18Barca moze poklocil sie juz z Santosem?

4

@Lionel_Messi10 wesolo to bedzie juz w czwartek z Realem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos najlepiej moim zdaniem Smoku prowadzi, Bonjour Ligue 1 jest np duzo ciekawsze niz Football Bloody Hell z Pielą. Niby najmocniejsza liga a Piela zanudza, mozna zasnac.

0

@NatanekFCBarca 2;0 dla Realu, limit fartu Xaviego zostal wyczerpany. Wymeczone wyniki po 1;0 na wiosne moga juz niestety nie wsytarczyc

0

@FcPortoFan1999 mam ich na 2och kuponach;((( ale nadzieja umiera ostatnia

0

@Gaz byloby dobrze jakby wygladal jak CR7, przynajmniej pilka by mu nie odskakiwala

0

@supraomnes1 moze do Audi Cup zaprosza to bedzie szansa

0

@PatrychoO to mielibysmy dwoch drewnianych napastnikow...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?