0

@Cotutajsiedzieje Messi przedluza kontrakt z PSG, przychodzi nowy trener Zidane, PSG zdobywa Lige Mistrzow. Nastepnie Messi z Argentyna zdobywa Copa America i po raz dziewiaty odbiera Zlota pilke. Kolejny przystanek to Inter Miami i totalna dominacja MLS. Tak to widze...

1

@LaRoja Meczyki zaczynaja godzine wczesniej, duzo osob o 10 przeskakuje na kanal sportowy. Zauwazylem, ze meczyki tez duzo fake newsow puszczaja bez podania konkretnych zrodel, Bozydar szczegolnie. Zerknalem na liczbe osob ogladajacych na ks i w pewnym momencie bylo ponad 15tys

0

@Lionel_Messi10 a Borek dzisiaj w kanale sportowym stwierdzil, ze Messi drepta cale mecze. To ja juz nic nie rozumiem... Komu wierzyc? Jak zyc?

2

@Comentateiro 3 miejsce w grupie i liga europy, proste

0

@BlaseR9 i oczywiscie robi bohatera z Lewusa, ze odmowil wiekszego kontraktu od PSG. Ten chodzacy sobie po boisku jednym zagraniem robi asyste w ostatnich minutach meczu. Rece opadaj jak sie ich slucha, poziom dziennikarstwa mocno spada niestety

0

@GeneralXavi Rudzki zyje w swoim swiecie, jego opowiesci i wstawki sa totalnie odklejone. Czasami mam wrazenie jakby mocne dragi zazywal

0

@RomanHoffer beda kolejne czesci, nieskonczenie jak szybcy i wsciekli

0

@Ibarbo69 a no fakt, to niedawno. Nazario i Maradona z Leszna... alez by to chodzilo...

3

@Rastafarnianin a takiego drewna w napadzie jak Lewy to od kiedy?

1

@Cygan BRC przeciez byly proby ustawiania go na lewej i wygladalo to fatalnie, on sam powtarza, ze woli grac na prawej stronie i to jest jego naturalna pozycja

0

@BorzyKrzys to jak mowic na Lewusa?

1

@KrychaFCB Dembele sie rozkrecal 5 sezonow...

3

@The_Man Michniewicz zas mawia, ze 2;0 to niebezpieczny wynik...

0

@Arkadio90 to taki znak rozpoznawczy

0

@ElementarzOre wyslalem na priv

0

@VOne ja panie, wysle Ci link na priv

0

@P33ck i przybije sam sobie zolwika, Anka go nagra na tiktoka

0

@draxidox Kiwior nie grzeszy inteligencja, na wywiadach czesto slychac tesknote za umyslem

0

@takisobiektos jakby tak Sevilla spadla to moze Rakitic by chcial wrocic, jest w wieku Lewego, wnioslby doswiadczenie jakie Xavi docenia. Milan 2.0

17

Jak Joan mowi zeby byc spokojnym to mi wystarczy, jestem spokojny

0

@Emhyr i podobno adidas ma rozwiazac kontrakt z Messim tak jak Nike nie przedluzylo kontraktu z Lewym, malo tego Messi ma podpisac kontrakt z 4F bo polacy mniej kupuja ciuchow. Kontrakt Messiego w calosci ma pokryc Lewandowska zapewniajac diete pudelkowa dla calej rodziny

0

@kylian7 Skriniar juz zaklepany i tak jak pisalem, kozak do pomocy czyli Bernardo Silva, i Goncalo Ramos na atak, bo watpie ze Osimhen wybierze Francje, gosc preferuje Premier League

1

@kylian7 oczywiscie, ze tak. Widac nawet po twarzy wiecej kilogramow. Jak ogladalem ostatnie mecze PSG to wedlug mnie to brakuje im pomocnikow, potrzebny im jest jakis kozak do srodka. Teraz przy braku Neymara graja z Messim i Kylianem z przodu, podobnie jak Argentyna na mistrzostwach, z tym ze Argentyna miala w srodku de Paula ktory gryzl trawe non stop, mieli Enzo i Mac Allistera. Ciekaw jestem co sie wydarzy w lecie, wydaje mi sie ze Messi jednak przedluzy kontrakt, watpie ze bedzie chcial przechodzic aklimatyzacje w nowym zespole.

0

@kylian7 te porownania do Dembele nie sa zbyt trafne, gdyz Neymar grajac podobna ilosc spotkan wykrecil 3 razy lepsze statystyki niz komar. Neymar jest zawodnikiem, ktory potrafi jednym zagraniem zmienic oblicze meczu oraz wynik, Dembele zas kiedy oczekuje sie od niego bycia liderem najczesciej partaczy i widzimy go ze zdziwionym wyrazem twarzy

1

@tomek8756 wyjatkowo fotogeniczna jest...

7

@macio_944 J***ć stare baby

1

@kuz mi sie wydaje, ze Arsenal i tak zesra sie metr przed kiblem i City zgarnie mistrza

0

@Kondziubarca Lewus tez ich nie lubi...

0

@bartekvisca 2:0 to niebezpieczny wynik, Czeslaw to powtarzal. Uwazam, ze awansuja na spokojnie i naprawde fajnie by bylo jakby wylosowali Basel/Slovan, oby zaszli jak najdalej. Ta gadka Kosowskiego o pucharze biedronki to glupota, w zeszlym roku Mourinho z Roma i inne ekipy dosc powaznie traktowaly ten puchar, kibice rowniez

3

@Cotutajsiedzieje jak tak dalej beda sie nad nim znecac, do tego brak trofeow to trzeba szukac nowego klubu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?