1

@barcanawieki mam podobna opinie i 3mam sie z daleka. Dwa razy umawialem sie z samotnymi matkami i zawsze ta sama historia Da sie wyczuc desperacje, po pewnym czasie wciskaja, ze dziecko zaczelo sie przyzwyczajac i jak moge ją i dziecko opuscic. Ogolnie to unikam polek, sa mega zazdrosne i zaborcze, czesto jakies afery.

1

@fart i cyk do gablotki

2

@Deviler to moze Lewus bedzie chcial wrocic? Bayern oddajcie hajsy

1

@Deviler jest podzial w kadrze ewidentny, Skorupski odkurzyl temat bo nie jest numerem 1 w bramce. Do tej pory rozegral tylko 8 spotkan i niekoniecznie mu zalezy, a i pochwaly w strone Fabiana to rowniez pstryczek w nos Szczesnego. Klocili sie kto wiecej, a kto mniej i Maradona z Leszna podejrzewam jednym z bardziej chciwych

0

@bartas97 to moze Lewy bedzie chcial wroci do Bayernu w takim wypadku?

0

@barcelonaLM dalem tylko przyklad do hejtu :D

6

@Survier e no, zajechal Christensena i wysypal sie wlasnie na meczu reprezentacji

0

@FcPortoFan1999 jasne, ale osobiscie uwazam Lewego za bufona, wedlug mnie tez nie ma zbyt duzego szacunku do kibicow, a dzisiejsze jego wystapienie to wymuszone, gdyz dziennikarze do bolu wracali by do afery premiowej. Uwazam rowniez iz Lewy w srodowisku pilkarskim tez nie jest lubiany. Gdyby inny zawodnik jak Mbappe czy Messi mialby zdobyc zlotą pilke w 2020 to gala by sie odbyla. Bayern rowniez nie zorganizowal zadnej kampanii, ktora pomogla by Lewemu

0

@JimMorrisonFCB jak dla mnie to im nowszy tym gorszy, nie gram jak lata temu, a gralem w tą serie od 98. Aktualnie ta gra pochlania za duzo czasu, za duzo niepotrzebnych zadan...

2

@FcPortoFan1999 on czesto ma takie zachowanie na konferencjach, wysmiewa pytania starajac sie robic z kogos glupiego, slabe to jest. Stanowski ma podobną metode kiedy dostaje niewygodne pytania od widzow w hejt parku. Najlepsza obrona jest atak jak to mowią

5

@DonMatteo901 no tak, na pewno z powodu koloru skory zwolnili takiego Vieire z Crystal Palace...

0

@tristan87 no to sie nam Fati i Eric rozwijają pieknie... czuje rekordy transferowe w lecie

1

@dAvi_2 nie do konca rozumiem ten transfer. Niby nie mamy kasy, problemy z rejestracją zawodnikow, a tu ten gosc. Jest w wieku, gdzie powinien grac raczej w pierwszej druzynie, a mowi sie tez o nim jako zawodniku Barcy B. Podobno jest szansa, ze bedzie mogl zagrac jeszcze w tym sezonie. Niby Barca szuka prawego obroncy na nastepny sezon, ale czy na koniec nie uslyszymy, ze nie stac na nikogo i klub zaufa wlasnie jemu jako zmiennik Kounde/Araujo?

1

@Kondziubarca City, Juve, PSG tez mialo byc wywalone i jakos graja. Nie ma sie co stresowac

1

@AFA90 tak tak, obczaj sobie rowniez na wikipedii historie tego pucharu i jego zdobywcow jak rowniez pucharu konfederacji. Fajna sprawa dla Argentyny, tryplecik:)

3

@BulaKG j...c stare baby

1

@MrPGG to ten Lamine Yamal? chcą mu dac 10? nie za wczesnie?

0

@Emhyr 88 - Heil Hitler, w Lazio ciagle sa afery z faszyzmem, nie tylko kibice, ale tez pracownicy klubu nie ukrywają swoich przywiazan. Jak wiemy Bayern rowniez jest klubem z historią nazistow

3

@Kondziubarca gdzie podpisac? Lewus jak Zlatan w Barcy, nie pasuje do stylu. Poprosze gracza profilu Suareza na szpice, Vitor Roque, tanszy w utrzymaniu

2

@Lionel_Messi10 jako byly pilkarz na poziomie mlodziezowym i zasluzony manager football managera wybieram Leo

5

@Katalonbar niczym Bundesliga

1

@Jakchcesz uspokoiles mnie

0

@Bykunn @Emhyr Joan nie klamie. In Joan we trust

0

@Emhyr ciekawe czy zagraniczni dziennikarze mogliby dostac po dupie, np jak wczesnie pisalem meczyki czy pojedyncze aferowicze, Krecidlo pierdoly opowiadal, a dawniej fan Barcy

0


Prosze tutaj dla fanow Lewusa, w jezyku Ponglish
Maradona z Leszna - historia nieznana

12

@Lionel_Messi10 czlowiek, ktory zawsze bedzie mi sie kojarzyl z jedyną w swoim rodzaju celebracją :D mistrz

2

@mateusz1989VeB pamietam, tak bylo

2

@Prorokk pracowalem z kilkoma muzulmanami, kiedy jest ramadan to praktycznie nie ma szans, ze pracują normalnie, nigdy nie ma ich na czas, przychodzą w polowie dnia, są w tym czasie niewydajni. Zaslaniaja sie przy tym religią. Mialem tez duzo przypadkow niekoniecznie podczas Ramadanu, ze muszą zrobic przerwe na modlitwe w momencie kiedy im sie daje zadania do wykonania. Pracowalem tez ze swiadkiem jehowy, gdzie tez polowe rzeczy nie chciala wykonywac i praca tylko 3dni w tygodniu. Kiedy swieta i weekendy to oczywiscie praca dla katolikow. Takie rzeczy w UK

0

@The_Man wypadalo by im wyslac informacje odnosnie naszych dziennikarzy oraz filmiki takich meczykow co specjalne filmy na ten temat nagrywali

1

@Barca1992 a ja mysle, ze jednak przedluzy z PSG, poczekamy i zobaczymy kto przyjdzie w miejscie Galtiera i jaki projekt zaproponują Paryzanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?