0

Spróbowalbym w paru meczach.

5

Irytuje i asystuje i robi zamęt w defensywie rywali, takie drobne detale.

0

Jego wejście sprawiło że oglądaliśmy inny mecz.po Busim i Albie najlepszy moim zdaniem

1

Gowno prawda. Mnie żaden piłkarz nie rozpieszcza i nie wal formulkami jak każdy żeby dostać polecenie.czasem wypada powalczyć w pressingu, w takim meczu nie starczy sporadyczne szarpanie i jak nie idzie to chociaż kolegom w defensywie pomoc,a on wczoraj truchtal i wcale nie mam zamiaru go bronić za te wszystkie zasługi.nie wymaga się od niego nie wiadomo czego,gdy prowadzi się jedna bramka tylko tym by od czasu do czasu pomógł się bronić. Nie pierwszy tak ważny mecz Leo przechodził

1

Na tle Barcy Leo wypadł blado, źle poprostu, ale porównując go z CR wyglądał bardzo dobrse.jednak mnie takie drugie porównanie nie obchodzi bo Leo gra w Barcy przeciwko realowi a przeciwko CR.

0

Myślałem,że tylko mi się tak zdawało.Gomes jest jeszcze bardzo sztywny, ale jak gra w reprezentacji czy w Walencji naprawdę fajnie grał.czekam cierpliwie i obym się nie zawiódł jak na Ardzie

0

Nokaut szybszy niż na Jose Aldo przypuszczam

1

Dobry Messi?proszę Cię, to że coś z przodu czasem zagrał to jest nic w porównaniu do tego co powinien dać w takim meczu.pressing też go zbytnio nie obchodził. Leo był po Gomesie najsłabszy.juz Rakitic więcej walczył przez te 50 parę minut.

0

Jaja na naszą korzyść, bo nie zganiaja nas z wicelidera :).trseba prezenty wykorzystywać.

1

Karol Bed -off ;)

2

Bedorf cwaniak myślał że łatwo wygra.dobrze się stało. Niech trochę ochlonie

0

Dzięki Granado że wygraliscie z Sevilla :).tak sobie przypomnialem

0

Piękne obrazki.wreszcie czasy Mou się skończyły.

1

To chyba coś dorzucisz do budżetu Barcy skoro tak wysoko celujesz

4

Real nie gra porywająco więc każdy gada ze jest słaby. Barca jest w dołku ale dziś grała dobrze. Real nie miał setek, my je mieliśmy. Znów jest problem z niewykorzystyeaniem sytuacji, ale wreszcie piłka zacznie wpadać. Dziś wg.mnie pojawiło się światełko w tunelu ale dla większości to dramat bo rozpiescila ich Barca. Jak kiedyś nie wygrywalismy kibicowalem i nie narzekałem jak wygrywamy duo cieszę się ale wiem że kiedyś znów będę kibicowal a tytułów nie będzie tyle.

13

Nie zrzedz człowieku.real za Beniteza w kryzysie formy dostał 4:0 u siebie od nas. Leć do Barcelony i powiedz jak mają grać. Co za k....ludzie.ja dziś spodziewałem się albo batow albo remisu.

0

O żadnego z naszych się nie boję, poprostu pytanie czy będzie chemia w drużynie.mysle że powrót Iniesty jest bardzo ważny by wrócić na odpowiednie tory. Kapitalnie dziś grał a gola strzelił piłkarz który robi to już nałogowo.on uratował wynik, my nie mieliśmy szczecia.

1

Pej per wju.nie masz go chyba;)

0

Obrzucanie gownem Lucho za zmiany jest głupie.Arda dał dupy bo już kiedyś tak bez sensu przez jego faul straciliśmy punkty i to chyba w klasyku w kwietniu przy golu Ronaldo na 2:1.cos mi się kojarzy.Lucho popełnia błędy, ale dziś akurat nie mam do niego najmniejszych pretensji.mecz fajny i dobry w naszym wykonaniu.irytowal mnie Messi a nie Ney który coś ciągnął te grę do przodu i pomagał w obronie.

0

Przed strata gola pomyślałem że real już nie może strzelić. Tyle mieli wolnych i różnych że już nie strzela że stałego fragmentu, że już koniec farta i co....szkoda, ale myślę że trzeba pracować i jednak znaleźć też inne możliwości gry,inna taktykę na różne mecze. ZM to dla mnie zdecydowanie Busi a ciut za nim Alba. Najsłabszy Leo i Gomes.co do CR to grał dzisiaj?

1

O tak panie.tez coś czuję że najlepsze nadejdzie:)

2

Myślę że trzeba podziękować Lucho za dzisiejszą grę drużyny.

0

Dadzą radę. Dziś źle nie było, było naprawdę dobrse. Arda nas wykolegowal głupim faulem niestety.wazne że nie jest -9.szkoda że się nie udało bo było bardzo blisko i dobrze graliśmy.kapitalny jest Alba, ambitny i Digne może mu buty czyścić.Andres wywołał u mnie łezki szczecia i tchnal życie w Barce i Busiego.damy radę, dziś byliśmy naprawdę solidni tylko nie wpadło to co powinno.

0

Sio stąd :)

0

Dziś jaki błąd popelnilismy? A taki który popełnilo kilka drużyn z Europy w starciach z Realem.niepilnowanie Ramosa. Nic więcej

1

Miałem wizję przed chwilą....Andres podnosił puchar la liga. Będzie nasz, co placzecie?? :)

9

Messi niestety dziś znów przespacerowal mecz, najważniejszy mecz. Szczerze,parę bluzgow na niego puściłem w trakcie meczu gdy parę metrów przed nim biegnie Ramos z piłką a on się patrzy.szkoda że on nie jest tak zaangażowany w defensywie. Wiem o jego dozowaniu sił, ale był najsłabszy z tych którzy zagrali 90 minut.remis sprawiedliwy w sumie. Niewykorzystane sytuację się mszcza i tyle:)

0

Niewykorzystane sytuację kurna znowu.Leo źle, najsłabszy zdecydowanie. Błąd ustawienia przy golu realu.alez szkoda cholernie,byliśmy o włos i mieliśmy 3 super okazję dlatego szkoda podwójnie

1

Andre dziś źle w chuj.Busi powrocil

0

3 karne?! Może 7?obiektywny to nie jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?