18

Nikt nie płacze tylko klnie i kręci głową z niedowierzaniem.

0

A Atletico z kim gra?

4

Tak,tak już city, Wolfsburg i inne takie mieszaly.moge sie założyć że mają autostradę do finału zapewniona.nie wierzę już w żadne coroczne,, przypadki"

0

Uszczypne Cie;)

0

To ogromny plus

0

Proszę Cię. Kto jest trenerem psg chyba zapomniałeś.nie wierzę że za dwa-trzy miechy to będzie tak samo mierne psg co teraz.nie z tym trenerem. myślę że awansujemy, ale kiego licha znów oni nam się trafili. Czyli Benfica z Porto?

0

Real najpierw gra u siebie?

1

Przed chwilą wyszło na jaw, że losowania nie są przypadkowe. Ludzie, jesteśmy świadkami zwykłego przekrętu i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.to za rok mamy Arsenal.

0

Chciałem lester dla białych bo oni mogliby namieszać i co.... Cienkie Napoli

0

I już Liverpool przegrywa.

0

Thiago alcantara.mam ciary na plecach jak pomyślę o jego powrocie,z powodu zlosci

0

Usuń to. ;)

4

Ramos znów dupe uratuje realowi, a może Isco strzałem zza 16.

0

Myślałem o meczu z wilkami i Węgrami

1

ZP za ten rok będzie przyznana za dwa mecze i ktoś ze świata futbolu powinien to głośno powiedzieć.

2

Rzecz gustu;)

2

Jeeeezuuu czyżby Pep tak szybko spadł z topu wybitnych trenerów jak szybko na niego wszedł?

0

Czego ten Vela nie zrobił większej kariery?skubany jest naprawdę dobry pod każdym względem.

0

A hannavalda pamiętasz?trzeba przyznać że ten to skakał idealnie

1

Też tak mi się zdaje i w sumie to chyba tego bym chciał.

0

No nie bardzo.na meczykach pewnie będzie.

0

Ladowanie na Mazocha.... No niezłe to było:)

1

Właśnie czekam i ja na Gomesa z Valencii, ale póki co jeszcze mu brakuje luzu,ale absolutnie jego bym nie skreślal.za dużo wymagamy od młodych i nowych nabytkow.

0

Napewno?nie pomieszales coś?

0

Tak.zobacz powtórkę jak gadał z vela przed karnym.

0

Ten Alves jest niemożliwy

1

Trzeciej.

0

Busi jest lepszy przy Andresie.wyglada pewnie, i dziś był chyba nawet lepszy od naszego kapitana.swietny mecz Alby a po nim jak dla mnie Busi

0

W poniedziałek fajne mecze i w La liga i serie A.

0

Mamy podobne nadzieję.jak Rakitic tak grał na początku też każdy nie widział w nim piłkarza dla nas.on biega i zawsze daje opcje do rozegrania w dodatku to już nie pierwszy mecz w którym przerywa groźne akcje rywali udanym odbiorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?