Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co się dzieje w polityce bo kompletnie mnie to nie obchodzi.trseba przyjąć na klate co będzie i dalej kombinować by żyć przyzwoicie,a oni nie sobie cisnal. Swója droga to faktycznie PO nie może przełknąć goryczy porażki.
0
Będzie mistrzem Anglii. Oni mogą gubic punkty, ale główni rywale robią dokaldnie to samo tyle że częściej
5
Poubierani ciepło pewnie u nich ziab z +14 ;)
0
Za dużo tv oglądacie.nie lepiej żyć własnym życiem?dają kasę brać, biorą oddać, ale nie wszystko i żyć dalej.tak było jest i będzie że spory partyjne zawsze będą. Jak dla mnie lepiej żyć w Polsce Polaków niż Polsce Europy.
1
Ja mam 43J5500AW i mam podłączone słuchawki, klawiaturę i mysz. Musi Ci się udać.moja żona u nas podłączala więc jak to zrobiła to nie wiem.
4
Heinze, nigdy go nie lubiłem.
1
Jak duże przelewy to ja mogę przyjąć;)
1
Będę w domu koło 14 to ci podam.mam taki i da się do niego wszystko podpiąć co bezprzewodowe :)
0
Wszystko może być, ale pomadrzyc się trzeba co?
0
Na dzień dzisiejszy ogrywamy psg bez problemów.szkoda że mecz za 2,5 miesiąca
0
W sumie cholera wie czemu odszedł, jak było naprawdę. Powiem tyle,z nim w bramce spokojniej oglądałem mecze Barcy.Mats jest niepewny i jak dla mnie za sztywny na techniczne strzały rywali. Dużo łatwych strzałów puścil albo nawet się nie rzucił i nie probowal bronić, a to strasznie razi.
17
To łuny bez ślubu siedzioly? I dzieci maju...w głowie się nie mieści ;)
0
No nie mów że tak powiedział.. :D
0
A ja powiem, a po co nam on?mi się zdaje że sprawdzi się jak pogoda w górach.
0
Tak już czytałem trzy razy:),ale dzięki.
0
Witam po dobowym banie.kapitalny komentarz dał dziś kolega o nicku zdaje się dojt,jeśli się mylę przepraszam.chodzi o statystyki z całego roku,porównanie wiadomo jakich piłkarzy. Zaraz wrócę kilka godzin wstecz i polecę komentarz choć jest już pewnie daleko z tyłu. Świetne i jakże mądre słowa Paolo Maldiniego ktoś tu dziś dodał.
2
Nie zasluzyles na to crysiu
0
Uwierz że mam gadane i jestem szczery do bólu na niektórych nieszczęście i choćby mnie kroili na kawałki powiedziałbym co mysle
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nie ma na to szans niestetn
0
Kurde dajcie mi mikrofon i 5 minut na tej gali to powiem co myślę o tej nagrodzie za ten zasrany rok.kompromitacja, wstyd i klapa.dwa finały w których nie istniał,zero fair-play, statystyki gorsze od Luisa i zp dla niego.widzialem że tak będzie, ale i tak ciężko zrozumieć slepote głosujących.
0
Widzę że na la Rambli komedii ciąg dalszy:).sądzę że wygra Gortat. Tyle double-double musi ktoś docenić.
0
Ma być na tym meczu i zagrać dla nas podobno.
3
Dzizus, chyba wszyscy wybierający nie oglądają wcale meczów tylko patrzą po nazwisku
3
Chciałbym być kimś kto ma coś do Powiedzenia w świecie futbolu tylko na jeden dzień.podsumowallbym te ich wybory z grubej rury i znów stał się następnego dnia zwykłym szarym pracownikiem fizycznym:)
2
I to w historii!!!!
1
Wcale tego nie śledź chłopie.po co się wkurzac :).dla nas i tak król jest tylko jeden.wielu neutralnych moich kolegów,znajomych dałoby ZP Messiemu a CR a nie widzą w pierwszej trójce tylko chociażby lewego. W dupie z tymi rankingami.ta ZP jest najbardziej niesprawiedliwa od wielu, wielu lat.
0
Ktoś oglądał wywiad w przerwie meczu arki z jaga wywiad który prowadziła taka blondyna?orientujecie się może kto to?:)
3
Przesrany ten wyjazd i potrzebny jak dziura w moście. Już nie sam mecz, a lot będzie męczący mimo wszystko, a papużki grają ostatnio dobrse i lepiej byłoby potrenowac niż grać taki mecz o nic.fajnie że Xavi będzie i łezka się w oku zakreci oglądając go, ale to tyle plusów jeśli chodzi o ten wyjazd.
0
Chyba biedny Bayer