1

MVP dzisiejszego meczu moim zdaniem zdecydowanie Alba.bardzo dobry znów Busi i Umtiti.podobala mi się gra Gomesa.chlopak dużo biega i daje opcje do rozegrania akcji.jest wolny,ale pracuję na całym boisku i znów, podobnie jak Rakiticia,nikt tego nie docenia.

1

I niech real ja pięknie zakończy strata punktów

4

Mnie kiedyś też fajnym linkiem obdarowal. Dzieki

0

Własnie tu jest pies pogrzebany.

0

No, teraz lepiej to wygląda.napewno Noe zmusił do wysiłku Alby, bo Jordi nawet w słabej formie jest lepszy od Digne,moim zdaniem

0

Ma i naprawdę dużo pomaga w defensywie.ja lubię jak gra i jedynie jego mulowatosc mnie wkurza.

2

Hahaha, jakby wcześniej nie zasuwal. To jeden z najbardziej walecznych piłkarzy u nas.

0

Pomyśleć że są, byli tu tacy którzy mówili że digne wyrzuci z pierwszej jedenastki Albe.smialem się z takich i dalej to robię.brawo Denis i Alba.

0

Proszę Cię.jaki wzrok trseba mieć żeby to dojrzeć

0

Leos z takich pozycji bramy walił....jak nie chce wpaść to nie

0

Oby Lucho wykorzystał zmiany wcześniej.

0

Wydaje mi się że dziś będzie czerwo dla któregos z osasuny

0

Straci, ale i potrafi namieszać.

0

Nareszcie kutwa

0

Przejął Gomes oddaje do Pique i nie ma komu podać do przodu bo Leo nie wychodzi, Luis też. To mnie martwi. Miejsca sporo ale nikt nie myśli żeby pobiegać szybciej.znow będzie zryw 2 minuty przed końcem.

0

No i brak indywidualnego Neymara aż razi.nie ma kto szarpnac do przodu, zaryzykować drybling,przyspieszyć.

1

Ter Stegen jak dla mnie to drewna kawal

0

Będą nerwy panowie.

0

Wiem jak graliśmy z Malaga.drobny szczegół to fakt że byliśmy na Camp nou

0

Umtiti ;)

1

To co mnie martwi to fakt że w meczu z Malaga po pierwszej połowie byłem tak samo spokojny o wynik....

0

Blokada psychiczna jest u nas duża wydaje mi się.wpasc nie chce i jest stres.

0

Szkoda ze nasze chłopaki nie próbują kopnąc mocniej.trzeba próbować jak wszystko inne zawodzi

1

Naga broń :),śmiechu kupe

0

Myślę że nie wiedział o tym wtedy gdy to się działo

1

Gazety podobno,ja podobno, Ty podobno...kto ma rację?

0

Śmieszne że to dziennikarze zainteresowali się kasa Ronaldo. Leo też był monitorowany przez prasę a później US się wziąl za niego?chyba niekoniecznie.

2

Nie zwisc człowieku. Istnieje coś takiego jak sprawiedliwość.mam w dupie czy uniewinnia CR,mają szukać jak szukali gdy chodziło o Leo. Nasz piłkarz musiał znosić zniewagi i radzić sobie z tym a sprawa jest identyczna i inny ma się śmiać w twarz?

1

Dranie spieprzyli Messiemu i Neymarowi końcówkę sezonu tymi sprawami a ty takie pierdoly piszesz. Brać za dupe CR i nie czekać

0

Widać jak na dłoni co tu jest grane i nie cierpię owijania w bawełnę.brac za dupe i tyle.wiedzieli jak gnoic Messiego a tu zapomnieli o procedurze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?