Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe czyli w polskiej ekstraklasie byłbyś najlepszym zawodnikiem.
6
Dlaczego Romeu gra . Xavi nie widzi jakie on robi zagrożenie. Młody Casado kapitan Barcelony B jest cały czas w rytmie meczowym A ten dalej nie chce z niego korzystać.
0
Casado czy inny młody defensywny pomocnik z rezerw to już chyba nie zagrają .
0
@IronSanHybrid Widocznie mu przeszkadzał na boisku to sobie nim strzelił bramkę.
0
@PatrykBarca Najlepszym pomocnikiem był Paul Scholes. A z tej listy Iniesta to magia ale Kevin w MC daje większe liczby.
0
Atak ok ale w pozostałych formacjach za dużo kombinowania. W pomocy dałbym de jonga, Casado i Fermina . A obrona Fort,Cubarsi, Kounde i Roberto. Na bramce oczywiście Niemiec . Przy dobrym wyniku wpuścił bym Faye.
0
Defensywny pomocnik , lewy skrzydłowy i bramkarz . To pozycje które Barcelona powinna wzmocnić. Żeby ktokolwiek przyszedł trzeba sprzedać kogoś za duże pieniądze i tu jest problem bo nie widzę tego żeby ktokolwiek chciał odejść. Jak Tonali grał w Milanie to chciałem go w Barcelonie ale po tej aferze z obstawianiem nie zaryzykował bym z nim. Bruno Guimarães ma iść podobno do MC za ponad 100 mlm więc też odpada. Joshua Kimmich ostatnio zaliczył zjazd ale cały czas ma umiejętności które przydały by się w Barcelonie . Minus to że ciężko będzie go wyciągnąć za dobre pieniądze . Skoro za Roberta sobie tyle zażyczyli to za ich kapitana będzie koło 100 mln. Zubimendi jest słaby i nie wiem dlaczego Xavi go chce . Chyba tylko dlatego ze jest Hiszpanem. Onana z Evertonu on pójdzie ale do innego klubu z Anglii i cena penie będzie 60 mln plus . Ma umowę do 2027 więc nie maja po co go tanio sprzedać . Może za dobre pieniądze udało by się pozyskać Merino ponieważ jego kontrakt wygasa w 2025 . Sam jestem za tym żeby mimo wszystko dalej korzystać ze szkółki a jak kogoś sprowadzać to może poszukać w lidze francuskiej . Na Bramkę Stole Dimitrievski który ma umowę do 30 cze 2024 a na lewe skrzydło idealny byłby Nico Williams który ma klauzurę 50 mln . Oczywiście jeśli budżet na to pozwoli.
0
Watkins w przyszłym sezonie zmieni klub ? Jeśli pójdzie to pewnie za 100mln bo teraz każdy lepszy zawodnik jest wyceniony jak gwiazda.
2
@domin0o pierwszy na wyjeździe, rewanż u siebie .
2
Dembele nie jest kimś kim warto się przejmować .
0
To jest dzień Rafy.
0
@tbas lepiej de jong po kontuzji bez ogrania. Tak super wygląda w tym meczu.
1
Fermin- Christensen- Gundo tak powinni wyjść w pomocy
0
@G9 A mówiłem że to głupota o lepiej niech gra Fermin
1
Co to ma być . Zmiany ale już
3
Yamalek dziś nie jest sobą.
2
Felix i Fermin na drugą połowę .
0
Zamiast ich nacisnąć to do tyłu do obrony.
0
Bardzo ciężko ogląda się bezradna Barcelonę.
0
Jak narazie zagubieni .
0
@Tarins Nie ma tej techniki , szybkości i dryblingu ale przynajmniej nie jest bucem.
1
@blakkudium gdyby nie kontuzja Fodena to by jej nie zrobił
0
I to są bramki .
0
@michal26 no i bramka
0
Już druga groźna strata Bernardo
2
Niech wchodzi Ederson bo ten gościu jest tragiczny .
2
Spóżnilem się A tu już bramka. Cieszy że chociaż dla MC
1
@blakkudium Śmieszna ta wycena. Za każdego zawodnika co coś więcej pokaże będzie 100 mln. Luka Jovic też miał dobry sezon a jak poszedł do Realu to nie dał rady . Pamiętam że go chciałem do Barcelony dobrze że go nie kupiła.
0
@BORO_12 Wciąż jest młody i może kiedyś jeszcze odpali ale w Barcelonie nie ma na to czasu .
0
@Chucky ale za co ? Jak już to Nico na lewe skrzydło .