0

@Rupert_Haubica najlepszym piłkarzem w zespole który by ciągnął ten wózek.

0

@macio_944 Probierz to liczy chyba na karne .

0

Simon co ty odwalasz.....

7

@Encore jak to mówią w Realu kontakt był.

0

@ToWinaSedziego i to chyba na tym gnoju co go przedtem skosił

1

Brawo Yamalek karnego wywalczył.

0

@Kozinho. Przełącz sobie na Hiszpania -Brazylia

0

@barcelonaLM Ja bym stał i mu przyjebał. Warto by było nawet za czerwo.

2

@barcelonaLM Neymar i dobre prowadzenie to się nie łączy. Kontuzję i skandale to tak.

0

Yamala by nam uszkodził.

1

Robert jesteś 9 a nie pomocnikiem .

1

Lewandowski w porównaniu do Naymara dobrze się prowadzi. Liczba kontuzji i problemu pozasportowe no kolejny minus dla Neymara . Mógł nie odchodzić do PSG i możliwe że po odejściu Leo to on byłby liderem.

5

Jeden powie Barca a drugi PSG i tak będzie dopóki nie poznamy zwycięscy tego starcia . Dawno nie było Barcelony w tej fazie LM i sam nie mogę się doczekać spotkania.

1

@DragonxNF Dobrze szło ale cyborga nie pokonał.

1

@NeroTFP1 Teraz na polsacie nie ma żadnego lekkiego i zabawnego serialu . Polska wersja serialu kuchnia nie była idealna ale mimo wszystko chciało się obejrzeć.

0

@Qaz123 Albo kupić defensywnego pomocnika albo zostawić ta kasę na spłatę długu. Przed wydawaniem kasy najpierw bym sprawdził na zapleczu czy nie ma jakiegoś młodego jak Gavi czy Yamal. Barca znana jest z tego że wydaje kasę na przeciętniakow np Gomes ,Hleb czy Song.

0

@Knysz Dlaczego uważasz że dostaniemy za Duńczyka 20 mln. Podstawowy gracz , jako środkowy obrońca trzymał dobry poziom A jako defensywny pomocnik nie gra tragedi. 28 lat skończy dopiero w kwietniu i przyszedł za darmo.

0

@caadye Prawie cała 11

3

@Cholek18 Cała trójka

0

@TR3YWAY Prawy skrzydłowy z umową do 30 czerwca tego roku. Mamy już końcówkę marca więc możliwe że mu podziękują.

0

@Piernik A to ty nie wiesz że w Warszawie normalnych to ciężko znaleźć. Jak się przypomni że Za Trzaskoskiego gówno pływało to mówią że to nic .

1

@RysiuBaza Znam to uczucie . Jaki tym razem padł?

1

@Khajio Everton do takich nie należy. Zresztą on na to co prezentuje nie zarabia dużo a bez zgody zawodnika i tak transferu nie będzie . Jak już kogoś z pomocy sprzedać żeby odciążyć budżet to cała moja sympatia De Jong

0

@sk13 Barca z Ferminem gra lepiej niż z de jongiem . Plus z Ferminem jest taki że w porównaniu z takim Pedrim nie jest co chwile kontuzjowany. Gra jest bardziej bezpośrednia . Ma problem jeszcze ze skutecznością ale i tak strzelił ważne bramki dla Barcelony.

0

@qbuteq Bo Fermin pójdzie do Evertonu który gra kupę i jest bliski spadku. Chłopak ma talent i jak już odejdzie to do klubu który coś znaczy w swojej lidze.

5

@Rl9k1nG Bo w USA wysokie stanowiska zajmują żydzi .

0

@jacobFCB Fable

2

@Radioactive9705 umowę ma do czerwca 2026 więc już nie długo. Jak teraz go nie sprzedadzą to potem cena pójdzie w dół.

1

@cules100pro W przyszłości Yamal możliwe że będzie grał na 9. Ten Brazylijczyk jak na swój wiek naprawdę jest dobry . Pytanie tylko ile by za niego chcieli.

0

@MOLESTA I znów będzie gówno płynelo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?