0

Z napastników z rezerw to jeszcze można sprawdzić Pau Víctora oczywiście wcześniej trzeba go wykupić

0

@HighestInTheRoom Ryzykuja życie na własną odpowiedzialność. Jeśli chodzi o dzieci to tym rodzica to chyba na głowę padło bo nikt normalny by nie brał dziecka na taka " wycieczkę " .

0

@pikass14 Dać największe napięcie i napisać tabliczkę że dotykacie muru na własną odpowiedzialność . Oczywiście w językach które mogą znać żeby nie było że czegoś nie zrozumieli.

3

Olać Nike ,projekty do bani i opóźnienia. Powinni przeczekać i podpisać z Puma.

0

No to jeszcze 6 bramek

0

@TadeuszK Gundo na kapitana.

1

Ostatni mecz i zero zaskoczeń. Beton i nic więcej.

2

@RosjaninBut Laga na Lewego

0

@ziomal88 no Pedrim to super zarządzał co się wyleczyl to pierwszy skład aż nie padł znowu. Yamal też odpoczynku nie ma . Wstyd że taki młodzik musi ciągnąć zespół bo coś nie gra .

1

@escarabajo Była plota że Leverkusem do chce .

0

@Sekstet2009 To dlaczego nie grał Torres za Lewandowskiego?

8

@marcin62 Nic nie zgasiła tylko pokazała swój marny poziom zresztą jak zawsze . Ci idioci zamiast zrobić coś pożytecznego to wymyślają coraz to głupsze rzeczy. Ona i cała ta lewica razem z tym ostatnim pokoleniem powinni być zamknięci w pokoju bez klamek bo tylko uprzykszaja życie.

16

@masik86 Xavi chciał go do podstawy na LO a Balde pożegnać. Jak się to skończyło każdy widzi .

0

Zabawne to już lepiej brać z rezerw niż wydawać kasę na średniaków.

0

@Aragorn33 Podłączyć ogrodzenie pod prąd i żaden nie przejdzie .

0

@BORO_12 Na rok 2013 Barcelona miała 340 milionów kibiców . Jakby tak każdy dał 1 euro to by spłacono długi i można by było myśleć o przyszłości.

13

Nie chce nawet jakiś wielkich wzmocnień tylko niech on przyjdzie ze swoim sztabem.

2

@Tabaluga37 Potter też zrobił fajny wynik z Brighton A już w Chelsea sobie nie poradził.

1

@Pawlak1992 Ale jeszcze nic nie podpisał. Ale w Barcelonie nie ma ludzi którzy by to załatwili .

1

@Pawlak1992 Jeszcze Motta tylko trzeba się pospieszyć.

0

Niby finał i spotkały się 1 z 2 rankingu a tu 6-2 w pierwszym secie .

0

@Rupert_Haubica W tym sezonie wszystko przegrał i to w beznadziejnym stylu ale w poprzednim wygrał ligę . Gdyby ta gra nie była tak lekko mówiąc zła i trener nie wygadywał głupot to pewnie ani Laporta ani kibice nie byli tak wściekli. No ale Xavi to pobija rekordy wywalania z boiska i nie przyjmuje krytyki.

0

@Douglas Który z nich wygra nie wiem ale uważam że nie będzie KO i zdecydują punkty.

0

@Manypijany Lecieć po Motte dopóki jeszcze nie podpisał umowy z Juve .

4

Casado to niech idzie do innego klubu bo tu nie pogra a napewno nie u Xaviego.

0

@Culer9002 nawpuszczali bez dokładnego sprawdzenia ludzi do kraju to się nie dziw.

0

@Arasz Na to ile grał i tak pokazał się z dobrej strony . A Xavi to taki super trener że przejebał wszystko co się da w tym sezonie i drużyna grała jedno wielkie gówno.

0

@Hugo76 To już lepiej sprzedać część dobrych zawodników i zatrudnić dobrego trenera ze sztabem. Miejsca sprzedanych graczy zastąpić zawodnikami z rezerw albo takimi którym kończą się kontrakty.

3

Jeśli chcemy rewolucji to Xavi nie powinien kontynuować trenowania FC Barcelony . Jeszcze gdyby naprawdę dobrze się oglądało spotkania Barcelony i sytuacja bez trofeów to był pech to można byłoby mieć nadzieje na lepsze jutro . Wszystko zostało przegrane i większości spotkań graliśmy jak średniak ligowy a pkt ratowały indywidualne umiejętności zawodników często młodego Yamala. Xavi powinien odejść a jego miejsce powinien zając np Thiago Motta.

4

@RosjaninBut Ja mam pytanie dlaczego ona nie odpowiada karnie ? Skoro wiedziała co się działo i nie zgłosiła tego na policję to zatajała informacje że dziecku dzieje się krzywda .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?