Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB Nie wiem czy znajdziesz ale polecam jak nie oglądałes . Pierwsza część lepsza ale druga też ok.
https://www.filmweb.pl/film/The+Collector-2009-374529
Jeszcze
https://www.filmweb.pl/film/Split-2016-750258
I chora seria którą ciężko się ogląda
https://www.filmweb.pl/film/Bez+lito%C5%9Bci-2010-544183
0
@joloskyy ja to wczoraj Jeszcze 3 nadgodziny musiałem robić.
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 Dokładnie tak . Najpierw sprawdzić zaplecze A potem wydawać kasę. Ile Barcelona wydała kasy na zawodników którzy nic nie wnieśli to szok.
1
Żeby nie było powtórki z Samuelem. Przed kontuzja porównywany do legendy A potem każdy wie .
3
Oddał mu . Yamal pamiętliwy
1
Szok co za bramka. Brawo Yamal
0
@mekston celność mu się poprawiła.
0
Kupią A potem będą się martwić jak zarejestrować. Co będzie gdy zawodnicy któryś będą chcieli sprzedać lub wypożyczyć powiedzą Nie zostajemy. W pierwszej kolejności powinni właśnie domyślać sprzedarze
1
@BISHBASHBOSH Bo Fati i Ferran są słabi . W tej chwili nie widzę tego żeby poprowadzili Barcelone do zwycięstwa.
1
@fart Tam jest większość już ciemnych więc przeciwko sobie głosować nie będą.
0
On mam umowę do 2026 roku i Barcelona będzie musiała się z nim męczyć jak on nie pójdzie na ustępstwa . Nawet za darmo go oddać się nie da bo on nie chce zmniejszyć pensji . Nie ma jeszcze 30 lat i jak tak będzie robił to żaden nawet średni klub go do siebie nie weźmie.
0
Jak chcą to niech składają ofertę kupna . Myślę że z Barcelona
by się dogadali.
0
Zawiodłem się na Szwajcari. Z tak słabo grająca Anglia myślałem że do przerwy wpakuja im min 2 bramki. W sumie Austria też dobrze grała a z Turcją niestety poległa.
2
Zeszli Yamal i Nico i ofensywna padła. Fart że Merino strzelił bramkę bo karne to loteria.
0
Na .... on powoływał Fermina skoro mu nie daje grać
0
Ściąga Yamala żeby go nie połamali .
1
Przy następnym wolnym to wyjebał bym ta piłka w sędziego i może by się obudził. To co gość robi to jest skandal.
0
@Rupert_Haubica Zostaje i wywalczy pierwszy skład.
0
@ACRAB95 Wiem dlatego napisałem np. 4 a nie że tylko 4 . Nie rozumiem dlaczego Xavi go tak traktował. Nie można oczekiwać że ktoś kto Nie gra ,nie ma rytmu meczowego będzie robił cuda . On i tak na to co wchodził dobrze się pokazywał. Strzelił bramkę dająca 3 punkty czy wywalczył karnego .
4
Jak nie da się mu prawdziwej szansy np 4 pełne mecze to nie dowiemy się czy coś z niego będzie.
1
@Gronek Ciężko wytypować. Mi się wydaje że zdecydują karne . Te dwie drużyny powinny spotkać się w finale .
0
@Herato Coś w lidze było . Chyba nie strzelił karnego który mógł dac 3 pkt Barcelonie .
0
@czarnatom Bo oni kupują żeby tylko jakieś nowe nazwisko było na koszulkach A młodzi z rezerw to ostatecznośc.
0
@RanDiFCB Nie pozbywał bym się Brazylijczyka. Kontuzję, kartki czy spadek formy się zdarza więc przy dobrym zarządzaniu znajdzie minuty . Ferran typowa 9 nie jest a zostawienie tylko jego jako zamiennika wiekowego już Roberta to jest spore ryzyko . Jeśli Fati zostaje to jest oczywiste że żegnamy Felixa .
2
Młody Casado spokojnie zajmie jego miejsce plus dalej ma szansę na rozwój .
0
Mówi się trudno i trzeba korzystać z młodzieży.
2
@Radioactive9705 Zrobić z nią to samo co ona z psem .
7
@DamianPSV Ale jak zwleka z przedłużeniem kontraktu to co ma zrobić klub ?
1
Mineliśmy bramkarza to poszedł do PSG. Inaki to powinien zmienić klub bo jak zastępował Niemca to był niepewny i spracilismy przez to sporo bramek .
0
@Who_you_mam ale on jest prawym obrońcą A na lo wystawił go Xavi i sobie dobrze poradził.