0

@kamiVeB Patrząc wczoraj jak krótką kołdrę mamy, to na każdej pozycji by się przydały wzmocnienia.

1

@MesQueUnClub_87 No niby też tak można, ale fajnie by było gdyby po prostu tych żygowin po prostu nie było. Za marzenia nie biją.

16

Słabszy mecz Barcy i bydło wychodzi na La Bambe? Nowe, nie znałem.

2

@Encore Dla mnie w tym tradzie nie ma zwycięzców, wymiana dwóch himerycznych grajków, może wilki bo Divincenzo. Kat dobrze wyglądał bo Gobert mu tyłek w obronie krył, z Robinsonem w NY tak kolorowo być nie musi.

2

@Sulimo Niby ta czekolada w tych ciastkach smakuje jak wyrób czekoladopodobny, ale wchodzą równo.

1

@ElKamil To wszechświat daje ci znać, żebyś darował sobie. Zaoszczędzisz pieniądze oraz wzrok.

0

@tomek8756 Otyły Pan zawsze na propsie.

3

@Lama20 Póki ludzie się nie ockną, że celem prawie każdego (jak nie każdego) polityka jest napchanie swojej kabzy na kilka pokoleń do przodu to w tym kraju nigdy nie będzie normalnie.

4

@tristan87 I cyk Dani trafia do pierdla z nadania czarnego mesjasza.

2

@Gaz A co mnie prześcieradła interesują, w końcu (chociaż na teraz) można cieszyć się z gry Barcelony i od kilku dobrych lat jest podjarka i oczekiwanie na kolejny mecz.

10

@TR3YWAY Boski Ivan Rakitić

5

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem jak wygląda to pod względem trofeów, ale dla mnie jakoś "aura" GOATA bardziej pasuje do Giby, Juantoreny, Leona czy subiektywnie Wlazłego.

1

@kubix05 A jak jego popularność by wzrosła, jakby plotki sprzed kilku lat o Rakowie były prawdziwe.

1

@maroon Jakbyś nie robił tego już od kilku dobrych latek. Nieważne kto za sterami, telewizja publiczna to rynsztok.

6

@tbas Remi zawsze na propsie.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na stan zdrowotny Rafy, to znając życie byłoby szybko 2:0 dla Nole i zjazd do bazy. Trochę smutne takie jednostronne zakończenie.

12

@mordini123 No to wiadomo, że znicz będzie wyglądał jak blant.

0

@tbas Tylko ta cena, 7 stów za meczówkę trochę po kieszeni zakłuje.

1

@Uukasz_93 Jest wiele wynalazków które można rozważać za najlepsze. Jednak możemy się chyba zgodzić, że najgorszym wynalazkiem jest Real Madryt.

0

@Masnymichael Zacząłem z małymi bolidami F1, zbieram się żeby wziąć większy zestaw, a później Camp Nou. Tylko budżet zbytnio napięty na takie zabawy.

0

@aspr1me Wyglądało że jakiś "kibic" z trybun wbiegając na murawę się wypi**** i wylądował na nodze Moraty.

0

@lucca87 Amerykanie już kilkukrotnie się przejechali myśląc, że samymi nazwiskami zdobędą złoto. Jest kilka drużyn, które skutecznie mogą im plany pokrzyżować.

3

Uwielbiam wylew gnojowicy "Hamiltoniarzy" na "Verstappeniarzy" i na odwrót. Jedni uważają się za lepszych od drugich, wywyższając się swoją "eksperckością". Wiem że to wiele, ale ludzie calma.

0

@KrisVEB81 To jest dobra gierka, jeśli masz swoją ekipę z którą możesz robić misję. Grając samemu obstawiał bym, że będziesz się nudził.

0

@4drian0 Tak samo było z Cuphead'em, gdzie recenzent nie dał rady przejść samouczka.

0

@against_modern_football Pasuje, bo i Ty i Czesław spruliście się o krytykę odpowiednio Świderskiego i CR'ka i ripostujesz cisnących z niego w ten sam sposób jak Czesio Paczula o przewrocie, a on jego, że nigdy w piłkę nie grał.

2

@against_modern_football Nie sądziłem, że Czesiu M. zagląda na Ramble.
Edit: @Hosh , gratuluję refleksu.

0

Ludziska z Krakowa, gdzie polecacie żeby zapiekse skonsumować ? Jakieś dodatkowe knajpy polecacie? Dzięki z góry za odpowiedź.

0

@mrboom No ja jestem w ciąży spożywczej i identyfikuje się jako mężczyzna, tylko nie wiem jakie benefity z tej okazji będę miał.

0

@Encore Kwestia, czy przestawią mu się styki na resztę serii. Jeśli tak, to ta seria nie skończyła się jeszcze, ale bez Irving'a DAL są bez podjazdu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?