John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Enrique Chiesa i Federico Chiesa. Ojciec dobry piłkarz, ale syn nie tyle, że mu dorównał a go przegonił. Równie rzadkie, co uczciwy w PO. Przychodzą mi jeszcze na myśl Maldini. Przykłady?
8
Kto by się tam przejmował jakimś karnym...
https://zapodaj.net/9c1930c7de1a4.jpg.html
0
@SkN Richtig. Mój błąd
3
@RomanHoffer Si, ale ostatni odcinek był mega świetny
0
@maroon Podejrzany o morderstwo rodziny pod Częstochową.
0
@adambądkowski93 Spróbuj sikać przy erekcji... :p
1
Z innej beczki. Dostali alert o Jarosławie Jaworku?
0
@masq U2 śpiewało jakąś tandetę
0
@JohnnyBarca Niech teraz fr**e przegrają w finale na swoim terenie, chyba że nie wyjdą z grupy. :)
2
@Kz1234 w Hejt Parku łączyli się z nim
80
Borek o kibicach Anglii: "Takiego bydła to ja nie widziałem nigdy" XD
Borek:"Biją jakiegoś Włocha, a Policja nie reaguje", a taki Sol Campbell straszył, że z Polski będą wracać w trumnach...
0
Brzęczek na lajcie by to wygrał! Peace
0
@Triv44 Gra Polski, a i porażka żabojadów u siebie zawsze cieszy. :)
0
@Encore Gdy chodziło wyłącznie o styl gry to 23 miejsce, a mieli być Turcy czarnym koniem turnieju...
2
Mimo pustawych trybun i tego, że tyle zespołów grało u siebie, to najlepsze EURO w historii?
0
@parpe Jeden sędzia powie tak, a drugi sędzia powie nie.
Byłem za Włochami, ale TAK
0
@A4ron To niby ostatni międzynarodowy mecz tego sędziego. Mógł wydrukować, że ustawiłby się na resztę życia. Tym bardziej dziwi, że tak dobrze sędziował. Rola eksperta sędziowskiego SKY już nie dla niego...
86
Listkiewicz o Sterlingu: "Teraz pojedzie sobie do Egiptu ponurkować" XD
1
Anglicy gdyby nie klękali mieliby zdrowsze kolana i by wygrali! Takie moje spostrzeżenie. :)
1
@clyde Właścicielem włoskiego sklepu XD
2
Bonucci leży, a na nim Veratti. To taka "nowoczesna" para? XD
3
Graczem turnieju byłby Spinazzola gdyby nie kontuzja
0
Cały świat widział jak sędzia pchał Angoli do finału. To w finale Holender był sprawiedliwy. Nie licząc wejścia Jorginho w Grealisha. To powinno być czerwo. Forza Italia!
0
Jak dla mnie trochę to DYSKRYMINACJA wiekowa.
https://www.money.pl/pieniadze/500-plus-na-szczepienie-dla-mlodych-nowy-pomysl-rzadu-6659354550487616a.html
SZCZEPIONKA ponoć z czasem traci swoje właściwości i trzeba będzie, tak jak na grypę, co sezon przyjść po dokładkę. Szykuje się, więc co rok fucha! XD
2
@MesQueUnClub96 Mowa o zespole, który nie tak dawno temu był mistrzem świata i lał 7:1 Brazylię
1
O proszę NIEMIECKI TRYBUNAŁ orzekł, że prawo krajowe jest wyżej w hierarchii niż prawa traktatowe UE. NIEMCY grają już w kopaną JAK POLACY, a i swoje Przyłębskie też mają! XD
0
@AxelF Poza tym nie przypominam sobie żebyś "tanim donosicielstwem" nazywał taką praktykę gdy to samo robił użytkownik o wielu wcieleniach. Najwyraźniej wówczas ci to odpowiadało... XD
0
@Krzysztof_Katalończyk Włochy, ale wygrają zapewne klękający...
0
@adambądkowski93 Dobrze napisał, ale punkt widzenia zależy od... Gdy Polsat miał prawa na turnieje i komentował reprę Borek był zachwycony, nie krył się z tym, że w TVP droga do komentowania reprezentacji Polski dla innych komentatorów jest zamknięta, bo jest tam Szpakowski. Pana Szpakowskiego dopiero zluzowali Laskowskim i tylko dlatego, że coraz częściej zaczęły pojawiać mu się wpadki.
0
@Janiama Kiedyś Pan Szpakowski będzie musiał "zejść ze sceny". Borek czy Laskowski to nie są jacyś niedoświadczeni młokosi. Kiedy będzie ich czas?
Ja osobiście lubiłem głos i komentarz Zydorowicza, który przy okazji najważniejszych meczy był pomijany, bo Szpakowski, słusznie bądź nie, był wówczas promowany jako nowy Ciszewski.