John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Potezne_zakola OK, w porządku... !? Trzym się i bądź zdrów.
0
@Persyfl Chyba pierwszy raz się zgadzamy... Chodź tu Ty byku!
1
@l0Messini Wygląda jakby AstraZeneca źle mu siadła.
0
@marko111122 Za późno niestety... :P
2
@marko111122 LR już nigdy nie będzie taka sama...
1
@Lub567 Napiszę gdy pojawi się w gorących
0
@Persyfl Napisz coś o czym nie wiem.
0
@tadzik447 Upał to jeszcze potęguje. Suche powietrze takie zdrowe dla zatok... ;)
1
@LeoMessiah Jesień i zima. Je**ć te pier***one pyłki!
0
@LeoMessiah Niepraktykujący
1
@LeoMessiah Monarchia. Grzegorz Braun królem, ewentualnie Wojciech Cejrowski.
1
@LeoMessiah Dzisiaj od 20h nie za bardzo
2
@Chakalaka A które łamie 9.3.3? To te drugie.
0
@Szreko Zgadzam się. Przynajmniej Lewica nie przekroczyłaby progu wyborczego!
0
@LeoMessiah RONALDO Luís Nazário de Lima
1
@LeoMessiah Boję się, że wybory wygra PO albo Lewica
1
@pt9 Niektórzy nie ogarniają, że można być mądrym i nie umieć się zachować, a i być osobą z zawodowym i mieć "wszystkich w doma".
1
@LeoMessiah Wyczerpiesz tematy do końca roku zaraz...
Masz wolną wolę, więc co Ty będziesz robił z tym później.
0
@barcelonaLM ZA publiczną. Kto chce iść do prywatnego jego prawo wyboru, selawi. Skoro nie płaci składek na publiczną, to jakby do czego doszło, za wszystko w publicznym szpitalu, 100% płaci, może nawet więcej, bo w teorii zajmuje łóżko temu, co dokłada się do systemu
4
@shinthps Waham się
5
@LeoMessiah Zdecydowane NIE. Trzeba być/mieć mocno... żeby być za adopcją dzieci przez parę homoseksualistów!
3
@LeoMessiah
ZA POZOSTANIEM jeśli UE będzie paktem gospodarczym żeby nie zostać w tyle za USA, Chinami i tym, co tam ma Rosja z Brazylią.
ZA WYJŚCIEM jeśli Polską będą rządzić ludzie, na których Polacy nie głosowali. Co mnie ma obchodzić opinia jakiegoś komisarza z Holandii czy innej Słowacji. Nie dla drugiej wieży Babel.
1
@LeoMessiah Ciepło tu się robi. Tylko gdy zagrożone jest życie matki.
3
@Chakalaka Co Ty nie powiesz...
2
@LeoMessiah Fakt faktem. Bestialstwo i tyle. Szczeniaczek fajny i słodki, ale stare psisko to do lasu...
4
@LeoMessiah Ile więc za zabicie człowieka?
0
@tobiasson92 Za dostanie po twarzy już są ordery? XD
10
Jakaś amnestia była, że tylu powstało z martwych?
0
@natanvip Prestiż klubu!? P$G i City są w miejscu w którym są dzięki ich właścicielom.
0
@maroon Tylko, że wówczas kobiety z NRD, którym, za ich zgodą bądź nie, wstrzykiwano tą chemię nikogo na siłę nie udawały, to był raczej niechciany efekt uboczny. Teraz to psychiczni przejęli kontrolę nad wariatkowem...