1

@Potezne_zakola OK, w porządku... !? Trzym się i bądź zdrów.

0

@Persyfl Chyba pierwszy raz się zgadzamy... Chodź tu Ty byku!

1

@l0Messini Wygląda jakby AstraZeneca źle mu siadła.

0

@marko111122 Za późno niestety... :P

2

@marko111122 LR już nigdy nie będzie taka sama...

1

@Lub567 Napiszę gdy pojawi się w gorących

0

@Persyfl Napisz coś o czym nie wiem.

0

@tadzik447 Upał to jeszcze potęguje. Suche powietrze takie zdrowe dla zatok... ;)

1

@LeoMessiah Jesień i zima. Je**ć te pier***one pyłki!

0

@LeoMessiah Niepraktykujący

1

@LeoMessiah Monarchia. Grzegorz Braun królem, ewentualnie Wojciech Cejrowski.

1

@LeoMessiah Dzisiaj od 20h nie za bardzo

2

@Chakalaka A które łamie 9.3.3? To te drugie.

0

@Szreko Zgadzam się. Przynajmniej Lewica nie przekroczyłaby progu wyborczego!

0

@LeoMessiah RONALDO Luís Nazário de Lima

1

@LeoMessiah Boję się, że wybory wygra PO albo Lewica

1

@pt9 Niektórzy nie ogarniają, że można być mądrym i nie umieć się zachować, a i być osobą z zawodowym i mieć "wszystkich w doma".

1

@LeoMessiah Wyczerpiesz tematy do końca roku zaraz...
Masz wolną wolę, więc co Ty będziesz robił z tym później.

0

@barcelonaLM ZA publiczną. Kto chce iść do prywatnego jego prawo wyboru, selawi. Skoro nie płaci składek na publiczną, to jakby do czego doszło, za wszystko w publicznym szpitalu, 100% płaci, może nawet więcej, bo w teorii zajmuje łóżko temu, co dokłada się do systemu

4

@shinthps Waham się

5

@LeoMessiah Zdecydowane NIE. Trzeba być/mieć mocno... żeby być za adopcją dzieci przez parę homoseksualistów!

3

@LeoMessiah
ZA POZOSTANIEM jeśli UE będzie paktem gospodarczym żeby nie zostać w tyle za USA, Chinami i tym, co tam ma Rosja z Brazylią.
ZA WYJŚCIEM jeśli Polską będą rządzić ludzie, na których Polacy nie głosowali. Co mnie ma obchodzić opinia jakiegoś komisarza z Holandii czy innej Słowacji. Nie dla drugiej wieży Babel.

1

@LeoMessiah Ciepło tu się robi. Tylko gdy zagrożone jest życie matki.

3

@Chakalaka Co Ty nie powiesz...

2

@LeoMessiah Fakt faktem. Bestialstwo i tyle. Szczeniaczek fajny i słodki, ale stare psisko to do lasu...

4

@LeoMessiah Ile więc za zabicie człowieka?

0

@tobiasson92 Za dostanie po twarzy już są ordery? XD

10

Jakaś amnestia była, że tylu powstało z martwych?

0

@natanvip Prestiż klubu!? P$G i City są w miejscu w którym są dzięki ich właścicielom.

0

@maroon Tylko, że wówczas kobiety z NRD, którym, za ich zgodą bądź nie, wstrzykiwano tą chemię nikogo na siłę nie udawały, to był raczej niechciany efekt uboczny. Teraz to psychiczni przejęli kontrolę nad wariatkowem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?