3

@Persyfl
"Nie, nie szukam zaczepki" już nieaktualne? Ja to interpretuję właśnie jako zaczepkę (=prowokowanie).
Zafundowano mi wychowanie po 100-kroć lepsze niż tobie i wiem komu muszę za to dziękować. Natomiast Ty wiesz komu zawdzięczasz swoje?
Wiem czym są zaimki osobowe.

1

@tomek8756 taki piękny kraj BYŁ

3

@marcin62 XD W 2015 roku w Kanadzie skazano aktywistkę pro-life na 6 miesięcy bezwzględnego więzienia za- UWAGA -WRĘCZANIE prze kliniką aborcyjną kobietom BIAŁYCH RÓŻ! Na poczet kary zaliczono jej 4 miesiące spędzone w areszcie. W 2016 roku skazano ją za podobne "przestępstwo" na 9 miesięcy. Na poczet kary zaliczono jej 6 miesięcy spędzone w areszcie. W 2019 roku rozdawała kobietom przed kliniką aborcyjną- W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI -róże i medaliki oraz proponowała alternatywne względem aborcji rozwiązania.
Za takie "CYRKI" to od razu ostro z tymi prolajferami do lochów, na dożywocie!!! I będzie po kłopocie... XD

0

@clyde W imię słusznej sprawy!!!

6

@Chwytak Musimy chyba żyć w czasach DOBROBYTU, skoro ludzie takie problemy mają. Efekty bezstresowego wychowania. Tak to jest, jak BICIEM nazywa się zwykłego KLAPSA.
Aczkolwiek, w tym CIĘŻKIM PRZYPADKU żaden pas czy wieszak chyba by nie pomógł.

Od dzisiaj jestem: "Mam rację". Zwracający się do mnie: "Masz rację" XD

1

@BorzyKrzys
1. Jak zdobyto dziki zachód (1962). Obowiązkowa pozycja dla miłośnika westernów. John Wayne, James Stewart, Henry Fonda, Gregory Peck i gość z Drużyny A.

2. Jednoręki szermierz (1971). Podstępem wymuszają na młodym, obiecującym mistrzu kung-fu odcięcie sobie prawego ramienia.

3. John Carter (2012). SF. Nie obchodzi mnie, że umoczyli finansowo z tym filmem. Mnie się film podoba. Lynn Collins, w roli księżniczki, IDEAŁ!

4. Jaja w tropikach (2008). XD XD XD

0

@clyde Żegnaj! Kto teraz będzie wzniecał powstanie?

1

@BorzyKrzys
1. Imperium słońca (1987). Dzisiaj by nie powstał. Fanom C. Bale się spodoba.

2. I'm not Rappaport (1996). Komediodramat.
N: Rappaport! Nie widziałem ciebie od wieków. Co u ciebie?
M: Nie jestem Rappaport.
N: Rappaport. Co się z tobą stało? Byłeś niskim grubym facetem, a teraz jesteś wysokim chudzielcem.
M: Nie jestem Rappaport.
N: Rappaport, byłeś młodym facetem z brodą, a teraz jesteś staruszkiem z wąsami.
M: Nie jestem Rappaport.
N: Rappaport, jak to się stało? Byłeś tchórzliwym małym białym gościem, a teraz jesteś ogromnym czarnym facetem.
M: Nie jestem Rappaport.
N: Swoje imię też zmieniłeś! XD

3. Imperium mrówek (1977). Słabe. Gra tam ta z Dynastii. Obejrzałem tylko dlatego, bo sparodiowali go w "Deep space Homer". Najlepszym odcinku Simpsonów EVER.


0

@Darkfin Modne obecnie. Ekshibicjonizm życia prywatnego

1

^ Mam plan.
- Jaki?
^ K**** sprytny!


Darmowa reklama... XD

0

@igor69 Doceniam, że odpowiedziałeś. Niekoniecznie treść... Co do gumy, to nie zamierzam. Bywaj!

1

Dobre te mentzenowe piwo?


3

@Pogba To ciśnięcie "tylko inaczej" musiało S. Mentzenowi dać do myślenia...

0

@igor69 A rób, co chcesz. Na zdrowie! Jeśli Ci to poprawi humor. Polecam się na przyszłość

PS Po mojej odpowiedzi na twój komentarz wrócił chyba u ciebie solidaryzm z Polakami, skoro piszesz Żyd z małej litery. No, chyba że piszesz naprzemiennie, z dużej, członek narodowości, bądź z małej, wyznawca religii mojżeszowej.

0

@Janas11224 Gin + tonik + odrobina soku z cytryny.

1

@Arkadio90
Messi - Drederick Tatum
CR7 - Watson

1

@Majkel34 28 Ci ewidentnie nie służy... Patrz Liga Mistrzów ;)

1

@Majkel34 Na zdrowie

0

@puyol_presidend5 Z wyglądu żeńska wersja K. Bosaka ;)

5

@Persyfl Znaczy jak ktoś Ci wymaluje drzwi farbą to nie będziesz miał nic przeciwko! Niby czemu? Przeca nic nie będzie zniszczone... XD

Potwierdza, to co napisałem wyżej, że twoje zdania zmienić się nie da. Wg ciebie kościoły wolno niszczyć, bo tak i już... XD

0

@nwchades Może na tych "manifestacjach odbywających się jesienią" jak kolega pisał wyżej też były prowokacje, które teraz przypisuje się ludziom o prawicowych poglądach?
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/65558/Wymalowal-sie-na-czarno-i-prowokowal-na-Marszu-Niepodleglosci-Teraz-sie-zali-Nikt-mnie-nie-wzial-w-obrone.html

3

@Persyfl Wiem, że w dzisiejszych czasach graffiti urasta do miana sztuki. Street art się to nazywa? Jednak dla mnie to nadal wandalizm!

2

@jordus100
Aha, jak ktoś kogoś wkurzy, to temu wkurzonemu wolno więcej! Pod warunkiem, że ten wkurzony jest swój, z naszych, prawda? XD

Ostatnio było tu o hostelu przyjaznym dla ludzi LGBTQ+, jak rozumiem nie będziesz miał nic przeciwko jak jacyś ludzie o poglądach narodowych sprayami go "upiększą". ;)

2

@Persyfl Generalnie wyszukiwarki internetowe strasznie trudne w obsłudze są..., ale bez zbędnego wysilania:
https://zapodaj.net/ce38235d27191.jpg.html
https://zapodaj.net/67ebc5a886ddb.jpg.html
https://zapodaj.net/6b0913740138f.jpg.html
https://zapodaj.net/0af2ba9361c38.jpg.html

Mała szansa, ale może istnieje, że to jakiś spisek proboszczów jest. XD

0

@dmcteam Koleś oderwany od realnego świata kompletnie, śmieszny, a mnie to nawet trochę chwilami przerażał. Ultra socjalizm, generalnie tym, którym się powiodło w życiu dzięki talentowi i ciężkiej pracy (jak Lewandowski) zabrać jak najwięcej, ale sam Jaś jest materialistą. Wyciąga te 5k na miesiąc, a laska musiała zbiórkę zrobić na kompa. Dowiesz ile max m2 mieszkania Ci wystarczy, ale że Jaś przeniósł się na 60m2... No cóż, "udało mu się"! Samemu autem też Ci nie wolno jeździć...

0

@dmcteam Umiarkowane, centrum jest nudne jak (wpisz dowolne). Skrajności się ogląda, czy z lewa czy z prawa.

4

@Persyfl Po co mnie pytasz? Twojego zdania niczym nie da się zmienić. Mniej niż 48 godzin temu chciałeś dla mnie BANA za polecenie komentarza...

7

@lukas10 Aguero ma koronawirusa! Nie Aguero, a jego dziewczyna. Nie koronawirusa, a koronkowe majtki! Peace

0

@dmcteam Siódma była w bonusie... ;) Co, by nie mówić tego dnia LR żyła tym live'm

0

@Barcakolcz Co nie jest zakazane jest dozwolone. Niech chłop jak najlepiej zarabia na tej pomocy w "oszukiwaniu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?