2

@Janas11224 To jest slabe, ze placac takie pieniadze dostajesz takiego bubla w postaci tych glosnikow i kamery.

1

@kuz To fakt, ze polscy "eksperci" wyzej sraja niz d maja.

0

@Danny Gaucho Dosc niepokojacy ten artykul... Wiadomo co sie z nim stalo?

14

@Rastafarnianin Nie no, tu sie nie zgodze. Nie trzeba byc piekarzem zeby mowic, ze chleb jest niedobry.

1

@Kidd Dzieki bardzo za obszerny komentarz :)

1

@arsenallondyn0 Cindy top, jej córka tez jest do schrupania.

0

@Colon Riquelme gral o 10 lat za pozno, bylby ikona w latach 80.

1

@Danny Gaucho Dzieki za to, nie sadzilem, ze az tylu zawodnikom udala sie ta sztuka.

1

@Kidd Jak oceniasz te wzrost eksportu zboz na tle swiatowym? Uwazasz, ze to dobry wynik dla kraju?

0

@Danny Gaucho To kto jeszcze mial hattricka z wolnych? Bo sam myslalem, ze tylko Sinisa moze sie pochwalic takim wyczynem.

2

@P33ck Nie znam, musze sprawdzic pozniej.

1

@michal26 W atak z Bialorusi bym nie wierzyl, bo Ukraincy sa na to przygotowani i taki ruch skonczylby sie kompletna katastrofa dla ruskich. Caly czas odnosze wrazenie, ze wszelkie ruchy na Bialorusi sa pozorowane po to zeby zwiazac na zachodzie jak najwiecej sil ukrainskich.

W perspektywie malejacych z dnia na dzien zapasow amunicji u ruskich wydaje mi sie, ze oni chca jakos przetrzymac, zamrozic konflikt i poczekac az uda im sie doprodukowac/kupic kolejne partie uzbrojenia i tutaj wlasnie celem NATO jest uprzedzenie tego poprzez dozbrojenie Ukrainy i umozliwienie pelnoskalowej kontrofensywy.

Tak ja to widze.

2

@MateuszGotowka99 Nie on jeden był słaby w tym meczu.

7

@MateuszGotowka99 Ale nie stracił 3 bramek i nie musiał grać dogrywki.

5

3 bramki stracone z drużyną z 3 ligi. Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie nie trafimy na czwartoligowca...

0

@mekston Ciekawe jakby się sprawdził na 10.

0

@Faro Gaviego to Ty zostaw, bo to jeden z niewielu piłkarzy z charakterem w tej drużynie. Do tego ma dopiero 18 lat.

0

@Nazio87 Kontratak, wrzutka, klepka...

0

@FrankliN7 Nie no, InterCity musi dwie.

2

Przyda się ta bramka Fatiemu, oby nabrał pewności siebie to drożej pójdzie.

2

@VamosRakieta Dobrze, że jesteś promyczkiem uśmiechu w tej karuzeli spierdolenia.

0

@Faro Chyba maggie.

4

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Ale chyba jednak śmiać.

Haha, co za kompromitacja

4

@Batys, jeszcze Ci wejdzie :)

4

Dembeleeeeee, el crack total! Pozamykał buzie hejterom!!!!

Tymczasem Intercityjczycy.

(sam nie wiem, czy to ironia czy nie)

2

InterCity rusza z peronu!

2

@Rust_Cohle Tylko bez widowni, bo bylyby ofiary.

6

Kiedys najwieksza zagadka ludzkosci brzmiala: co bylo pierwsze, jajko, czy kura?

Teraz ta zagadka powinna brzmiec: ktory skrzydlowy Barcelony jest najslabszy, Ferran, Dembele, Fati, czy Raphinha?

0

@LewoSkrzydlowy11 To ze Alaba juz ma lata swietnosci za soba, a Rudiger czesto robi proste bledy, nie przekonuje mnie.

Co do Gabriela zgoda, ale nie wiem czy jest lepszy od Araujo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?