1

@Colon Zawsze sie zastanawialem skad oni wzieli pomysl na Tarkusa (co brali).

1

@kubix05 Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku u Ciebie :)

0

@FcPortoFan1999 Slaba dyspozycja Japonczykow.

1

@mikokarla Ja wlasnie mam wrazenie, ze Barcelona nie pusci nikogo tak latwo, bo nie bedzie w stanie zapewnic sensownego zastepstwa w ich miejsce, niestety.

0

@michal26 Ja wlasnie zapamietalem, ze tam byla albo zdrada, albo ucieczka czesci wojsk.

1

@mikokarla To znaczy nie jest tak, ze Alemany robi zla robote. On po prostu dziala na tyle, na ile pozwalaja finanse klubu.

3

@mikokarla Na pewno nie przyjdzie zaden zawodnik potrafiacy zrobic roznice, bo zwyczajnie nas na takich nie stac. Przyjda pewnie odrzuty z innych klubów i pilkarze z wygaslymi kontraktami.

0

@Criss18Barca No zobaczymy, oby bylo tak jak mowisz.

1

@michal26 Podobnie bylo latem w Lisiczansku (?) albo w Siewierodoniecku, gdzie w pewnym momencie Ukraina oddala praktycznie bez walki miasto, a potem okazalo sie, ze doszlo do jakiejs zdrady. Ciekawe, czy tu nie bylo podobnie, aczkolwiek miejmy nadzieje, ze jest to odwrot taktyczny.

0

@Gwyn I tak byloby blednie, ale przynajmniej nie brnalby w to dalej ;)

0

@michal26 Niepokojace sa te wiadomosci, bo przeciez Ukraina ma tam zgromadzone duze sily, a i tak zostali zmuszeni do odwrotu.

0

Niesamowita dominacja Graneruda. Ciezko bedzie Dawidowi obronic prowadzenie w generalce.

2

Pieknie Dawid!!!

1

@NaFazieHitman Taktyczny

1

Troche za krotko Kamil, ale i tak dobry wynik.

2

@michal26 ...a te gliniane nogi to wlasnie logistyka, komunikacja i struktura dowodzenia, czyli mocno scentralizowane wydawanie rozkazow, co jest malo praktyczne podczas tak duzych konfliktow jak w Ukrainie.

7

@FcPortoFan1999 Moze mysleli, ze wyleci ze skoczni i uderzy w gore?

0

Alez jest w gazie Granerud.

0

Troche zabraknie Dawidowi niestety...

0

Piekny skok Kamila!

0

@RonnieVEB Nie oswiadczaj sie na pierwszym spotkaniu.

0

@VegetaPolska Jak dlugo ja znasz zeby dawac jej jakies ultimatum?

2

@skubi99 Z tego co pamietam to padlo w wywiadzie z jednym z glownodowodzacych sil ukrainskich, wiec mimo elementu propagandowego, to jestem sklonny uwierzyc, ze bardziej potrzeba im sprzetu niz ludzi.

1

@skubi99 Akurat Ukraincy wspominali, ze ludzi im nie brak, tylko sprzetu, wiec o sile zywa bym sie nie martwil w ich przypadku.

1

@T^L To czyszczenie magazynow to i tak bardzo duzo dla Ukraincow. Dla mnie to moze byc game changer w obliczu drastycznie kurczacych sie zapasow amunicji u ruskich.

@michal26

Co do dostaw to podzielam Twoja opinie - na pewno NATO nie dozbrajaloby Ukraincow taki pokazna iloscia sprzetu, gdyby nie widzieli realnych szans na zwyciestwo z kacapami. Miejmy nadzieje, ze bedzie to duzo krok w kierunku pozytywnego zakonczenia tej wojny, chociaz ja troche obawiam sie i nie mam pomyslu w jaki sposob Ukraincy odzyskaja Krym, gdzie ponoc rozmieszczona jest bron jadrowa.

0

@LambiPL Po prostu chcialbym w koncu transferu, o ktorym mozna by bylo z czystym sumieniem powiedziec, ze wypalil.

3

@Medium Kiedys to bylo rach ciach ciach...

0

O ktorej zaczyna sie konkurs w Bischofshoffen?

0

@tomek8756 Ciekawe ile damy za niego. Jesli calosc zamknelaby sie w 40 mln to moze nie byloby tak zle.

1

@masq W sumie tak, ale chociaz pogoda lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?