3

@shahman No dziwne, ze gra na czas zeby jego druzyna wygrala.

Piekny bol tylka kibicow, ktorzy jedyne co moga w tej sytuacji zrobic to drzec sie jak malpy :)

1

@Comentateiro Beda mieli godnych siebie rywali w najblizszej rundzie LM.

1

@aleksandrowielki

*O ile Araujo beda omijaly kontuzje

0

@Tomo1989 Dlaczego slabiej?

0

@Colon Mały Anioł i Królik.

1

@Survier W zeszłym sezonie grał naprawdę dobrze, w tym zaś zaliczył spory zjazd.

2

Naprzód Manchester!

1

@Ojciec5tkidzieci O kurde, ale kapitalny tekst. Świetnie się to czytało, bo przyznam szczerze, że moja wiedza historyczna na temat Serbii i całego regionu Bałkanów jest dość uboga.

0

@SteuerFreiMoney Dla mnie to trochę barbarzyństwo :) Zazwyczaj jestem zwolennikiem aut, gdzie wszystko jest fabryczne.

1

@Krystian1588 A jeszcze wczesniej byli Shevchenko, Crespo i Mutu.

2

@Kessie Uwielbiam stara serie 6, ale tutaj gleba dla mnie przesadzona.

5

1

@Gaz A w ostatnich 3 meczach stracila 5 bramek, w tym 3 z 3-ligowcem.

2

@takisobiektos Dzieki za info, to sobie Nkunku wybral klub...

0

@jeyx77x Thuram chyba jeszcze nie przeszdl. Nkunku tez jeszcze w sumie nie widze w skladzie.

0

@BorzyKrzys Tez przeszczepiales?

2

@LS Chyba w pysk.

7

@Mow_mi_Douglas Juz nie przesadzajmy.
Ilu jest takich pilkarzy jak Gavi, ktorzy w tak mlodym wieku maja tyle minut rozegranych?

0

@Colon Niesamowity ten debiut, ciekawe czy ktos mial lepszy pod wzgledem jakosci strzelonych goli.

Jeszcze Ronnie sie przypomina, ale on zdobyl tylko jedna w debiucie u nas.

1

@hoeniker Oczywiscie, ze Torre dalby wiecej, chociazby dlatego, ze jest bardziej mobilny, duzo lepszy technicznie i ma duzo lepsze podania.

2

@Jakchcesz Ona po prostu potrzebuje troche czasu zeby ogarnac swoje sprawy. Z tym grudniem to sie troche pospieszyles bo moze miec plany juz. Zapytaj ja czy w nastepne Swieto Trzech Kroli nie chcialaby sie przejsc na spacer do parku.

0

@draxidox Ciekawy post.

To jest typowy przyklad polskiego myslenia "zastaw sie, a postaw sie" - fajnie pokazales ten kontrast pomiedzy kupowaniem zloma za 15k a braniem kredytu za kilkaset tysiecy na kilkadziesiat lat.

0

@Rust_Cohle

1. x/-2,5
2. 1/+2,5
3. x/-2,5
4. x/-2,5
5. 2/-2,5
6. 1/-2,5
7. 1/+2,5
8. x/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5

8

Pewna wygrana, mecz pod kontrolą.

0

Ansu strzał życia jak Benzema w LM w zeszłym sezonie.

2

Gavi jest lepiej opancerzony niż ruskie czołgi.

0

Jeszcze moment i zacznie się obrona wyniku.

8

Dawać Busquetsa, trzeba ożywić grę.

0

@Jakchcesz Ale podanie ma bardzo dobre i to by mogło dobrze działać w środku.

2

Odnoszę wrażenie, że Raphinha jest za mało dynamiczny żeby grać na skrzydle. Może lepiej sprawdziłby się grając za napastnikiem albo nawet środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?