1

Wg Wikipedii "Italian-born Dutch", czyli "Holender urodzony we Włoszech". Więc mylisz się kolego.

0

Nie jest warty więcej niż 35 milionów.

2

"Ma realną możliwość [...] zagrać piłkę" - z tego, co się orientuję (bo trochę mi się rozmyła w pamięci ta sytuacja) - Messi raczej nie miał szansy zagrać tej piłki w momencie interwencji Adana. Przecież sam w niego wbiegł, bo cały czas obserwował piłkę - przez co nie zauważył interweniującego bramkarza. Gdyby Adan na początku meczu przykucnął w polu karnym i ktoś się o niego potknął przez własną nieuwagę też należałaby mu się kartka?

4

Niektórzy piszą "szacunku dla madryckich gazet za przyznanie wydrukowania meczu". Ale ich intencją na pewno nie była sprawiedliwość, tylko, jak ktoś już wcześniej wspomniał, kampania "anty-Benitez". Bo czy przypominacie sobie wzmianki w tych gazetach o soczystym nurku Ronaldo w meczu z Celtą? Albo o karnym w meczu z Szachtarem zdobytym po trafieniu przeciwnika w plecy? (Tyle że tam zadziałał Ronaldo, który zaczął drzeć japę do sędziego, że była ręka - mimo że doskonale widział, że trafił w plecy).

1

I do tego nie jest skrzydłowym i nie gra z kontuzją, cienias!

1

Jest wszędzie, więc jego obecność w Betisie nie jest taką niespodzianką ;)

0

Ten madrycki talent tysiąclecia który stroi foszki, bo w Norwegii go rozpieszczali a w Madrycie musi grać w rezerwach? Biedny z niego chłopiec ze skrzywioną psychiką :)

7

Real może sobie spokojnie dopisać 3 punkty za mecz z Espanyolem :)

11

Gruby Benek rozkazał zawodnikom pilnować wagi? Co za ironia :)

1

Akurat kiedy Rakitic gra w pomocy z Iniestą, tak jak w większości (wszystkich?) meczów ligowych, ma zadania bardziej defensywne, a Andres ma zająć się kreacją. To widać po ich grze - że tego wymaga Enrique. To tak jak mieć pretensje do Mascherano że nie strzela goli.

1

Nie kojarzę aby ktoś narzekał na transfer Neymara, ja również byłem wielkim zwolennikiem. Co do Pogby - może jakiś filmik w którym "przedryblowuje kilku rywali i pięknie dośrodkowuje"? Zresztą w tym sezonie pokazuje ile jest warty bez Pirlo obok. I stara śpiewka "Rakitic nic nie kreuje" która oczywiście jest całkowitą bzdurą (czego dowodem np. mecz z Bayerem), no ale modne, to trzeba powtórzyć.

9

Pogba? Mocno przereklamowany grajek. Nie kupi się go za 60 milionów bo media i prezydent Juve za mocno go promowali, żeby teraz sprzedać za takie pieniądze. A tak poza tym to Veratti>Pogba.

0

Nie chodzi o same bramki, ale o wkład w grę - w tym meczu zagrał bardzo dobrze, w większości innych też, no ale trzeba było go pojechać że jest słaby, bo to w końcu Rakitic.

18

Co by nie zrobił, ile by nie strzelił, jak by się nie starał - użytkownicy "ekszperci" i tak nie postawią Rakiecie więcej niż 6.

2

Z tymi sterydami to trochę przesadziłeś - Leo dostawał tylko hormon wzrostu w takiej dawce, aby unormować ich poziom do poziomu zdrowego człowieka.

0

UWAGA, ZAGINĄŁ MUNIR EL HADDADI! Ktokolwiek widział, Ktokolwiek wie?

0

Może strzelili go razem :)

2

W końcu na tym polega jego praca, tak jak Suarez ma strzelać/asystować, tak Bravo ma nas bronić w ciężkich sytuacjach :)

0

Wszyscy się czepiają bo to Munir zmarnował dwie najlepsze okazje na piątego gola. Zwłaszcza ta druga, no przecież to Mascherano by trafił.

3

Gdyby nie Munir...

3

Widzę kolega jest niezłym hipokrytą :) "Neymar to nurek, Ronaldo nie" albo, najlepsze, "Barcę wyrzucić z ligi bo Katalonia złamała prawo odłączając się od Hiszpanii, ale z Benzemą nie robić nic, mimo że złamał prawo" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?