Jaszczomp
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to rzeczywiście tragicznie. Kiedy zwalniamy Lucho?
4
Unia nie pęknie, dwa bratnie muzułmańskie państwa, Francja i Niemcy, przekształcą ją w Kalifat Europejski :)
0
Mają chłopaki "szczęście" do tych samobójów na Anoeta ;)
0
Niby Neymar powinien znać się na piłce i wiedzieć kto prezentuje odpowiedni poziom, ale jak przypomnę sobie ile razy Pele obwoływał swoich "następców" to zaczynam wątpić :)
0
I oby było, bo w sumie to Real oblegał Wolfsburg, tyle że bez amunicji :)
40
Szczerze mówiąc to nadal nie wierzę, że Wilki wyeliminują Real. Choć teraz to już trochę bardziej prawdopodobne.
0
Teraz Prześcieradła (słusznie) krzyżują Suareza, ale kiedy skrzydłowy z kontuzją dwukrotnie wyładował agresję na przeciwnikach bez piłki była cisza. Trochę śmieszne.
0
Na Camp Nou kolego, na Camp Nou :)
0
Pierwszą połowę oglądałem po rosyjsku, arbiter i tak wydawał się beznadziejny ;)
2
Bardzo spodobało mi się "rzeczy z boiska zostają na boisku", i tak powinno być a nie płacze przez pół roku czy faul był czy nie było :)
2
No bo grał tragicznie, jaki to ma związek z tym meczem? :)
0
Żeby potwierdzić, że ten cały "efekt Zidane'a" to nie tylko wymysł promadryckich gazet :)
12
A nie przypadkiem Superpuchar Europy? :)
2
Haha, racja! Zapomniałeś jeszcze o "naziolu" :)
0
Vinnie Paz - "End of Days", polecam.
18
Pokojowa Nagroda Nobla dla Obamy to była kpina... USA - globalny terrorysta.
0
Dokładnie, niestety przez takie poronione pomysły stacza się ten piękny sport... Dziś już nie ma żadnych szans na Ligę Mistrzów taka np. Steaua Bukareszt czy Crvena zvezda, a po tej reformie najlepsze rozgrywki klubowe staną się jeszcze bardziej przewidywalne i powtarzalne, a przez to nudne.
29
Czyli faworyzowanie większych klubów kosztem tych mniejszych? Świetny pomysł...
0
Niestety kolego, siedzę i płaczę ze śmiechu i żalu :)
1
No cóż kolego, jeśli nie widzisz różnicy między morderstwem popełnionym przez patusa/psychola a wysadzeniem się w powietrze razem z kilkudziesięcioma innymi osobami z powodu zatrzymania w tym kraju islamskiego terrorysty to nie mamy o czym rozmawiać. Cywilizacja europejska i islamską po prostu do siebie nie pasują, prawo szariatu wyklucza państwo prawa.
4
Zamachy w Brukseli - tak się kończy multi-kulti.
0
Iniesta - w sumie prawda. Ale tak swoją drogą Xavi miał coś wyjątkowego, Gerrard czy Lampard ok, ale chodziło mi o bardziej współczesne czasy :)
0
Nie wiem po czym Cię tak pokopało kolego, ale Rakitic to jeden z pewniaków...
PS. Rakitic>Roberto
0
A powiedz mi który pomocnik nie jest gorszy piłkarsko od Xaviego? :)
0
Leicester się pewnie (niestety) skończy po tym sezonie i wróci jakoś do środka tabeli. Obym się mylił.
3
W jakiej przyszłości? Ma 25 lat i nadal jest przeciętny...
8
Dzieci przestały sprzedawać Rakiticia to teraz wyżywają się na Mathieu :)
0
Mecze* La Ligi miało być ;)
3
Haha, tylko na to czekałem! Jeden słabszy mecz Mathieu i już "za słaby na Barcę", uwielbiam to :)
2
Skoro Undiano może sędziować męczą La Ligi to chyba już każdy może :)