0

No to rzeczywiście tragicznie. Kiedy zwalniamy Lucho?

4

Unia nie pęknie, dwa bratnie muzułmańskie państwa, Francja i Niemcy, przekształcą ją w Kalifat Europejski :)

0

Mają chłopaki "szczęście" do tych samobójów na Anoeta ;)

0

Niby Neymar powinien znać się na piłce i wiedzieć kto prezentuje odpowiedni poziom, ale jak przypomnę sobie ile razy Pele obwoływał swoich "następców" to zaczynam wątpić :)

0

I oby było, bo w sumie to Real oblegał Wolfsburg, tyle że bez amunicji :)

40

Szczerze mówiąc to nadal nie wierzę, że Wilki wyeliminują Real. Choć teraz to już trochę bardziej prawdopodobne.

0

Teraz Prześcieradła (słusznie) krzyżują Suareza, ale kiedy skrzydłowy z kontuzją dwukrotnie wyładował agresję na przeciwnikach bez piłki była cisza. Trochę śmieszne.

0

Na Camp Nou kolego, na Camp Nou :)

0

Pierwszą połowę oglądałem po rosyjsku, arbiter i tak wydawał się beznadziejny ;)

2

Bardzo spodobało mi się "rzeczy z boiska zostają na boisku", i tak powinno być a nie płacze przez pół roku czy faul był czy nie było :)

2

No bo grał tragicznie, jaki to ma związek z tym meczem? :)

0

Żeby potwierdzić, że ten cały "efekt Zidane'a" to nie tylko wymysł promadryckich gazet :)

12

A nie przypadkiem Superpuchar Europy? :)

2

Haha, racja! Zapomniałeś jeszcze o "naziolu" :)

0

Vinnie Paz - "End of Days", polecam.

18

Pokojowa Nagroda Nobla dla Obamy to była kpina... USA - globalny terrorysta.

0

Dokładnie, niestety przez takie poronione pomysły stacza się ten piękny sport... Dziś już nie ma żadnych szans na Ligę Mistrzów taka np. Steaua Bukareszt czy Crvena zvezda, a po tej reformie najlepsze rozgrywki klubowe staną się jeszcze bardziej przewidywalne i powtarzalne, a przez to nudne.

29

Czyli faworyzowanie większych klubów kosztem tych mniejszych? Świetny pomysł...

0

Niestety kolego, siedzę i płaczę ze śmiechu i żalu :)

1

No cóż kolego, jeśli nie widzisz różnicy między morderstwem popełnionym przez patusa/psychola a wysadzeniem się w powietrze razem z kilkudziesięcioma innymi osobami z powodu zatrzymania w tym kraju islamskiego terrorysty to nie mamy o czym rozmawiać. Cywilizacja europejska i islamską po prostu do siebie nie pasują, prawo szariatu wyklucza państwo prawa.

4

Zamachy w Brukseli - tak się kończy multi-kulti.

0

Iniesta - w sumie prawda. Ale tak swoją drogą Xavi miał coś wyjątkowego, Gerrard czy Lampard ok, ale chodziło mi o bardziej współczesne czasy :)

0

Nie wiem po czym Cię tak pokopało kolego, ale Rakitic to jeden z pewniaków...

PS. Rakitic>Roberto

0

A powiedz mi który pomocnik nie jest gorszy piłkarsko od Xaviego? :)

0

Leicester się pewnie (niestety) skończy po tym sezonie i wróci jakoś do środka tabeli. Obym się mylił.

3

W jakiej przyszłości? Ma 25 lat i nadal jest przeciętny...

8

Dzieci przestały sprzedawać Rakiticia to teraz wyżywają się na Mathieu :)

0

Mecze* La Ligi miało być ;)

3

Haha, tylko na to czekałem! Jeden słabszy mecz Mathieu i już "za słaby na Barcę", uwielbiam to :)

2

Skoro Undiano może sędziować męczą La Ligi to chyba już każdy może :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?