0

Racja, mój błąd, jest trzecia, ale nie od paru lat a od początku tego sezonu, więc spadek n 4. pozycję raczej im nie groził :)

5

2 to maksymalny współczynnik dla 5 najsilniejszych lig (decyduje o tym bodajże ranking lig UEFA, tam Anglia jest druga - sporo za Hiszpanią i minimalnie przed Niemcami).

0

Co ciekawe liga francuska ma taki współczynnik jak... nasza polska ekstraklasa ;)

0

W rankingu Złotego Buta nie liczy się ilość bramek, tylko punktów. Każda liga ma swój współczynnik (najlepsze 2, słabsze 1.5, najsłabsze 1). Ilość zdobytych bramek mnoży się przez współczynnik i tak uzyskujesz ilość punktów w rankingu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem :)

11

Liga francuska ma współczynnik 1.5 :)

0

"The Sun " - I wszystko jasne :)

4

Neymar nie jest katolikiem, tylko zielonoświątkowcem :)

0

Sukcesywnie i do przodu, staramy się ;)

0

Według mnie jednak zdecydowanie Veratti :)

1

Hmm... To może ja: emocje będą trwać do końca sezonu? ;)

0

Początek bardzo dobry, teraz troszkę gorzej.

0

"Nikt na świecie nie mógł świętować zdobycia trypletu"? Chyba jednak mógł, albo to ja czegoś nie rozumiem :)

0

Ciekawe kogo im wybiorą do finału :)

1

A czemu miałby to zrobić?

0

Już prędzej widziałbym Puyola jako prezydenta :p

0

Wolfsburg też jest mistrzem Niemiec, ale nie obecnym, Real - mistrzowska ścieżka.

4

No proszę, Real vs City :)

0

Już wolałbym LM dla Bayernu niż tej śmiesznej zabawki szejków.

1

Przesadzasz, w 2. połowie on jeden grał jakby mu zależało, pierwszą lepiej puścić w niepamięć.

1

No cóż, wygrali lepsi. A zwalanie wszystkiego na niepodyktowany rzut karny w końcówce jest po prostu niepoważne, zresztą karny wcale nie równa się gol, zwłaszcza w tym sezonie. A dla Atletico powodzenia!

0

Niestety kolego, miałeś rację.

0

A nie "ewidentnie"? :)

0

Haha, do usług! ;)

1

Gdyby wpadło w drugą stronę, a bramkarz stał bliżej środka pewnie byś powiedział, że bramkarz stał za blisko środka, no bo po co jak tam mur zasłania? ;)

2

Szkoda że Wolfsburg nie był w stanie stawić żadnego oporu, po prostu nie ta klasa i to było widać :)

0

Co z tego, że daje awans. Jestem pewien, że Bayern wygra ten mecz. Może i nie zachwyca, ale chyba nie próbujesz wmówić że Benfica gra zachwycająco? :)

0

Benfica-Bayern to raczej na odwrót, Benfica raczej nie ma większych szans :)

0

Co się tak uczepiłeś tego wtorku, przecież z Atletico gramy w środę :). Więc po środowym meczu pogadamy i przekonamy się, kto miał rację. Bo ja Atleti w roli faworyta nie widzę :)

0

Jak już jeden kolega powiedział, jutro nie gramy z Atletico. A poza tym to o wynik jestem spokojny, bardziej mnie ciekawi co powiesz Ty jeśli jednak nie przerżną :). Bo napisałeś to z taką pewnością jakbyś widział przyszłość :)

1

Nie mówię, że to dobry bilans. Mówię, że nie ma co dramatyzować. W zeszłym roku mieliśmy jeszcze mniejszą przewagę. To drużyna aspirująca do mistrzostwa nie ma prawa przegrać meczu albo (nie daj Boże!) dwóch? Nie może wpaść w chwilowy dołek? Można się było spodziewać, że moment chwilowego załamania przyjdzie, ale robienie z tego wielkiego kryzysu jest po prostu śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?