Jaszczomp
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja, mój błąd, jest trzecia, ale nie od paru lat a od początku tego sezonu, więc spadek n 4. pozycję raczej im nie groził :)
5
2 to maksymalny współczynnik dla 5 najsilniejszych lig (decyduje o tym bodajże ranking lig UEFA, tam Anglia jest druga - sporo za Hiszpanią i minimalnie przed Niemcami).
0
Co ciekawe liga francuska ma taki współczynnik jak... nasza polska ekstraklasa ;)
0
W rankingu Złotego Buta nie liczy się ilość bramek, tylko punktów. Każda liga ma swój współczynnik (najlepsze 2, słabsze 1.5, najsłabsze 1). Ilość zdobytych bramek mnoży się przez współczynnik i tak uzyskujesz ilość punktów w rankingu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem :)
11
Liga francuska ma współczynnik 1.5 :)
0
"The Sun " - I wszystko jasne :)
4
Neymar nie jest katolikiem, tylko zielonoświątkowcem :)
0
Sukcesywnie i do przodu, staramy się ;)
0
Według mnie jednak zdecydowanie Veratti :)
1
Hmm... To może ja: emocje będą trwać do końca sezonu? ;)
0
Początek bardzo dobry, teraz troszkę gorzej.
0
"Nikt na świecie nie mógł świętować zdobycia trypletu"? Chyba jednak mógł, albo to ja czegoś nie rozumiem :)
0
Ciekawe kogo im wybiorą do finału :)
1
A czemu miałby to zrobić?
0
Już prędzej widziałbym Puyola jako prezydenta :p
0
Wolfsburg też jest mistrzem Niemiec, ale nie obecnym, Real - mistrzowska ścieżka.
4
No proszę, Real vs City :)
0
Już wolałbym LM dla Bayernu niż tej śmiesznej zabawki szejków.
1
Przesadzasz, w 2. połowie on jeden grał jakby mu zależało, pierwszą lepiej puścić w niepamięć.
1
No cóż, wygrali lepsi. A zwalanie wszystkiego na niepodyktowany rzut karny w końcówce jest po prostu niepoważne, zresztą karny wcale nie równa się gol, zwłaszcza w tym sezonie. A dla Atletico powodzenia!
0
Niestety kolego, miałeś rację.
0
A nie "ewidentnie"? :)
0
Haha, do usług! ;)
1
Gdyby wpadło w drugą stronę, a bramkarz stał bliżej środka pewnie byś powiedział, że bramkarz stał za blisko środka, no bo po co jak tam mur zasłania? ;)
2
Szkoda że Wolfsburg nie był w stanie stawić żadnego oporu, po prostu nie ta klasa i to było widać :)
0
Co z tego, że daje awans. Jestem pewien, że Bayern wygra ten mecz. Może i nie zachwyca, ale chyba nie próbujesz wmówić że Benfica gra zachwycająco? :)
0
Benfica-Bayern to raczej na odwrót, Benfica raczej nie ma większych szans :)
0
Co się tak uczepiłeś tego wtorku, przecież z Atletico gramy w środę :). Więc po środowym meczu pogadamy i przekonamy się, kto miał rację. Bo ja Atleti w roli faworyta nie widzę :)
0
Jak już jeden kolega powiedział, jutro nie gramy z Atletico. A poza tym to o wynik jestem spokojny, bardziej mnie ciekawi co powiesz Ty jeśli jednak nie przerżną :). Bo napisałeś to z taką pewnością jakbyś widział przyszłość :)
1
Nie mówię, że to dobry bilans. Mówię, że nie ma co dramatyzować. W zeszłym roku mieliśmy jeszcze mniejszą przewagę. To drużyna aspirująca do mistrzostwa nie ma prawa przegrać meczu albo (nie daj Boże!) dwóch? Nie może wpaść w chwilowy dołek? Można się było spodziewać, że moment chwilowego załamania przyjdzie, ale robienie z tego wielkiego kryzysu jest po prostu śmieszne.