Jaszczomp
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten Typ Mess :D
0
Ja tam się cieszę, bo wolałbym żeby Barca pokonała Real w finale niż w w ćwierćfinale. Niestety w 1/2 nie będzie już ogórków i Real odpadnie na kogokolwiek by nie trafił :(
0
Nareszcie, oby wrócił do formy! :)
0
Hah, jak szaleć to szaleć!
1
Przecież jest wyższy od Puyola, Vermaelena i Mascherano kolego ;)
1
Widzę że dziś naprawdę poranny przegląd, dzięki! ;)
0
Fallout 4 to nie Fallout :(
0
Hah, dokładnie, niestety FIFA woli graczy ofensywnych niż takich cichych dyrygentów :) a poza tym do dziś się zastanawiam skąd w 11 za 2015 rok wziął się Modrić.
0
Bo rozumiesz jego znaczenie i rolę na boisku, a dzieci płakały że nie kreuje jak Iniesta :)
3
Haha, przez chwilę pomyślałem że będą analizować każdą bramkę osobno.
1
Niestety tacy "znawcy" znajdą się zawsze, no cóż, ich sprawa, to oni tracą świetne widowiska z udziałem hiszpańskich klubów :)
PS. Ciekawe czy jak Leicester wygra ligę to okrzykną ich najlepszym klubem w Europie, w końcu wygrali "najlepszą ligę" :)
1
Daj ludziom dalej żyć w fantazji o "najlepszej lidze świata"... ;)
12
A połowa użytkowników już go sprzedawała, bo był "za słaby", heh.
20
Na tym zdjęciu Pique wygląda jak jakiś bezdomny :)
0
Zapomniałeś o Ryszardzie Petru :(
1
Nie bój się, Real zapewne dostanie kogoś z pary Wolfsburg/Gent albo Zenit/Benfica :)
2
Dużo bardziej wolałbym jednak Lucasa w Barcelonie :)
1
Mam nadzieję, w końcu na pieniądzach stoi ten sport. Miło stoczyć w "internetach" konwersacje bez bluzgów i wyzwisk, rzadkość w dzisiejszych czasach :)
0
Dokładnie o to mi chodziło, a według mnie jest to całkowicie patologiczne zachowanie ("ło panie on z reala to piśont milijonów dajemy"). Blind żaden stoper? Przecież w tym sezonie większość spotkać rozegrał właśnie na tej pozycji i zebrał naprawdę dobre noty. Myślę jednak że do Smallinga brakuje mu nie tylko ogrania :) Co do Lovrena się nie zgodzę, jeden ze stabilniejszych zawodników LFC w tym sezonie wg mnie. Miał słabsze momenty, ale kto nie ma? Zresztą nawet gdyby zagrał tylko kilka dobrych meczy to wciąż więcej niż Bartra :) Skrtel wiadomo, klasa. Czy mógłby rywalizować z Sakho? No nie wiem, "Francuz" jest dość potężny, na tej pozycji to ważne (choć oczywiście są wyjątki), umiejętności może nie aż tak bardzo, ale jednak trochę większe, w każdym razie nie jestem przekonany.
0
I raczej nie ma znaczenia od kiedy Bartra jest piątym stoperem, wcześniej grał więcej bo na środku obrony była bieda - przyszło dwóch 30-latków, z czego jeden pali, a drugi cały czas łapie kontuzje - i nagle jest piąty. To raczej świadczy o jego przeciętności.
0
Nie napisałem że nikt by go nie chciał, tylko że wtedy 12 milionów to byłaby górna półka. Leicester akurat żadną potęga nie jest, raczej będzie jak z Montpellier we Francji. Po mistrzostwie wrócą na swoje miejsce. "MU nie ma stoperów dobrych" - i do tych dobrych nie zalicza się też Bartra, nie jest wcale lepszy niż Smalling czy Blind. W Tottenhamie nie ma startu do Vertonghena ani Alderweireld'a. W Liverpoolu Skrtel, Sakho czy Lovren go zjadają. Więc nie wiem gdzie chciałbyś wepchnąć Bartrę. W Chelsea może i by się załapał, ale to przez wyjątkową słabość ich obrony, nie przez swoje umiejętności.
Co do drugiej części wypowiedzi: właśnie Morata jest przykładem tego "grającego piach". Gdyby to był inny zawodnik, ale grający nie słabo w Realu (jak Morata), ale dobrze w, powiedzmy, Betisie, nikt nie dałby za niego więcej niż połowę tego. Mam nadzieję że rozjaśniłem :)
0
300 minut w pierwszej drużynie to Sandro rozegrał w tym sezonie uwzględniając tylko ligę. A co do "gdyby" to tego właśnie nie rozumiem - zawodnik gorszy, ale grający piach w słynnym klubie, jest 2x droższy od dobrego zawodnika ze słabszego zespołu. A co do "każdego zespołu z PL" to jednak wg mnie trochę za mocno pojechałeś, może jakiś West Ham, czyli solidny ale bez szału :)
0
Poprawka, 25 lat. Co do doświadczenia w Barcelonie to Bartra raczej za dużo go nie złapał, skoro jest piątym stoperem za 32-letnim Mathieu i szklanym, 30-letnim Vermaelenem. Po prostu jest mocno przeciętny, gdyby nie to, że trochę pograł w Barcy to nikt przy zdrowych zmysłach nie zaplaciłby za niego więcej niż te 10-12 milionów. Jak ktoś już kiedyś powiedział: wszyscy chcą widzieć Bartrę lepszym, niż jest w rzeczywistości. Skończy jak Montoya.
0
A niby jak, kto ma być droższy? W tym sezonie mają taką samą ilość meczy ligowych i bardzo podobną ilość minut. Chociaż Bartra jest do tego 5 lat starszy. Więc w sumie jak już ktoś ma kosztować więcej to Sandro.
1
U nas jak ktoś zagra słabszy mecz to eksperci ze strony już go sprzedają ;)
1
Wykopanie Bakero z Lecha do dziś uważam za jedną z najgorszych decyzji tego klubu w ostatnich latach.
0
Pomyłka z mojej strony ;)
0
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,liga-mistrzow-zmiana-regul-podzialu-druzyn-na-koszyki,artykul,561796,1,832.html
0
A tego coś nie zmieniali ostatnio?
3
Prawda, 103 mecze pod rząd bez porażki. Ale tylko w meczach ligowych :)