6

Ten Typ Mess :D

0

Ja tam się cieszę, bo wolałbym żeby Barca pokonała Real w finale niż w w ćwierćfinale. Niestety w 1/2 nie będzie już ogórków i Real odpadnie na kogokolwiek by nie trafił :(

0

Nareszcie, oby wrócił do formy! :)

0

Hah, jak szaleć to szaleć!

1

Przecież jest wyższy od Puyola, Vermaelena i Mascherano kolego ;)

1

Widzę że dziś naprawdę poranny przegląd, dzięki! ;)

0

Fallout 4 to nie Fallout :(

0

Hah, dokładnie, niestety FIFA woli graczy ofensywnych niż takich cichych dyrygentów :) a poza tym do dziś się zastanawiam skąd w 11 za 2015 rok wziął się Modrić.

0

Bo rozumiesz jego znaczenie i rolę na boisku, a dzieci płakały że nie kreuje jak Iniesta :)

3

Haha, przez chwilę pomyślałem że będą analizować każdą bramkę osobno.

1

Niestety tacy "znawcy" znajdą się zawsze, no cóż, ich sprawa, to oni tracą świetne widowiska z udziałem hiszpańskich klubów :)

PS. Ciekawe czy jak Leicester wygra ligę to okrzykną ich najlepszym klubem w Europie, w końcu wygrali "najlepszą ligę" :)

1

Daj ludziom dalej żyć w fantazji o "najlepszej lidze świata"... ;)

12

A połowa użytkowników już go sprzedawała, bo był "za słaby", heh.

20

Na tym zdjęciu Pique wygląda jak jakiś bezdomny :)

0

Zapomniałeś o Ryszardzie Petru :(

1

Nie bój się, Real zapewne dostanie kogoś z pary Wolfsburg/Gent albo Zenit/Benfica :)

2

Dużo bardziej wolałbym jednak Lucasa w Barcelonie :)

1

Mam nadzieję, w końcu na pieniądzach stoi ten sport. Miło stoczyć w "internetach" konwersacje bez bluzgów i wyzwisk, rzadkość w dzisiejszych czasach :)

0

Dokładnie o to mi chodziło, a według mnie jest to całkowicie patologiczne zachowanie ("ło panie on z reala to piśont milijonów dajemy"). Blind żaden stoper? Przecież w tym sezonie większość spotkać rozegrał właśnie na tej pozycji i zebrał naprawdę dobre noty. Myślę jednak że do Smallinga brakuje mu nie tylko ogrania :) Co do Lovrena się nie zgodzę, jeden ze stabilniejszych zawodników LFC w tym sezonie wg mnie. Miał słabsze momenty, ale kto nie ma? Zresztą nawet gdyby zagrał tylko kilka dobrych meczy to wciąż więcej niż Bartra :) Skrtel wiadomo, klasa. Czy mógłby rywalizować z Sakho? No nie wiem, "Francuz" jest dość potężny, na tej pozycji to ważne (choć oczywiście są wyjątki), umiejętności może nie aż tak bardzo, ale jednak trochę większe, w każdym razie nie jestem przekonany.

0

I raczej nie ma znaczenia od kiedy Bartra jest piątym stoperem, wcześniej grał więcej bo na środku obrony była bieda - przyszło dwóch 30-latków, z czego jeden pali, a drugi cały czas łapie kontuzje - i nagle jest piąty. To raczej świadczy o jego przeciętności.

0

Nie napisałem że nikt by go nie chciał, tylko że wtedy 12 milionów to byłaby górna półka. Leicester akurat żadną potęga nie jest, raczej będzie jak z Montpellier we Francji. Po mistrzostwie wrócą na swoje miejsce. "MU nie ma stoperów dobrych" - i do tych dobrych nie zalicza się też Bartra, nie jest wcale lepszy niż Smalling czy Blind. W Tottenhamie nie ma startu do Vertonghena ani Alderweireld'a. W Liverpoolu Skrtel, Sakho czy Lovren go zjadają. Więc nie wiem gdzie chciałbyś wepchnąć Bartrę. W Chelsea może i by się załapał, ale to przez wyjątkową słabość ich obrony, nie przez swoje umiejętności.

Co do drugiej części wypowiedzi: właśnie Morata jest przykładem tego "grającego piach". Gdyby to był inny zawodnik, ale grający nie słabo w Realu (jak Morata), ale dobrze w, powiedzmy, Betisie, nikt nie dałby za niego więcej niż połowę tego. Mam nadzieję że rozjaśniłem :)

0

300 minut w pierwszej drużynie to Sandro rozegrał w tym sezonie uwzględniając tylko ligę. A co do "gdyby" to tego właśnie nie rozumiem - zawodnik gorszy, ale grający piach w słynnym klubie, jest 2x droższy od dobrego zawodnika ze słabszego zespołu. A co do "każdego zespołu z PL" to jednak wg mnie trochę za mocno pojechałeś, może jakiś West Ham, czyli solidny ale bez szału :)

0

Poprawka, 25 lat. Co do doświadczenia w Barcelonie to Bartra raczej za dużo go nie złapał, skoro jest piątym stoperem za 32-letnim Mathieu i szklanym, 30-letnim Vermaelenem. Po prostu jest mocno przeciętny, gdyby nie to, że trochę pograł w Barcy to nikt przy zdrowych zmysłach nie zaplaciłby za niego więcej niż te 10-12 milionów. Jak ktoś już kiedyś powiedział: wszyscy chcą widzieć Bartrę lepszym, niż jest w rzeczywistości. Skończy jak Montoya.

0

A niby jak, kto ma być droższy? W tym sezonie mają taką samą ilość meczy ligowych i bardzo podobną ilość minut. Chociaż Bartra jest do tego 5 lat starszy. Więc w sumie jak już ktoś ma kosztować więcej to Sandro.

1

U nas jak ktoś zagra słabszy mecz to eksperci ze strony już go sprzedają ;)

1

Wykopanie Bakero z Lecha do dziś uważam za jedną z najgorszych decyzji tego klubu w ostatnich latach.

0

Pomyłka z mojej strony ;)

0

A tego coś nie zmieniali ostatnio?

3

Prawda, 103 mecze pod rząd bez porażki. Ale tylko w meczach ligowych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?