2

@FcPortoFan1999 To jest jeden z warunków, żeby móc tam grać.

5

@FcPortoFan1999 Kłopot z Pawłem jest taki, że nie potrafi grać w piłkę.

7

@July_6_BcN Bo to jest Tusk. XD

15

Piękny to jest transfer.

11

@blakkudium No jak żarcie, to tego Pana dwa razy pytać nie trzeba.

5

@kanver_ Poniekąd każda z tych 9 w poprzednich klubach strzelała. Openda w Lipsku, Vlaho we Violi i David w Lille. :P

4

@Szklaner A to erosoman jeden.

2

@mekston Zapamiętam ten turniej na długo, bo pierwszy raz oglądam tenisa ziemnego dłużej niż jeden dzień. @FcPortoFan1999 lekko wprowadził. Ciekawe, nie powiem. Fajna odskocznia od dartu i snookera. :P

1

@michaleu @takisobiektos Klasyk, już 2:2. Uj z nimi. XD

3

No i po co żeś to strzelał, Piotruś? Żeby mnie to było ostatni raz.

1

Mister Allegri, czy Ty to widzisz? Piękny widok, prawda?

@michaleu

2

@mekston Nie rzucał, widziałem w social mediach, że sobie wyjechał na odpoczynek. :D Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

1

@FcPortoFan1999 Lepsze Ratajski-Orzeł.

1

@Sysia11 Marcus Thuram to też nie jest typowa 9 tak jak Julian Alvarez. Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, ale nam potrzeba snajpera, rasowej 9. Liczby, które robią w/w Panowie zrobi nam Ferran. My musimy mieć kogoś pokroju Suareza czy Lewego.

2

7

@michal26 Pijany Ferdas to jest majstersztyk aktorski. Ta scena przy oknie mistrzostwo. "Wolniej kur**, wolniej".

1

@michaleu Tamta blondi lepsza. :D

21

Właśnie leci jeden z lepszych odcinków Kiepskich w Polsacie 2 "Okaz zdrowia". Słynny grill Boczka i Ferdka w piwnicy. :D "Nażarł się grubas jakiegoś świństwa na tłuszczu i tak go wzdęło, że go na Bonifratrów nogami do przodu wywieźli".

4

@DawidekFCB No swego czasu topowa drużyna w Niemczech ze świetną szkółką (Neuer, Ozil, Sane, Draxler, Matip, Goretzka).

10

Wzięło z zaskoczenia. Dzeko piłkarzem Schalke. Obecnie drużyna lideruje na zapleczu Bundesligi. Fajnie jakby wrócili do elity. :D




@blakkudium @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @michaleu

4

Fajny ten Karabach. Ograli u siebie Eintracht i Kopenhagę, do tego zremisowali z Chelsea. Na wyjeździe pokonali Benficę. W ostatniej kolejce grają z Liverpoolem, ale nawet przy potencjalnej porażce mają szansę na play offy. Klub wyceniany na mniej niż Jaga czy Raków. Klasa.

5

@Popitek12 Ten Arne Slot, o którym piszą w podręcznikach od historii? To ten? "Zbrodniarz wojenny czy zwykły trener Liverpoolu?".

5

Fajnie się słucha Ich Troje po tylu latach. To jaki status miał ten zespół na przełomie XX i XXI wieku to głowa mała. Każdy znal, każdy śpiewał, każdy się przy tym bawił. A Wiśniewski wyrobił sobie taką markę, że pokazywali jego ślub z Mandaryną w tym lodowym pałacu w telewizji. :D Szczytowe lata nie do ruszenia.

1

@michaleu Najpiękniejszy komentarz, maleńki.

2

@mekston Nie było, a szkoda, bo ładnie za to płacą w Arabii.

1

Mbappe ładny wynik wykręci w LM, już 65 gol. Haaland podobnie.

3

@Gibbon_FCB No, ale już ponad połowa sezonu. XD Dziwnie trochę bo jednak mówimy o dużym klubie, a nie jakiejś Spezii.

8

Luke Littler pokonuje Michaela van Gerwena 8:5 w finale Mastersa w Arabii Saudyjskiej. Jednak jest robotem.



@mekston @gumaz @zadafcb @barcelonaLM @APTAPT @FcPortoFan1999@Popitek12

6

Ciekawe kiedy w City zrozumieją, że oszczędzanie na transferach to nie jest dobra cecha.

1

@cool1899 Remis 0:0 albo 1:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?