Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 To jest jeden z warunków, żeby móc tam grać.
5
@FcPortoFan1999 Kłopot z Pawłem jest taki, że nie potrafi grać w piłkę.
7
@July_6_BcN Bo to jest Tusk. XD
15
Piękny to jest transfer.
11
@blakkudium No jak żarcie, to tego Pana dwa razy pytać nie trzeba.
5
@kanver_ Poniekąd każda z tych 9 w poprzednich klubach strzelała. Openda w Lipsku, Vlaho we Violi i David w Lille. :P
4
@Szklaner A to erosoman jeden.
2
@mekston Zapamiętam ten turniej na długo, bo pierwszy raz oglądam tenisa ziemnego dłużej niż jeden dzień. @FcPortoFan1999 lekko wprowadził. Ciekawe, nie powiem. Fajna odskocznia od dartu i snookera. :P
1
@michaleu @takisobiektos Klasyk, już 2:2. Uj z nimi. XD
3
No i po co żeś to strzelał, Piotruś? Żeby mnie to było ostatni raz.
1
Mister Allegri, czy Ty to widzisz? Piękny widok, prawda?
@michaleu
2
@mekston Nie rzucał, widziałem w social mediach, że sobie wyjechał na odpoczynek. :D Nie wiadomo kiedy wróci do gry.
1
@FcPortoFan1999 Lepsze Ratajski-Orzeł.
1
@Sysia11 Marcus Thuram to też nie jest typowa 9 tak jak Julian Alvarez. Obaj są bardzo dobrymi zawodnikami, ale nam potrzeba snajpera, rasowej 9. Liczby, które robią w/w Panowie zrobi nam Ferran. My musimy mieć kogoś pokroju Suareza czy Lewego.
2
@michaleu Ta też fajna. Włoszka. :D
https://www.instagram.com/agataisabelva/
7
@michal26 Pijany Ferdas to jest majstersztyk aktorski. Ta scena przy oknie mistrzostwo. "Wolniej kur**, wolniej".
1
@michaleu Tamta blondi lepsza. :D
21
Właśnie leci jeden z lepszych odcinków Kiepskich w Polsacie 2 "Okaz zdrowia". Słynny grill Boczka i Ferdka w piwnicy. :D "Nażarł się grubas jakiegoś świństwa na tłuszczu i tak go wzdęło, że go na Bonifratrów nogami do przodu wywieźli".
4
@DawidekFCB No swego czasu topowa drużyna w Niemczech ze świetną szkółką (Neuer, Ozil, Sane, Draxler, Matip, Goretzka).
10
Wzięło z zaskoczenia. Dzeko piłkarzem Schalke. Obecnie drużyna lideruje na zapleczu Bundesligi. Fajnie jakby wrócili do elity. :D
@blakkudium @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @michaleu
4
Fajny ten Karabach. Ograli u siebie Eintracht i Kopenhagę, do tego zremisowali z Chelsea. Na wyjeździe pokonali Benficę. W ostatniej kolejce grają z Liverpoolem, ale nawet przy potencjalnej porażce mają szansę na play offy. Klub wyceniany na mniej niż Jaga czy Raków. Klasa.
5
@Popitek12 Ten Arne Slot, o którym piszą w podręcznikach od historii? To ten? "Zbrodniarz wojenny czy zwykły trener Liverpoolu?".
5
Fajnie się słucha Ich Troje po tylu latach. To jaki status miał ten zespół na przełomie XX i XXI wieku to głowa mała. Każdy znal, każdy śpiewał, każdy się przy tym bawił. A Wiśniewski wyrobił sobie taką markę, że pokazywali jego ślub z Mandaryną w tym lodowym pałacu w telewizji. :D Szczytowe lata nie do ruszenia.
1
@michaleu Najpiękniejszy komentarz, maleńki.
2
@mekston Nie było, a szkoda, bo ładnie za to płacą w Arabii.
1
Mbappe ładny wynik wykręci w LM, już 65 gol. Haaland podobnie.
3
@Gibbon_FCB No, ale już ponad połowa sezonu. XD Dziwnie trochę bo jednak mówimy o dużym klubie, a nie jakiejś Spezii.
8
Luke Littler pokonuje Michaela van Gerwena 8:5 w finale Mastersa w Arabii Saudyjskiej. Jednak jest robotem.
@mekston @gumaz @zadafcb @barcelonaLM @APTAPT @FcPortoFan1999@Popitek12
6
Ciekawe kiedy w City zrozumieją, że oszczędzanie na transferach to nie jest dobra cecha.
1
@cool1899 Remis 0:0 albo 1:1.