Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN Na dwa ekrany będę leciał. Mam wprawę.
2
@takisobiektos Fofana partidazo, czekamy.
1
@escarabajo Alli to był baller swego czasu. W wieku 19 lat robił double double w Anglii. Smutne, że mając 24 lata zagrał ostatni akceptowalny sezon.
1
@MesQueUnClub_87 To się zagadka wyjaśniła. :D Chyba za mało na filmwebie przesiaduje.
Lubię takie filmy co ryją łeb, także wychodzi na to, że Smutek pójdzie na pierwszy ogień. Dziś po meczu Barcy jak w mordę strzelił.
3
@MesQueUnClub_87 Oj, w dzisiejszej liście mam co wybierać. :) Nie widziałem trzech filmów, - Rozłączeni, Smutek i Komornik.
Kafarnaum było mega dobre, najlepszy film z tej listy. Praktykant to wiadomo, mam chyba wszystkie filmy z De Niro obejrzane. I nie rozumiem czemu tak niską ocenę ma Ostatnia wieczerza. Może nie jest to jakiś wybitny film, ale solidny na pewno. Piękna lista, wlatują te trzy tytuły do mojej poczekalni. :P
6
Uwielbiam w tej scenie Hugh Jackmana. Złość, łamiący się głos... Perfekcja.
@MesQueUnClub_87 @Gary @Safrani
2
@michaleu Oby Udinese dowiozło, zawsze to potencjalny rywal o top4 gubi punkty. :P
Teraz tak na poważnie to najważniejsze jest top4. Obiektywnie to będzie trudno o scudetto, bo Inter ma dużo mocniejszy skład. Ale dopóki piłka w grze to walczymy!
2
@michaleu Największy atut tej drużyny to i tak groźny Pan na ławce trenerskiej. :D
0
@mekston Do H2H są wliczane takie mecze jak ostatnio Alcaraza z Sinnerem przed AO?
8
Fajni piłkarze się przewinęli przez Rennes. Mocna XI.
3
@LAMC_10 Nie jestem jakimś jego fanem, tenisa też na poważnie oglądam od niedawna, ale tym turniejem mi zaimponował. Wielki sportowiec.
9
Ładne to. @mekston @FcPortoFan1999
3
@blakkudium
Choćbyś zwiedził wszystkie świata strony, nie ma lepszego miejsca na futbol od Barcelony!
4
@Sysia11 Fajna jest Rybcia. Idealnie do niej pasuje określenie "urocza". I z wyglądu i z zachowania.
@Hasszz No moim zdaniem to jest właśnie jej atut, że nie wygląda jak "typowa" modelka z powiększonymi ustami, naciągniętym czołem i tak dalej. Skromna i to jest w niej fajne. Moim zdaniem bardzo ładna.
3
@Gary W sumie mam podobną opinię do @Safrani. Też widziałem wszystkie filmy i również najlepszy z tej listy dla mnie jest "Piękny umysł".
Myślę, że każda pozycja to mus dla bardziej obeznanych. Ja teraz nadrabiam mniej popularne polskie produkcje i te, których nie widziałem z listy @MesQueUnClub_87.
1
@FCB24 Panie, 91 rocznik. Świat się zatrzymał, on ma dopiero 25 lat i zrobi fajną karierę w Napoli.
9
Insigne po 14 latach wraca do Pescary.
Sezon 11/12 na zawsze w pamięci. Pescara wygrała Serie B i strzeliła 90 goli. 28 bramek było autorstwem Ciro Immobile i 18 goli Lorenzo Insigne. Z większych nazwisk w drużynie występował jeszcze Marco Verratti.
Teraz zadanie trudniejsze, bo zespół zajmuje ostatnie miejsce w Serie B.
@escarabajo @michaleu @FcPortoFan1999 @Stinger_ @takisobiektos @Eklerek
1
@Fog_W_1899
Dr. Dre - Still Dre
House of Pain - Jump Around
Cypress Hill - Insane In The Brain
Beastie Boys - Intergalactic
Jeszcze dodałbym 50 Cent - In Da Club. Nie jestem jakoś obeznany w tym gatunku muzycznym, więc nie mam za dużego pola wyboru. :P
0
@Criss18Barca Jak Stanowski coś napisał albo powiedział to polecam odczytywać to na opak.
0
@Arkon Legia w strefie spadkowej, a doktor Karol Nawrocki prezydentem Polski. Czy może być piękniej, Panie Arkon?
1
@Stinger_ Jeżeli to jakaś zagadka to stawiam, że brakuje "stara k...", a jeżeli chodzi o to co z nimi dalej, to oby więcej takich wyników jak wczoraj.
4
@MesQueUnClub_87 Melduję się. Wszystko z listy obejrzane. Edi to pieprzony majstersztyk. Braciak rewelacyjna rola jąkającego się złomiarza. W sumie Gołębiewski też wypadł świetnie.
Piękna jest ta seria, niech się nigdy nie kończy. :P
1
@Fog_W_1899 Zgadzam się, ale potem przechodzimy do porównania defensywy z innymi zespołami i wypadamy blado. Tutaj jest pies pogrzebany.
6
Można to oglądać w nieskończoność. Jeszcze ta genialna asysta Olmo... I jeszcze genialniejszy gol Yamala.
1
@FcPortoFan1999 Obaj pokazali kawał pięknego darta. Razem 25x180 sieknęli, wysokie średnie, cały dystans. Piękny finał.
0
@malypuzon No nie tak łatwo, bo mocno wyrównany finał, ale też uważam że za kilkanaście lat będzie tym najlepszym.
5
Luke Littler pokonuje w finale World Masters Luke'a Humphriesa 6:5. Co ciekawe, młodemu Anglikowi zostało tylko Mistrzostwo Europy do wygrania, żeby skompletować wszystkie najważniejsze turnieje. Gdyby to zrobił w tym roku to przed 20 urodzinami przeszedłby darta. :D
@APTAPT @mekston @gumaz @FcPortoFan1999 @zadafcb
1
Humphries ale przejazd po van Veenie. 5:0 na prawie 108 średniej.
Czyli finał bez zaskoczeń. Obrońca trofeum i numer 2 rankingu Luke Humphries kontra mistrz Świata i lider rankingu Luke Littler.
1
@blakkudium Runjaić zrobi z niego potwora.
3
The Nuke wytrzymał presję i melduje się w finale World Masters. 5:4 z Price'm. Czekamy na rywala dla Littlera.