Gaucho_D
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kiełpino
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toure kończy karierę w Barcelonie a nie w jakiś innych klubach
0
Bez Bojana na 2 sezony zdecydowanie NIE
Ibra do Barcy :" )
0
Jak najbardziej na Tak !
Riise jest super doświadczony, ma kopyto jest szybki, dobrze gra w obronie.
Dajmy za niego to 5 mil i będzie solidny obrońca : )
Sylvinho miał 36 lat i dawał świetnie rade a Riise ma 28 lat jest jeszcze bardzo młody z pewnością da rade : )
Czekam na Ciebie Rise
0
zgodzę się z autorem tylko, że zabrakło YaYa Toure, któremu było naprawdę ciężko na nowej pozycji a wykonał swoją pracę perfekcyjnie ;)
tak samo jak Henry walczy biega ściąga obrońców na siebie cóż tu dużo mówić Barcelona jest wielka !!!
0
Kocham Wassss jesteście wielcy !!!!
0
a gdzie Andres ?
on jest teraz jednym z najlepszych pomocników świata, nie wiem co tam robi Fabregas
0
jeśli Henry jest wart 10 melonów to życzę powodzenia jeśli uda im się go kupić :P
0
Heh Wenger może sobie chcieć:P:P
0
Niech usiądzie na ławce a wpuści go na ostatnie 35 min trzeba dać mu odpocząć a co do Hleba jestem bardzo zadowolony, gdyż jestem jego fanem:]
0
Czy ten "Romario" wam czymś zaimponował bo mi wcale nie widziałem ani jednej bramki co by się mi podobała może jedna ta 1 z wolnego reszta to były zwykłe gole. Jeśli to Romario to ja jestem Ronaldinho.
Takie pogłoski mnie dobijają. Jedynie to, że Messi jest nowym Maradoną mógłbym się zgodzić.
0
Takiego pięknego spotkania jeszcze w tym sezonie nie widziałem takiej gry od Barcy chyba Pep oczekuje
0
kochana barcelonko nic się nie stało :]
0
1. Puyol niepodważalne
2. Xavi
3. Henry VV
Henry pokazał już swoją klasę i doświadczenie potrafi motywować młodszych kolegów jednak VV czuje się z opaska kapitana pewniej na bramce
0
Sto Lat Henry i oczywiście powrotu to super formy i dużo trofeum