0

Toure kończy karierę w Barcelonie a nie w jakiś innych klubach

0

Bez Bojana na 2 sezony zdecydowanie NIE

Ibra do Barcy :" )

0

Jak najbardziej na Tak !

Riise jest super doświadczony, ma kopyto jest szybki, dobrze gra w obronie.

Dajmy za niego to 5 mil i będzie solidny obrońca : )

Sylvinho miał 36 lat i dawał świetnie rade a Riise ma 28 lat jest jeszcze bardzo młody z pewnością da rade : )

Czekam na Ciebie Rise

0

zgodzę się z autorem tylko, że zabrakło YaYa Toure, któremu było naprawdę ciężko na nowej pozycji a wykonał swoją pracę perfekcyjnie ;)

tak samo jak Henry walczy biega ściąga obrońców na siebie cóż tu dużo mówić Barcelona jest wielka !!!

0

Kocham Wassss jesteście wielcy !!!!

0

a gdzie Andres ?

on jest teraz jednym z najlepszych pomocników świata, nie wiem co tam robi Fabregas

0

jeśli Henry jest wart 10 melonów to życzę powodzenia jeśli uda im się go kupić :P

0

Heh Wenger może sobie chcieć:P:P

0

Niech usiądzie na ławce a wpuści go na ostatnie 35 min trzeba dać mu odpocząć a co do Hleba jestem bardzo zadowolony, gdyż jestem jego fanem:]

0

Czy ten "Romario" wam czymś zaimponował bo mi wcale nie widziałem ani jednej bramki co by się mi podobała może jedna ta 1 z wolnego reszta to były zwykłe gole. Jeśli to Romario to ja jestem Ronaldinho.

Takie pogłoski mnie dobijają. Jedynie to, że Messi jest nowym Maradoną mógłbym się zgodzić.

0

Takiego pięknego spotkania jeszcze w tym sezonie nie widziałem takiej gry od Barcy chyba Pep oczekuje

0

kochana barcelonko nic się nie stało :]

0

1. Puyol niepodważalne

2. Xavi

3. Henry VV

Henry pokazał już swoją klasę i doświadczenie potrafi motywować młodszych kolegów jednak VV czuje się z opaska kapitana pewniej na bramce

0

Sto Lat Henry i oczywiście powrotu to super formy i dużo trofeum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?