0

Co do Masche fajnie by było gdyby trafił lecz co ma powiedzieć John Obi Mikel z Chelsea ;p gra tam od 2006 roku i jest także bez bramki

0

Odezwali się znawcy :)
Jeśli ktokolwiek z was grał w piłkę i przeszedł do jakiejś innej drużyny (tak, nawet polskiej) to dobrze wie iż potrzeba troszkę czasu, aby zapoznać się z drużyną oraz wszystkimi zawodnikami.. W przypadku Alexa pojawia się wielka BARCA, w której KAŻDY od razu chce, aby był czołowym zawodnikiem, który nie popełnia błędów :) Presja, którą tak na nim się wywiera nie przynosi to nic dobrego. Prawdą jest to że błędów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Pozwólmy Alexowi wdrążyć się do zespołu w tempie, które sobie sam narzuci :)

Powodzenia i gratulację bramki :)

0

Spójrzmy prawdzie w oczy !!! Transfer Sancheza wydawał się świetny i rzeczywiście ma wspaniałe umiejętności. Jednak teraz z Sancheza zrobiła się szklanka... Co wejście to kontuzja i wypada z gry. Robi się to powoli irytujące.
Możecie mówić co chcecie lecz nie po to został ściągany do wielkiej Barcelony, aby połowę czasu spędzić w szpitalu.

0

Nie wiem po co te komentarze.. zamiast pisać te ironiczne teksty to doceńcie wielkość MASCHE !!!!

Mega pozytywna osoba, bez niego Barcelonie byłoby bardzo ciężko!

0

Po co hejtujecie tego młodziana ?!
Zawsze kiedy dostał szansę gry od Pepa nie zawodził...
Moim zdaniem jest dużo lepszy od Cuenci, gdyż wnosi bardzo wiele na skrzydle. Potrafi pociągnąć akcje a co najważniejsze zrobić różnicę na tej lewej stronie. Cuenca nie posiada na razie umiejętności na 1 zespół więc to on powinien być wypożyczony. Tyle w temacie

Visca el Barca !

0

Język dociska mi się do podniebienia i łzy zaczynają zbierać się w oku ...

Powtórzę się lecz . . . DZIĘKUJĘ !!!

0

Język dociska mi się do podniebienia i przy zaczynają zbierać się w oku ...

Powtórzę się lecz . . . DZIĘKUJĘ !!!

0

Płakałem i się tego nie wstydzę ! Odszedł wielki człowiek ! Mam nadzieję że jeszcze do nas powróci !!!

DZIĘKUJE !!!

0

Ostatnią rzeczą, którą chciałem to właśnie odejście Pepa. On był jak ojciec dla naszych zawodników ale musimy uszanować jego decyzję pomimo iż się z nią nie zgadzamy. Byłeś mentorem i twórcą najlepszej w historii Barcelony !!!

Dziękujemy Ci Pep za szczerość i prawdę, którą w nas przelałeś.
Twoje miejsce zawsze będzie na Camp Nou a także w naszych sercach.

0

rozkrut \
Masche zagrał słabo ??
Ty chyba nie znasz się na piłce ;))

0

w końcu Masche !

0

Dziękujemy za mecz ;DD

0

:)))))

0

Widzę sami znawcy Neymara się wypowiadają.
On ma dopiero 19 lat, gdy doszlifuje się jego talent w dobrym europejskim klubie będzie miał umiejętności aby stać się najlepszym zawodnikiem na świecie.

0

Piątek jest nasz !

0

Witamy ;]

Bardzo dobry transfer !

0

WELCOME !

0

WELCOME !

0

dziękujemy

0

Barça Barça Barça

0

Bojan jeszcze niech popracuje nad wykorzystywaniem 100%-owych sytuacji, bo końcówka była niesamowicie ciekawa.

Messi zresztą też 2 setki zmarnował ale cóż nie wypominajmy naszym chłopakom bo w końcu wygrali ; )

0

hahah ty to jesteś zabawny ;)

0

Puyol jest mistrzem :)

Cieszmy się, że go mamy .

0

Messi: Barça to całe może życie

mała literówka ; ) może = moje

0

chwilowy kryzys i tyle,

dajmy mu spokój bo to właśnie go dobija najbardziej ! Niechęć do jego osoby ze strony kibiców.

Nie rozumiem tylko Pepa, w spotkaniu z Interem to Zlatan powinien zostać do końca i brać na swoje braki grę w 16 mediolańczyków.

Przypomnijcie sobie jak parę razy świetnie zachował się w polu karnym robiąc miejsce Leo i Pedro .

0

Jak ja nie lubię takich antykibiców jak większość przedmówców !

zamiana za ibre

sprzedać ibre

co z ibra

takie teksty są żałosne, zapomnieliście jak ibra przyszedł i w każdym meczu strzelał brameczkę ? wtedy IBRA KRÓL ! a teraz ?

chłopakowi troszkę formy brak i taktyki ze strony Pepa ( Zlatan powinien zostać najważniejszą osobą na ataku, a nie Messi, który i tak potrafi zrobić coś z niczego ), w Interze gra była ustawiana pod niego i widać różnicę. Czekamy na ruch Pepa.

Dajmy mu czas i kupmy kogoś na lewą flankę oraz sprzedajmy Keite i zakupmy Mascherano bądź Fabregasa.

0

KOCHAM WAS ZA TO !!!!

0

Dobre żarty.

Nie udało się wam ewidentnie to ocenianie.

Maxwell 7 - świetne spotkanie, dużo piłek przechodziło przez jego nogi.

Sergio 8 - takiego walecznego i skutecznego jeszcze nie widziałem.

Keita 3 (nic nie grał) wyglądało to jakby Barca grała w 10

Alves 8 - jego dośrodkowania były bardzo dobre oraz ważne powroty za akcją.

0

hehe Ture jak wyglądał:D

0

ludzie dajcie jakiś kanał sop cast albo jakis link nie dawajcie justina bo sa jakies ograniczenia i nie mozna ogladac calego tylko chwilke i potem trzeba jakies konto premium miec : /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?