Gaucho_D
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kiełpino
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Masche fajnie by było gdyby trafił lecz co ma powiedzieć John Obi Mikel z Chelsea ;p gra tam od 2006 roku i jest także bez bramki
0
Odezwali się znawcy :)
Jeśli ktokolwiek z was grał w piłkę i przeszedł do jakiejś innej drużyny (tak, nawet polskiej) to dobrze wie iż potrzeba troszkę czasu, aby zapoznać się z drużyną oraz wszystkimi zawodnikami.. W przypadku Alexa pojawia się wielka BARCA, w której KAŻDY od razu chce, aby był czołowym zawodnikiem, który nie popełnia błędów :) Presja, którą tak na nim się wywiera nie przynosi to nic dobrego. Prawdą jest to że błędów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Pozwólmy Alexowi wdrążyć się do zespołu w tempie, które sobie sam narzuci :)
Powodzenia i gratulację bramki :)
0
Spójrzmy prawdzie w oczy !!! Transfer Sancheza wydawał się świetny i rzeczywiście ma wspaniałe umiejętności. Jednak teraz z Sancheza zrobiła się szklanka... Co wejście to kontuzja i wypada z gry. Robi się to powoli irytujące.
Możecie mówić co chcecie lecz nie po to został ściągany do wielkiej Barcelony, aby połowę czasu spędzić w szpitalu.
0
Nie wiem po co te komentarze.. zamiast pisać te ironiczne teksty to doceńcie wielkość MASCHE !!!!
Mega pozytywna osoba, bez niego Barcelonie byłoby bardzo ciężko!
0
Po co hejtujecie tego młodziana ?!
Zawsze kiedy dostał szansę gry od Pepa nie zawodził...
Moim zdaniem jest dużo lepszy od Cuenci, gdyż wnosi bardzo wiele na skrzydle. Potrafi pociągnąć akcje a co najważniejsze zrobić różnicę na tej lewej stronie. Cuenca nie posiada na razie umiejętności na 1 zespół więc to on powinien być wypożyczony. Tyle w temacie
Visca el Barca !
0
Język dociska mi się do podniebienia i łzy zaczynają zbierać się w oku ...
Powtórzę się lecz . . . DZIĘKUJĘ !!!
0
Język dociska mi się do podniebienia i przy zaczynają zbierać się w oku ...
Powtórzę się lecz . . . DZIĘKUJĘ !!!
0
Płakałem i się tego nie wstydzę ! Odszedł wielki człowiek ! Mam nadzieję że jeszcze do nas powróci !!!
DZIĘKUJE !!!
0
Ostatnią rzeczą, którą chciałem to właśnie odejście Pepa. On był jak ojciec dla naszych zawodników ale musimy uszanować jego decyzję pomimo iż się z nią nie zgadzamy. Byłeś mentorem i twórcą najlepszej w historii Barcelony !!!
Dziękujemy Ci Pep za szczerość i prawdę, którą w nas przelałeś.
Twoje miejsce zawsze będzie na Camp Nou a także w naszych sercach.
0
rozkrut \
Masche zagrał słabo ??
Ty chyba nie znasz się na piłce ;))
0
w końcu Masche !
0
Dziękujemy za mecz ;DD
0
:)))))
0
Widzę sami znawcy Neymara się wypowiadają.
On ma dopiero 19 lat, gdy doszlifuje się jego talent w dobrym europejskim klubie będzie miał umiejętności aby stać się najlepszym zawodnikiem na świecie.
0
Piątek jest nasz !
0
Witamy ;]
Bardzo dobry transfer !
0
WELCOME !
0
WELCOME !
0
dziękujemy
0
Barça Barça Barça
0
Bojan jeszcze niech popracuje nad wykorzystywaniem 100%-owych sytuacji, bo końcówka była niesamowicie ciekawa.
Messi zresztą też 2 setki zmarnował ale cóż nie wypominajmy naszym chłopakom bo w końcu wygrali ; )
0
hahah ty to jesteś zabawny ;)
0
Puyol jest mistrzem :)
Cieszmy się, że go mamy .
0
Messi: Barça to całe może życie
mała literówka ; ) może = moje
0
chwilowy kryzys i tyle,
dajmy mu spokój bo to właśnie go dobija najbardziej ! Niechęć do jego osoby ze strony kibiców.
Nie rozumiem tylko Pepa, w spotkaniu z Interem to Zlatan powinien zostać do końca i brać na swoje braki grę w 16 mediolańczyków.
Przypomnijcie sobie jak parę razy świetnie zachował się w polu karnym robiąc miejsce Leo i Pedro .
0
Jak ja nie lubię takich antykibiców jak większość przedmówców !
zamiana za ibre
sprzedać ibre
co z ibra
takie teksty są żałosne, zapomnieliście jak ibra przyszedł i w każdym meczu strzelał brameczkę ? wtedy IBRA KRÓL ! a teraz ?
chłopakowi troszkę formy brak i taktyki ze strony Pepa ( Zlatan powinien zostać najważniejszą osobą na ataku, a nie Messi, który i tak potrafi zrobić coś z niczego ), w Interze gra była ustawiana pod niego i widać różnicę. Czekamy na ruch Pepa.
Dajmy mu czas i kupmy kogoś na lewą flankę oraz sprzedajmy Keite i zakupmy Mascherano bądź Fabregasa.
0
KOCHAM WAS ZA TO !!!!
0
Dobre żarty.
Nie udało się wam ewidentnie to ocenianie.
Maxwell 7 - świetne spotkanie, dużo piłek przechodziło przez jego nogi.
Sergio 8 - takiego walecznego i skutecznego jeszcze nie widziałem.
Keita 3 (nic nie grał) wyglądało to jakby Barca grała w 10
Alves 8 - jego dośrodkowania były bardzo dobre oraz ważne powroty za akcją.
0
hehe Ture jak wyglądał:D
0
ludzie dajcie jakiś kanał sop cast albo jakis link nie dawajcie justina bo sa jakies ograniczenia i nie mozna ogladac calego tylko chwilke i potem trzeba jakies konto premium miec : /