Gaucho_D
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kiełpino
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgodzę się, jednakże u Messiego nie widać zaangażowania. Przestał biegać i walczyć w obronie. Czekał tylko na gotowca. Mam nadzieję, że z początkiem nowego sezonu pokaże na co go stać.
0
Jestem jego wielkim fanem, jednakże zamiast przepraszać to niech w następnym sezonie pokaże, że mu zależy, ale na boisku.
Niech trochę powalczy o piłkę i pobiega np: jak Sanchez, a nie czeka na gotowe (wolny, karny, itd..)
2
Szczerze .. od kiedy jesteś kibicem Barcelony ?
1
Naprawdę nie będę z Tobą polemizować na temat Pedro :)
Poczytaj wypowiedzi innych to może do Ciebie dotrze, że troszkę jesteś zaślepiony "bujnym wąsem" z Barcelony.
0
Ty albo jesteś kibicem Madrytu, albo po prostu jesteś głupi :)
Przepraszam, że tak mówię, ale jeśli uważasz Pedro za lepszego gracza od Alexisa to nie wiem jakie Ty mecze oglądasz :)
1
Argument jest jeden. Pedro jest SŁABY !!!
Niech jakiś trener przejrzy na oczy i naprawdę zrobi czystki z tym szrotem, który zagnieździł się w Barcelonie.
W meczu z Elche wszedł Tello i był wiele razy efektywniejszy niż słaby Pedro.
Niech ktoś przyjrzy na oczy :)
0
Szanowna Redakcjo !
Rzadko kiedy to robię, ale tym razem nie przejdę obok tego obojętnie.
Chciałbym zadać pytanie dlaczego Messi dostał notę aż 3 ??
Jest piłkarskim geniuszem, jednakże za to spotkanie dałbym mu w pełni zasłużone i "zapracowane" 1 !
Nie grał w tym spotkaniu kompletnie nic. Stał na boisku, nie stosował pressingu, nie walczył w kluczowych momentach. KOMPLETNY BRAK ZAANGAŻOWANIA !
Z czego go zapamiętałem ? Z tego jak zabierał się do rzutu wolnego, na którego wgl nie zasłużył, aby go wykonać. Neymar i Xavi w tym spotkaniu powinni zostać uprzywilejowani do funkcji egzekutorów rzutów wolnych, gdyż Messi chodząc po boisku chciał jedynie zjeść wisienkę, w moim odczuciu na ten deser nie zasłużył.
Doskonale także pamiętam sytuację, w której Alves walczył przy linii bocznej i potrzebował wsparcia.. Co robił Messi ? Stał w odległości 5m i stał jak kołek mając wszystko w dupie. ( Przepraszam za wyrażenie ).
Jestem mega zawiedziony postawą Leo.
Można także dyskutować z oceną Sergio. Wiele ryzykownych zagrań, z których mogły paść 2 bramki. Sporo nieprzemyślanych i nonszalanckich zagrań, z których Busi przecież nie jest znany.
Mam nadzieję, że ocena Lionela zostanie zasłużenie zmieniona.
Pozdrawiam !
Visca el BARCA !
0
Tak dla niektórych z was Afellay wróci po kontuzji i od razu zacznie strzelać.
Potrzeba jeszcze sporo czasu, aby wrócił do formy. Czucie piłki w meczu jest całkiem inne niż na treningu. Kto kiedykolwiek grał bardziej profesjonalnie ten wie o czym mówię :)
IBI !! Powodzenia i GRATULACJE !
0
Jeden z moich ulubionych zawodników !!! SUPER WIADOMOŚĆ
0
Bardzo fajnie, że już nad sobą pracuje:)
Tylko zastanawiam się po co mu w lato czapka ... i to jeszcze na treningu
0
W końcówce udowodnił, że jest wartościowym zawodnikiem :)
0
Ale Ty chyba nie rozumiesz dlaczego Neymar ma przyjść do Barcy :).
Nie chodzi tutaj tylko o jakość sportową ale także chodzi o to aby na nim zarobić duże pieniądze.
Junior jest mega medialną postacią i w przeciągu paru lat zwróci się kilkukrotnie.
Barcelona nie dała by za niego tak dużych pieniędzy, gdyby nie było z tego profitów :)
0
Spekulacji ciąg dalszy ! Ale to już robi się nudne :)
0
Zgodzę się z Tobą :)
Xavi nie wnosi ostatnimi czasy nic do gry ! Nawet brakuje tej prostopadłej piłki, która była jego firmowym zagraniem.
Thiago na chwilę obecną jest o wiele bardziej przydatny zespołowi :)
0
Czy tylko ja uważam, że idealnym antidotum na brak Messiego jest połączenie
Alexis + Fabs = GOLE !!!
0
Dzień bez newesa o Neymarze, dniem straconym...
Jak nie dostane konkretnej informacji na stronie Barcelony bądź Stantosu to w nic nie uwierzę :)
0
Przyjemnie się tego słucha :)
0
Osobiście bardzo mi się podobają :)
0
@endriuuu2
Jeśli Sanchez nie walczył w tym spotkaniu to chyba oglądałeś inne spotkanie.
Obejrzyj jeszcze raz spotkanie i dostrzeżesz sprinty za zawodnikami aż do samej obrony.
0
@szymonekk
Zgadzam się w 100% !!!
ode mnie.
DLACZEGO każdy jedzie na Sancheza jeśli był to jedyny zawodnik Barcy, który chciał walczyć na boisku ?! Oddawał serce wracając się nawet do obrony.
Tito otwórz oczy bo słabo to wygląda ...
Vamos Barca
0
Młokos nie wytrzymał presji :). Karta zasłużona, a jego zachowanie świetnie obrazuje grę Barcy, czyli bez komentarza .
Barca
0
Wyjciowa jedenastka: Valdés, Alves, Bartra, Piqué, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedrito, Alexis i Messi
Bayern w składzie: Neuer; Lahm, Boateng, Dante, Alaba; Javi Mtez, Schweinsteiger, Muller; Robben, Ribéry i Mario Gomez
0
"Musimy dalej iść tą drogą" .. Zdecydowanie David, musisz grać w pierwszym składzie częściej. Rozumiem przesłanie tych słów !
0
Zrobić wyjazd ze słabym Pedro :)
0
Pedro ... bez komentarza :)
0
Valdes!!! Jesteś wielki !! Jako jedyny ma jaja !
0
0
Ale Thiago gra słabe zawody ... Pedro jeszcze gorzej !
0
Świetny artykuł !!!
Po 15-20 min zadawałem sobie pytanie dlaczego na boisku widzimy Fabsa, który nic nie wnosił do gry zespołu tylko zwalniał każdą akcję przegrywając piłkę przez obrońców zamiast przerzucić krosa na skrzydło. PEDRO to totalna pomyłka. Bez formy, bez .. w sumie bez niczego. Ten chłopak na razie się wystrzelał i powinien dostać szansę od trenera w formie wykazania się i Tito musi posłać go na ławkę, aby zrozumiał, że on też musi zapracować sobie na miejsce w wyjściowej 11.
Możecie się ze mną nie zgodzić ale Sanchez powinien dostać szansę od 1 minuty. On FENOMENALNIE pracuje na boisku. Zgodzi się ze mną każdy kto zna się na piłce. Może urwał by coś w tym spotkaniu. Brakuje mu jedynie wykończenia, jednakże "kto nie popełnia błędów ten nic nie robi".
Chciałbym zobaczyć także Songa, który dysponuje najlepszymi warunkami fizycznymi w Barce i tego nam brakowało.
POWALCZYMY NA CN !!!
Visca el Barca !
0
BRAWO ABI !!!!
Jesteś dowodem, że należy walczyć !
Trzeba wziąć z Ciebie przykład i ZAWALCZYMY Z MEDIOLAŃCZYKAMI !