Gaucho_D
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kiełpino
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A skąd masz tą informację ? :)
0
Polski akcent już w pierwszej kolejce :D
Ciekawe jak poradzi sobie Pan Urban
0
Zgodzę się z Tobą, że kandydatura Jana jest lepsza.
Vermaelen jest co prawda szklany, lecz jeśli jest w formie to naprawdę może być z niego pożytek.
0
A Mangala właśnie dołącza do drużyny z Manchesteru ...
Aż szkoda słów, że się o niego nawet nie zapytaliśmy .
1
Za świętej pamięci Tito graliśmy źle ?
Człowieku Ty nie masz pojęcia co wypisujesz.
Przed jego chorobą byliśmy nie do zatrzymania, z czasem postępowania problemów zdrowotnych pojawiły się problemy klubowe.
Nie wypisuj bzdur :)
3
Zgodzę się z Tobą, ale ...
20 mln to przesada .
1
O kupnie kogoś na obronę możemy zapomnieć. Zubi wyczerpał już energię na stopera. Poczekajmy 5 lat !
0
Do kiedy trwa dokładnie zawieszenie Suareza ?
0
Cieszę się, że chociaż kogoś kupili :)
ALE !
Jeśli Mathieu kosztował 20 mln, to teraz za Alvesa ile możemy żądać :( ?
0
No to coś mi się wydaje, że znowu będzie granie bo nazwisko :)
Szanuję Xaviego, ale jego czas już dawno przeminął.
Zwalnia grę i zajmuje miejsce w składzie młodym.
Jeśli ma być rezerwowym i wchodzić, aby uspokoić grę to jak najbardziej OK !
Nie na podstawowy skład .
0
Blind to nie czasem lewy obrońca/pomocnik ?
Nie wydaje mi się, aby był stricte środkowym defensorem .
0
Ale słabe te koszulki ...
2
Jeden z moich ulubionych zawodników Barcelony odchodzi ...
Szkoda, że musiał grać w cieniu Messiego, bo w momencie kontuzji Lionela to on dawał zespołowi to co najlepsze.
Potrzebuje zespołu, który da mu wolność w poruszaniu się na boisku.
Wolałbym, aby wybrał Liverpool, jednak Arsenal to także dobry wybór.
Życzę mu powodzenia i sukcesów !
DZIĘKUJĘ za wszystkie dobre chwile :) !
0
Mats udowodnił na tych mistrzostwach, że jest stoperem klasy światowej, a takowego potrzeba w Barcelonie.
Od dłuższego czasu zastanawiam się w czym tkwi fenomen zarządu Barcelony nad staraniami defensywnymi.
Jest przecież jeszcze bardzo dobry Jan Vertonghen.
Ale podsumowując pracę ostatnich lat, to pozyskamy rudego "matje" i zostaniemy odesłani z kwitkiem w przypadku stopera PSG Marqunhosa.
No, ale czasu jest jeszcze sporo, więc trzymajmy kciuki.
Lucho ma jaja i nie pozwoli na to, aby nie wzmocnić obrony !
8
Suarez to typowa 9, Alexis skrzydłowy :)
Tutaj już masz odpowiedź dlaczego tak niektórzy lamentują.
Ok Luis jest kozacki, ale nie chce mi się wierzyć, że będzie tak pokorny jak Sanchez i będzie grać pod Messiego w dodatku na skrzydle.
Leo nie walczy i nie gra nic specjalnego, a wysłanie go na skrzydło wiązać się będzie z fochem naszego gwiazdora.
Może Lucho ma jakiś pomysł na to wszystko ... OBY !
0
Dlaczego padło na Alexisa ...
0
Od paru lat jest do sierpnia :(
3
Dobrze mówisz, ale jesteśmy także jedyną drużyną z TOP`u z tak słabą defensywą :(
0
Takich jak Ty tutaj nie potrzebujemy. Adios do PSG, City, Realu :)
0
Ja z tych, dla których liczy się "motto" klubowe :)
Niestety pokazujemy, że możemy być drugim Realem czy też City.
Żałuję, że nadchodzą takie czasy i kibice :)
0
Gdybym był kibicem pokroju 14latka to pękałbym z dumy, ale nie jestem :)
Potrafię patrzeć racjonalnie.
Mega obciążenie finansowe, które w przypadku odejścia Xaviego i Fabsa nie pozwala na zakup pomocnika oraz co najważniejsza klasowego obrońcy, może nawet dwóch chociaż pewnie Alves zostanie.
Powie ktoś, mamy Ivana. Okej. Super transfer, ale kto poza Rafinhą może z nim rywalizować o miejsce w składzie. Słabo, słabo, słabo ...
4
Nie potrafię sobie wyobrazić ataku Neymar, Suarez, Messi ...
To piłkarze zbyt dużego kalibru, aby grać w trójkę razem.
Gra Neymara już odbija się graniem na Lionela, a teraz "dochodzi" jeszcze Luis.
Na papierze BOMBA ! A jak będzie w rzeczywistości ?
W głowie tli się tylko .... "stoper"
0
Barcelona na wszystko się zgodzi;) zapłacą całość.
0
Po co w ogóle brać wtedy kasę za Ceska?
Ja bym oddał wszystko ...
Barany :)
0
Nie ma umiejętności na Barce .. Niestety, ale taka jest prawda.
Kopnij - biegnij, biegnij-uderz, to nie realia Barcelony.
Liverpool to jest to !
6
Nie nazywaj całej społeczności gimnazjalistami, to po pierwsze.
Po drugie, Sanchez swoja konstruktywną grą wiele pomógł w meczach Barcy, więc nie mów, że zabłysnął tylko w dwóch spotkaniach :)
Alexis jest jedynym zawodnikiem Barcy, którego szanuję za walkę i dobrą grę w tym sezonie. W momencie kontuzji Messiego był kimś niesamowitym. Niestety ... Messi blokuje talent wielu zawodników przez grę tylko na niego (Sanchez, Neymar czy nawet słaby Pedro:) )
0
I tak właśnie będzie :)
0
A mi się podoba oprócz obsady bramkarzy :)
0
Oby powrót chłopaków nie okazał się zbyt rychły ...
Trzymam kciuki !
3
Od Pedro nie trudno być lepszym w Barcelonie :)