Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sawik_10 Nie wszyscy są sztuczne stwory które nie będą miały problemów z zakupem kogokolwiek.
0
@Pilka_jest_okragla Absolutnie nie to są już inni zawodnicy.
1
@TheGoldenEleven Garrincha kiedyś sam wygrywał Pelemu MŚ a dziś pewnie byłby na rencie.
0
@BarcaInfo Nie mamy też klasowego PO, jeszcze jednego klasowego ŚO, na LO Firpo to niewypał, a pomoc tylko na papierze wygląda super, więc tak warto zastanowić się czy utopić 200 mln na dwa lata czy wzmocnić się na trzech pozycjach i jeszcze zaoszczędzić.
1
@GlowixZiom Wielu piłkarzy spożywa alkohol i wielu będzie go spożywać, ale jeśli masz problemy by rozegrać całe mecze do końca to taki wypad i zapewne używki na pewno twojej sytuacji nie poprawią, niestety mimo słów Arthur pokazał swoje Brazylijskie oblicze.
0
@Bobo25 Jak też byś tak miał że tylko pukasz do prezesa o on ci daje nowa umowę z podwyżką to też by cię nikt stamtąd nie przepędził.
3
@Mathew86 Bo to wygląda na to że do odstrzału idą ci których najłatwiej spieniężyć.
0
@Encore Mnie ostatnio dobija ilość ludzi jaką widzę jeżdżącą z telefonem przy uchu.
0
@kaamil1910 Tak tylko że my jesteśmy kibicami i nie znamy ogółu sprawy, wiadomo tylko że ma problemy zdrowotne i są z nim problemy dyscyplinarne, ale tylko w klubie wiedzą jakie są to problemy. Daleki jestem od bronienia tego zarządu ale to że jakiś piłkarz coś chce i nawet jeśli wydaje się to z boku ok to wcale nie oznacza że to najlepsze wyjście dla klubu.
Żeby nie szukać daleko było sporo osób które atakowały tych którzy Umtitiemu mieli za złe że nie poszedł pod nóż jeden nawet prze meczem z Atletico odtrąbił sukces niestety następnego dnia już nic nikomu nie przypominał.
1
@FC1899Barca Czy ja wiem jakiś miesiąc temu w filipinach jeśli dobrze pamiętam państwo małpa na skuterze porwała dziecko z ulicy co ludzie nagrali na telefonach, więc nawet najbardziej absurdalne zdawać by się mogło informacje mogą być prawdziwe.
0
@CZaras Tak wszystko co piszesz to prawda, ale w X i XI wieku to nawet 20 % społeczeństwa nie była chrześcijańska, wiem jaki był ustrój ale nie zgadzam się z tym by nazywać jakieś państwo chrześcijańskim gdy 90% społeczeństwa nie interesuje się kto nimi rządzi w co on wierzy i nigdy nie widziała księdza.
Wedle tego co mi wiadomo przyjmuje się że w 1000 roku w grodach mieszkało tylko ok 5% ludności a ten procent to również rzemieślnicy, więc ile z 5% realnie wyznawało nową religię. Jak możemy mówić o wpływie na wspólnotę jeśli spoiwo ma zasięg nie przekraczający maksymalnie 5% zainteresowanych.
Co do kultury to się nie zgodzę wciąż zachowało się wiele obyczajów z dawnych lat które jeśli by sugerować się narracją bosaka nie miały prawa przetrwać przez 1000 lat chrześcijaństwa bo są silnie powiązane z wierzeniami ludowymi, choć oczywiście znów trzeba by nadmienić że chrześcijaństwo jest wyjątkowo chłonne jeśli chodzi o przejmowanie symboliki i zwyczajów z innych religii.
0
@Coutinho007 Ale nikt by już nie usypiał podczas meczu no i wreszcie nikt by nie wypominał Ivanowi że większość podań to w bok i do tyłu :)
3
@kaamil1910 Rakitić też otwarcie mówi że zostaje, to też masakra że klub próbuje się go pozbyć?
0
@Coutinho007 Nie pisz że nie chciał byś zobaczyć takich dzików obok siebie na ŚO jak Busquets i Rakitić.
1
@CZaras Kluczowe jest tu "od początku istnienia naszego państwa" To że Mieszko i jego najbliżsi przyjęli chrzest to nie upoważnia nikogo do nazwania Polski w np 1000r jako państwa Chrześcijańskiego(chodzi mi oczywiście o realną wiarę ludności) to tak jakby członkowie partii PIS ogłosili się wyznawcami religii Lecha i przegłosowali to w sejmie, takie działanie nie spowodowało by że Polska stała by się krajem tej nowej religii, i każdy by to wyśmiał.
Religia chrześcijańska bardzo długo przebijała się do zwykłych ludzi to nie tak że w 1300 roku nagle 95% polaków to byli chrześcijanie, tylko o to mi chodzi masz rację że im dalej w las tym te zależności były większe, ale tu mamy pewną narracje i mało kto to podważa ale narracja nie jest prawdą i to z tym się nie zgadzam bo to manipulowanie co jest śmieszne jeśli osoba to firmująca od innych wymaga znajomości historii i kultury.
0
@monsterrize @Rewolucja123 Ja mam swoje podejrzenia najprawdopodobniejsze:
1. Problemy wychowawcze. 2. Zdrowotne. A trójka to po prostu mając na uwadze 1 i 2 to na młodym można łatwo zarobić co o dziwo nie jest takie łatwe patrząc na resztę składu.
Co nie zmienia mojego zdziwienia że nie powstały jakieś większe artykuły na ten temat bo na pewno coś na rzeczy jest.
2
@juliacicha @ViscaBarca123 Tak z ciekawości zapytam czy pojawiły się ostatnio jakieś większe artykuły o tym dlaczego Barca chce się Arthura pozbyć.
2
@FATIlity31 Mnie najbardziej ujął postulat o wymaganiu znajomości języka historii i kultury a w tym samym dokumencie napisano że "kultura chrześcijańska stanowi rdzeń funkcjonowania polski jako wspólnoty od początku powstania naszego państwa" co pokazuje że osoba która to pisała tej naszej historii i kultury w ogóle nie zna.
2
@Messibestplayerintheworld To że szatnia go chce nie znaczy że trzeba spełniać wszystkie jej zachcianki bo dotychczasowe są dla klubu dość bolesne. Wola szatni nie zawsze również jest jednoznaczna z dobrem klubu i wie to każdy kto trochę piłki oglądał.
Setien to o każdym zawodniku wypowiada się w superlatywach i znów obserwując co działo się z EV to zdanie Sentiena znaczy zapewne jeszcze mniej niż jego poprzednika, czyli w gruncie rzeczy nic.
Nie rozumiem skoro piłkarz chce swojego kolegę z powrotem nie przejmując się niczym a trener w luźnych wywiadach każdego piłkarza chwali to mam schować swoje zdanie bo oni czegoś chcą, piłkarze chcą różnych rzeczy ekstremalnym przykładem woli piłkarza która kończy się dla klubu tragicznie dosłownie i w przenośni jest Reyes.
Ale nie musisz szukać daleko rozumiem że w pełni popierasz decyzję Umtitiego by leczyć się zachowawczo i nie przeszkadza ci to że nie mamy piłkarza.
0
@PatrykBarca Nie śledzę ale sporo spotkań rozegrał jako pomocnik z tego co sprawdziłem, do tego w artykule na który się powołujesz jest napisane że najlepiej czuje się jako pomocnik. Co do Dembele mimo iż jestem jego fanem to się nie nastawiam, a Trincao może być jeszcze przehandlowany jak worek ziemniaków jak tylko pojawi się możliwość by kilka mln zarobić.
0
@Europejczyk1980 Zobaczymy po fakcie bo biją w Trzaskowskiego jak w bęben pisałem tu o tym że może być gorzej bo nastąpi jeszcze większa polaryzacja w polityce, i granice dobrego smaku znów zostaną przeorane.
Do tego zarówno pis jak i jego elektorat doskonale odnajdują się w sytuacji obleganej twierdzy a krytykowanie jest dużo łatwiejsze.Nie wiem jak ta partia będzie wyglądać po kaczyńskim, ale fundamenty mają lepsze niż wszystkie partie razem wzięte.
0
@jakub1906 Wierzę dlatego że wszystko zmierza ku temu że na te perełki i ich przepłacone kontrakty zabraknie kasy i trener w jakimś stopniu będzie musiał ratować się młodymi, jeśli znów utopią całą kasę w jednego grajka to tym bardziej bo mimo narracji LR to w Barcelonie jest dużo więcej dziur niz tylko lewe skrzydło.
@PatrykBarca co powoduje że piszesz że może grać tylko na lewym skrzydle? Nawet jeśli tak założymy to Messi ma 33 lat nie zagra wszystkich spotkań, do tego może zacznie być zmieniany w trakcie spotkań.
0
@Europejczyk1980 Zmarginalizowany? Na ile jedną dwie kadencję, potem powtórka, nie wiem co musiało by się stać by tak dobrze zarządzana i bogata partia miała się rozpaść, do tego partia która ma tak wielki elektorat wśród ludzi starszych których uwaga jest więcej niż młodych, do tego ta siła mediów a to nie tylko tvp o czym zapewne nie wiesz. No i bardzo przeceniasz siłę konfederacji chyba że janusz zostanie całkowicie odsunięty.
2
@PatrykBarca Nie ma miejsca? Na skrzydłach na przykład z racji tego że mamy już zaawansowanych wiekowo Suareza Messiego a oprócz tego Antka i Ansu spokojnie może łapać sobie minuty.
W pomocy też jakoś nie wyglądamy bajecznie ile było w tym sezonie spotkań gdy cała formacja nie notowała kluczowego podania, przecież to wstyd dla Barcelony, jak tylko trenerowi wystarczy odwagi to spokojnie może nałapać minut, chyba że znów będzie gra w pieluchę i ostatnie minuty będą marnowane.
0
@FranzMaurer Nie każdy, było sporo osób zwracających uwagę na chimeryczność Brazylijczyka i pewne jego cechy negatywne które uwypukliły się w Barcelonie, mnie ta opcja nie porywała bo tak naprawdę Cou grał świetnie tylko w Anglii o czym niektórzy mogli zapomnieć.Tak na papierze to wyglądało dobrze ale papier a rzeczywistość to dwie różne sprawy, ktoś chyba zapomniał o tym co mówił Jurgen Cou to nie Don Andres, do tego Brazylijczyk nie lubił pracować na innych i jest 10. Chyba każdy kibic Barcy wie że mamy lepszą wersję takiego piłkarza. Dembele ma jeden problem kontuzje. A antek to trudny przypadek ni to napastnik ni skrzydłowy tylko kolejna 10 ale promocyjna cena bo taką była odebrała co niektórym rozum.
0
@sebasek99 Jeśli chodzi o jeszcze większą polaryzację na scenie niż do tej pory to tak może być gorzej, z roku na roku przesuwana jest granica, dobrego smaku i przyzwoitości, jeśli wygra ww jegomość to tak własnie będzie.
0
@Mathew86 Na śląsku wystrzeliło bo w kopalniach podchodzili do wszystkiego z polskim mottem "jakoś to będzie". Ja nie mam zamiaru się licytować ile maseczki dają, uważam że nie jest to aż tak uciążliwe i tyle.
6
Właściwie dla Setiena to każdy zawodnik o jakiego go spytają jest świetny.
0
@tristan87 Uważasz ten nakaz za tak uciążliwy? Dla mnie taki nie jest co więcej jestem jak najbardziej za by go przedłużać jak najdłużej z racji tego co dzieje się na śląsku.
1
Może ale to nie takie proste dużo bardziej "defensywny" Mascherano do końca borykał się z problemami które wynikaly z tego że jednak był pomocnikiem nie obrońcą, przez tyle lat nie oduczył się "idę na raz" czy miał duże problemy z linią spalonego.