0

@Ghostface Odniosłem się pierwszy raz, to raz. Dwa więc w jakiego boga wierzysz? Wierzysz w boga opartego na nauczaniu żydów i chrześcijan czy wierzysz w Budę albo Allaha. No chyba że sam stworzyłeś w głowie obraz boga w którego wierzysz. Jak dla mnie ludzie którzy wierzą w boga wykreowanego przez KK a którzy twierdzą że oni tylko wierzą w (tego samego) boga nie w kk są delikatnie mówiąc komiczni.

0

@Ghostface Gorsza jest w tym na przykład że ona kategorycznie coś narzuca i wychodzi z założenia nieomylności, a nauka wciąż samo weryfikuje się na nowo co pozwala jej iść na przód, gdy szczególnie kk tkwi w często śmiesznych dogmatach.
Nie wiem czy niemyśląca ale nauka wciąż wymusza na religii przesuwanie granic cudów, bo nie są w stanie się obronić.


0

@Tomo1989
04/05 Belletti 28 lat 6mln
104 mecze 1gol 12asyst

06/07 Gianluca Zambrotta
29 lat 14 mln

83 m 3g 5a

08/09 Dani Alves 25 lat 35 mln
391m 21g 100a

14/15 Douglas darujmy sobie ten przekręt

17/18 Nélson Semedo
35 mln
111m 1g 10a

1920 Wague też szkoda czasu

Wiec w tym tysiącleciu a uogólniając w ostatnich 20 latach mieliśmy 7 a realnie 5 transferów, ciepło wspominany Belletti(choć tu pewnie LM ma niebagatelne znaczenie) ma bardzo podobny wkład liczbowy jak Portugalczyk choć wydawał mi się piłkarzem lepszym, od Włocha wszyscy oczekiwali więcej bo był czołowym PO świata a w Barcy radził sobie średnio, mamy i Alvesa cena podobna ale realnie całkowicie inna, ale był wart swojej ceny bo to była bestia.

Tak więc wybacz ale absolutnie nie zgadzam się z twoją opinią bo raz konkurencja mała dwa jak dla mnie a wszystkich ich widziałem tylko Alves poza zasięgiem Portugalczyka, Belletti pewnie i był lepszym piłkarzem ale to już stare czasy więc trzeba się posiłkować liczbami i te również przeczą temu co piszesz. Nie nie uważam jak część osób że Semedo to crack albo skrzywdzony PO, ale jest solidny a na rynku nie ma za dużo ciekawych opcji do tego Barca to wciąż ściana od której odbijają się domniemane gwiazdy.

0

@hazo428 Bo żaden czołowy Brazylijski napastnik nie grał nigdy na dobrym poziomie po 30. A przynajmniej nie na poziomie uprawniającym do gry w Barcelonie.
To było by ciekawe gdyby to było "pewne" że gość pasuje do Barcelony, a tu nie zdał pre testu u Pepa ni to że występy w LL to zdany egzamin, bo Junior też w Hiszpanii wyglądał nawet lepiej niż nieźle.Wciąż Barca to poważny egzamin dla każdego gracza, na PO szczególnie, gość który nie podołał w poprzednich klubach ma male szanse odnieść tu sukces, jeśli chodzi o świeżą krew to miałbym inne priorytety.

3

@Tomo1989 Czy ja wiem, Junior pokazuje że to nie takie trudne, ale zobaczymy co dalej. Po drugie to ilu tych obrońców w ostatniej dekadzie kupowaliśmy, mało więc i konkurencja mała.

6

@hazo428 Co jest spoko? Wymieniamy solidnego obrońcę na gościa który w kolejnym już klubie zalicza odciski. Tym bardziej patrząc na ostatnie ruchy na rynku bardziej rozsądnym jest się obawiać tej roszady niż z niej cieszyć.

I za dwa lata będziemy wymieniać i Suareza i Neymara to jest myśl.

3

@Triv44 Ja to widzę całkowicie odwrotnie to wiara w coś nienamacalnego pod co można pociągnąć wszystko czego jeszcze nie rozumiemy jest symbolem strachu i lenistwa. A czym jest podporządkowywanie świata przez reguły jakie narzuca wiara?

2

Choćby w kadrze był naprawdę super skład to z takimi cyrkami na górze trudno o sukces. Pozostaje tylko czekać na twardy reset na górze i podobny w szatni.

7

@Kajtek77 tvp: Rząd zamiast kupować maseczki, musi płacić kary za antypolskie nastroje w UE którą kłuje dobrostan Polski, to suweren chciał zmian a my musimy spełniać wolę suwerena*
*nie dotyczy wyborów w czasie pandemii

1

@NeroTFP
+Wielki gracz
+Teoretycznie zero problemów aklimatyzacji

-To już nie będzie takie MSN
-28 letni Brazylijczyk
-Koszt transferu to będzie ok 200mln
-Gigantyczna pensja bo chyba tylko garstka dzieci wierzy że będzie zarabiał tyle ile dawniej
-Za podobną kwotę oddaliśmy jego lepszą młodszą i zdrowszą wersję
-Gość jest absolutnie niewiarygodny 13 dni przed odejściem do PSG obiecuje że zostaje i będzie zdobywał tytuły
-Senior
-Nawet na odległość psuje Arthura co będzie jak będzie blisko
-Niezwykła stabilność jeśli chodzi o "kulturalne"rozstania z klubami
-Za takie pieniądze można wzmocnić kadrę na kilku pozycjach, bo to nie tak że wkładamy LS i mamy kadrę kompletną
-Męcząca telenowela
-Cementowanie kolesiostwa


1

@LuisSalvano Jaki sens znów nie rozumiesz na czym to prawo polega i koleś którego cytujesz również, kwota jest obliczana na podstawie pensji, kolejną sprawą jest ze to tylko spekulacje że ceny pójdą w dół.
Jakie wymiany przestań wprowadzać ludzi w błąd, z kim Barcelona będzie się wymieniać z fifą.

3

Pisanie że gość który nie potrafił się oduczyć "idę na raz" miał problemy z linią spalonego ale najważniejsze, w walce powietrznej nie istniał został następcą Marqueza to jakiś ponury żart.

0

@Triv44 Jeśli kłócisz się o puchar konfederacji to musisz wymazać Francuza bo nie ma złota olimpijskiego.

14

@LuisSalvano 1-2 miesiąca temu, dobry żart. Neymar 12 dni przed rejteradą do Paryża udzielił wywiadu że zostaje i chce wygrywać trofea z Barceloną, zresztą już dwa razy ci podawałem link do tego wywiadu, więc trzeci raz szkoda czasu skoro cię to nie nauczyło.

1

@LuisSalvano Ostatnio stwierdziłeś że praktycznie tylko łebki z LR nie chcą Neya, przytoczyłem ci słowa legendy Barcelony Stoiczkowa, to zacząłeś go dyskredytować, teraz w podobnym tonie masz wypowiedź jednego z najwybitniejszych postaci w piłce nożnej której bliżej do wartości Barcelony niż niejednemu piłarzowi czy trenerowi który FCB reprezentował, no ale zawsze można drwić że z Madrytu.

0

@Zoker Interesowaliśmy się kilka lat tamu, chyba w roku debiutu albo w kolejnym, dlaczego nie przełożył się to na nic więcej nie wiem.

8

@LuisSalvano Hej żebyś nie "przeoczył" jak ten stary łebek z LR krytykuje Neymara, wyobraź sobie że nie zgadza się z piłkarzami Barcelony.

4

@hazo428 Nie do przejścia? Wcale nie był niesamowitym ŚO gdyby podchodzić do niego jako normalnego obrońcy a nie jako byłego pomocnika to ocena była by bardzo surowa, bezmyślne "idę na raz" problemy z linią spalonego, kiepskie warunki fizyczne, wszystko to rekompensował w jakimś stopniu atutami pomocnika, notabene w pomocy był 12 zawodnikiem rywali, więc ŚO to było dla niego wybawienie, zresztą młodziak Umtiti nie miał dużych problemów by wysłać go na emeryturę. Uchował się w Barcelonie tak długo bo pewien były bramkarz latami nie był wstanie zakupić obrońcy, na szczęście Aulas okazał się człowiekiem honoru i Francuz trafił do Katalonii za czapkę gruszek.

3

@jeyx77x Jeśli dobrze pamiętam to pierworodny miał być ponoć poczęty przy pomocy surogatki.

1

@betonito Albo tą fortunę wydać mądrze wzmacniając kilka pozycji na lata a nie na dwa sezony.

1

@T_TG Jestem tego samego zdania, tym bardzie to nie tak że kupujemy LS czy ŚN i mamy kadrę kompletną, na wielu pozycjach przydały by się wzmocnienia na 2-3 nowe twarze, za pieniądze z ww przez ciebie zawodników można kupić 6 bardzo dobrych zawodników a i tak zarobią mniej niż Brazylijczyk z Argentyńczykiem.
Zobaczymy jak na wymuszoną ospałość rynku zareagują sztucznie pompowane twory.

4

@LuisSalvano To teraz jak nie poszło to dyskredytujemy Bułgara, każdy piłkarz ma coś za uszami. Co by o nim nie pisać to legenda klubu a nie łebek z LR.

5

@LuisSalvano "Barcelona nie potrzebuje Neymara. On byłby tykającą bombą w szatni....Jeśli chodzi o mnie, nie chcę jego powrotu "znasz takiego łebka z LR jak Christo Stoiczkow,

1

@NaFazieHitman Do czerwca trzeba jeszcze wyskubać 100 mln by zamknąć budżet.

0

@Bykunn Pomijając bajkową retorykę pis to system podatkowy zawsze możesz uszczelnić. Zawsze możesz znaleźć dodatkowe pieniądze ale nie ma chętnych by zredukować biurokrację, czy zlikwidować przeróżne dary rodem z PRL.

0

@monsterrize No na pewno go gloryfikujesz bo ja więcej widzę narzekań i to raczej takich konstruktywnych wytykających jego problemy, a nie zwykłego zawodzenia małych dzieci.
Szczerze kolesiowanie z neymarem to raczej minus a nie atut.
Tak ma potencjał, ja osobiście czekałem na kogoś kto ma pewne cechy Xaviego, tylko że ludzie za bardzo go idealizowali. Zobaczymy co dalej jeśli nie zrobi widocznego progresu a dalej będzie miał problemy by zagrać cały mecz to trzeba się będzie zastanawiać co dalej.

0

@monsterrize Nie no na pewno to nie jest fenomen, a za ile go kupili? No właśnie za samo granie w Barcelonie dostał +20 tak samo jak wspomniany prze ciebie Holender.

0

@lambard Widzę że mamy podobne podejście do tematu, też mam spore już zastrzeżenia do Arthura(przyjście neymara tylko pogorszy sytuację)
Co do Sancho jak na razie jedyny problem to bycie anglikiem i właśnie panowie od przygotowania fizycznego, jeśli wierzyć Francuskim mediom to mają sporo za uszami i jeśli nic się nie zmieni to i Sancho nie pomoże bo też będzie się co chwila leczył.
O trincao się nie będę wypowiadał bo nie widziałem nawet kwadransa jego gry, na młodych się nie napalam bo kilku mnie dawniej z tego wyleczyło, ale miło by było przegonić kilku najemników i pooglądać ludzi którzy ten klub mają naprawdę w sercu a nie tylko przy okazji wywiadów.
Messi chyba biegać już nie będzie, choć po aferze z Abidalem jakoś więcej walczył może to na niego recepta ;)

0

@LuisSalvano Wyjaśniono cię że to nie takie proste jak ciągle piszesz, bo raz wedle unijnego prawa PSG może to dość łatwo zablokować, po drugie ty pisząc o tym prawie cały czas piszesz o wymianie zawodników co jest niemożliwe.

Tak potwierdzili że jest możliwe ale nikt nie chce go używać bo pociąga za sobą szereg konsekwencji i może uruchomić lawinę, zastanów się dlaczego to tak naprawdę martwe prawo.
Dlaczego ciągle piszesz jakby PSG miało być dla kogoś dobrą opcją, tylko jeden mądry inaczej Neymar uznał że lepiej być w PSG niż w Barcelonie, znasz się z nimi prywatnie że ciągle forsujesz swoją retorykę że w Paryżu tak wspaniale. To komicznie wygląda jak płaczesz że zły szejk maltretuje biednego neymarka ale innych pchasz na siłę w jego ramiona. Ni to PSG nie płaci lepiej a MH czy jej puchar są dużo wyżej cenione niż ich odpowiedniki Francuskie, i jak by nie patrzeć I o LM łatwiej.

4

@LuisSalvano Misiu tyle razy cię wyjaśniano odnośnie prawa Webbera więc daruj sobie. Włączyć można w normalny transfer tylko na to musi się zgodzić PSG jak i rzeczony zawodnik. Nie wiem czy ty wiesz ale PSG nie jest normalnym klubem.

@Borneo Źródło poproszę, bo mam nadzieję że nie podpierasz się wczorajszym artykułem na głównej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?