Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan Zależy jak do niego podchodziłeś jeśli oceniać go po "nowy Xavi/ lepszy od Xaviego w jego wieku" to tak. Ale od gomesa i denisa dał więcej.
Ja od początku na niego zerkałem z zaciekawieniem i odnośnie zapowiedzi to szału nie ma ale Barcelona brutalnie weryfikuje piłkarzy.
Na szczęście jest młody, ale znajomość z neymarem nie wróży nic dobrego.
0
@macabreee Już widzę ten zabójczy pressing z Cou i Messim. Ni to pomocnik ni skrzydłowy ale tam łatwiej kamuflować jego wady. A 10 mamy dużo lepszą.
0
@Pilka_jest_okragla Fajnie fajnie ale to porównanie ma mało sensu bo Neymar grał z wybitnym Suarezem i lepszym Messim, miał Xaviego i Iniestę.
9
Nie no ten klub staje się pośmiewiskiem na wszystkich płaszczyznach, czy tam ktokolwiek robi cokolwiek dobrze.
0
@MiczenS @MichalZZZ największe uniesienia zapewnił tym zagraniem
0
@cules100pro I AM A HERO (2015)
:)
1
@Damian11 To co napisał @NeroTFP dodaj do tego niebiegającego Messiego i masz poważny problem, chyba nie muszę dodawać że pressing z taką drużyną jest niemożliwy, i ktoś i tak te km będzie musiał próbować nadrobić ciężko wtedy o kreatywność.
0
@T_TG Tak po prawdzie to ten martinez słabo wygląda nie ma droższych 9 do kupienia.
0
@Quahoo Pijesz że paszportów czy do camshow?
1
@Maniek9444 Uważam że odpowiedź nie jest prosta ale gdybym miał obstawiać to myślę że mimo iż rywale w składzie których chcielibyśmy oglądać mają potencjał to trener woli doświadczenie, to dość powszechne EV był kiedyś znany z dawania szans młodym, presja w Barcelonie nie potwierdziła tego w żadnym stopniu.
0
@Piotr777 Interesują się bo trzeba sobie grunt szykować jak będzie można go za darmo brać.
1
@Maniek9444 Przede wszystkim rozsądny gość, będąc tak sławnym chlapnij coś głupiego i nie uwolnisz się od tego przez lata.
2
@TR3YWAY @Vhaeraun Riley Reid - Girlfriend Gangbang At The After Party
0
@kaamil1910 Ale kupowanie Neymara bo nie wiem kogo kupić innego jest równie bezsensowne jak wydawanie tych ogromnych pieniędzy na Brazylijczyka. Z nim jest szereg problemów a wiara w MSN jest sporo na wyrost 3 lata w piłce to bardzo dużo to chyba założenie z tych kiedyś to było.
0
@IronSanHybrid Nowa parafia, brak problemu.
5
@SkN A ja od lat mam ważenie że są tu ludzie którzy są tylko i wyłącznie kibicami Argentyńczyka a nie klubu. I wszystko co jest be odnośnie ich idola wywołuje u nich reakcję obronną nieadekwatną do ataku.
0
@kaamil1910 Barcs ma tyle problemów i ludzie wierzący że jeden zawodnik będzie lekiem na całe zło są po prostu naiwni. Jego powrót to po prostu ekstremalnie drogie pudrowanie trupa. Za takie pieniądze można kupić trzech bardzo dobrych zawodników.
0
@Bartek22 Podajesz wartość rynkową czy taką na jaką może liczyć Barca, bo to niestety nie to samo.
0
@cosinus90 Oj tam tylko 21, po prostu chciał byś poczytał gościa niedzielnego i poszukał.
0
Wow dzwonili do Dortmundu jak dbać o piłkarzy "sprinterów" chyba ktoś chce kupić skrzydłowego-nie-rozgrywającego-nie-pomocnika brawo.
0
@DawidekFCB A ja uważam że moment przebudowy to my przespaliśmy, bo w zeszłym sezonie z ważnych zawodników odszedł tylko Don Andres i tu postawmy kropkę bo on to zrobił sam z siebie. Ale wietrzenie powinno być sporo większe skończy się tak że wszyscy poodchodzą za darmo, nie uważam że wszyscy na to zasłużyli i że powinniśmy im być wdzięczni za samo zwolnienie pensji.
16
@tristan87 Umówmy się tu część winy na pewno ponosili ludzie od przygotowania fizycznego. Ze zdrowego dzieciaka zrobiła się przepraszam kaleka. Do tego to wypuszczenie go na murawę w meczu Lyonem z niezaleczoną kontuzją to było mistrzostwo świata.
2
@KamQiX Cóż ale ciężko zaprzeczyć że Messi dał ludziom od transferów cudowną wymówkę by nie kupować prawdziwych rozgrywających, ile to już lat od odejścia Xaviego a my wciąż czekamy na kogoś kto weźmie ciężar gry w pomocy na siebie. Akurat w tym przypadku że Messi zaczął się cofać i rozgrywać wyświadczył sobie i drużynie niedźwiedzią przysługę, bo teraz to praktycznie one man team. Nie potrafiono zadbać o zastępstwo Xaviego w jego ostatnim roku i po jego odejściu, i powtórkę zaliczyliśmy z Iniestą(choć jest Frankie). Choć brzmi to komicznie to dla drużyny z perspektywy czasu było by lepiej gdyby Argentyńczyk stanął na skrzydle i zaczął machać łapami niczym Suarez, zaraz by się poważni pomocnicy znaleźli, albo chociaż rokujący na takich.
Messi powinien być wisienką na torcie a nie pomocnikiem, skrzydłowym i napastnikiem w jednym.
0
@Crema Catalunya Dla mnie nie jest ani realną ani rozsądną alternatywą na LS.
0
@messi564 Coutinho to co najwyżej pospaceruje.
0
@Crema Catalunya Z neymarem 3 lata młodszymi najważniejszymi zawodnikami i Iniestą nie daliśmy rady, więc wiara że Neymar jest lekiem na wszystkie słabości tej drużyny jest dla mnie ciężka do zrozumienia.
0
Sory albo Neymar albo cztery wzmocnienia. Chyba że powtórka z rozgrywki i Neymar+4 douglasy co w sumie jest możliwe. Osobiście uważam że zakup 2 klasowych zawodników jest możliwy większa ilość to bajki.
0
@SuperPatsonFCB Ja ogólnie to się z tobą zgadzam, napisałem tylko że ja tak to widzę bo dla wielu kibiców to Puuyol jest tym punktem odniesienia. W pewnym sensie jest, jak wygrywasz to jesteś młodym bogiem jak przegrywasz to zawijasz się do szatni. Dla mnie Messi z tego co widzę z boku jest flegmatykiem.
0
@T_TG Ten Emerson lepszy od Juniora przed zderzeniem z Barceloną?
0
@Qlewer A ja spędziłem ostatni tydzień w szpitalu na wrocławskiej i słyszałem tyle kłamstw odnośnie tego koronowirusa w tym szpitalu że głowa mała, najlepsze było o tym że są tam przetrzymywani zakażeni tylko nikt się nie doinformował że odział w którym rzekomo są odseparowani od dawna jest w remoncie, więc chyba w ramach kuracji robią za budowlańców i śpią na podłodze.
Następnie po co MZ co chwila powtarza że to kwestia czasu.